Jump to content

omri_atia

משתמשים רשומים
    15
  • Last visited

1. מדהים מדהים מדהים קישור גרוע מאמן שחותם על 0-0 עצוב.. גם אם נכניס כאן גול וננצח אני לא ישכח את ה 58 דקות האלה
  2. טוב ראיתי שיש עוד כרטיסים בלאן למשחק ... אחרי שסגרתי חבילה יקרה יחסית לספרד מחפש טיסה ומלון ל 2-3 לילות בפראג, אבל בלי יום ראשון.. משהו יכול לעזור לי עם טיסות מומלצות רביעי-עד שבת או משהו כזה?
  3. אני סגרתי כולל כל הנסיעות הפנימיות ברכבות ב 750 יורו. כולל כרטיס לריאל לברצלונה ולמכבי עכשיו שאני רואה פה את המחירים של ה 85 יורו לכרטיס של ריאל נגד דורטמונד אני מצטער שלא סגרתי טיסות בנפרד מלונות בנפרד וכרטיסים למשחק בנפרד
  4. יהיה המון אוהדי מכבי במשחק נגד ויאראל מסתבר משהו יודע כמה מקומות יש ביציע של מכבי?
  5. צור איתם קשר בימים הקרובים בטלפון לדעתי יהיה להם כי אנשים עדיין לא שילמו כולל אני לדעתך החבילה הזאת שווה?
  6. תרשום בגוגל השורה הראשונה חברים הזמנתי את החבילה הזאת. הכרטיסים שהם נותנים שם ליציע של ויאראל אם אני רוצה לקנות לשל מכבי הם מזכים אותך ב 15 יורו ( מחיר הכרטיס של ויראל) השאלה מאיפה ומתי ואיך קונים כרטיסים למשחק הזה? דרך המועדון של מכבי? בסוף יצא לנו 3700 לבנאדם, שני-שבת ברצלונה 2 לילות-ריאל-ולנסיה-לילה נוסף בברצלונה
  7. מצאתי חבילה מאורגנת דרך אתר ישראלי ברצלונה - ספורטינג ליסבון ריאל מדריד - דורטמונד מכבי תל אביב - ויאראל (לא מתחייבים על כרטיסים ליציע של מכבי - לא כל כך הבנתי) עם העברות טיסות מלונות = 800 יורו לבן אדם שווה או עדיף להרכיב חבילה לבד? אנחנו שלוש ....
  8. משהו יודע האם השידור עובד לחול?
  9. היי חברים חייב שידור למשחק היום לאייפון אני בחול ... באירופה מי יכול לעזור לי למצוא חייב לראות תמשחק?
  10. למה ברק יצחקי שחקן מחליף במכבי תל אביב? חסר לנו שחקנים כמו גולסה ואפילו בן בסט שיכנסו במקומו?
  11. הוא מזמן לא אוביקטיבי- שונא את טל בן חיים ומשליך על כל מכבע שישרף כמה שטויות הוא מדבר, לא דיברו מילה על ה 70 דקות הראשונות ובטח ובטח לא על ההמצאות של השופט!!!
  12. לפעמים המשטרה מדווחת על עצמה גם להודיע שהיא נמצאת ולפעמים היא מדווחת גם שאין באמת ניידת
  13. מחירים? דילים? תמונות? אפשר קצת יותר פרטים? נגיד לכמה ימים מומלץ ובאיזה עונה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.