Jump to content

אורון

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by אורון

1. סוייר אף פעם לא ראית גבר בלי חולצה?
  2. יש עדיין סיכוי שיתקשרו או שהתקשרו כבר לכולם?
  3. מוכר נוער אחד לשער 8, מחיר עלות (50 שקל) שלחו פרטית מי שמעוניין
  4. תגידו, כניסה עם כרטיס מודפס, זה יעני סורק את הברקוד שיש על הדף? כי עם המנוי זה שונה
  5. מוזר לי שבן חיים לא פותח, אבל סומך על ג'ורדי.
  6. אייל לחמן זה פרשן לענייני גאנה, לא יותר מזה. כן, יש לו סיפורים מעניין על שחקנים גנאים שגדלו עם הסבתא ועשו את כל הדרך לטופ העולמי.
  7. למה יש הרגשה בפורום כאילו זה משחק בטוטו נגד מכבי נתניה? וגם זה לא האמת
  8. גם המחיר בקופות הוא נוראי, למרות שלא יפתחו הקופות בכלל. פאקינג גביע הטוטו. בזיון
  9. בלי קשר למכבי ולשידור היום, הערוצים של צ'רלטון זה העסקה הכי משתלמת בטלויזיה. בניגוד ל5 לייב וכל החרטא של ספורט 5, בספורט 1 ו 2 יש כל כך הרבה שידורים, מכל הליגות בעולם. אז כן, הערוצים שלהם אמנם הכי יקרים אבל מקבלים תמורה מלאה למחיר. וככה זה בכל העולם אגב, על שידורי ספורט משלמים. במחיר של לאפה + שתייה אתם יכולים לראות כל החודש כדורגל מכל העולם, בלי תוכניות משעממות ודיבורים. נטו כדורגל (ולא רק כדורגל).
  10. יודעים באיזו שעה המשחק בשבוע הבא יתקיים?
  11. מה זה המחירים האלה, כולה יוון. לתאילנד שילמתי פחות
  12. קרלוס ואלברמן חוזרים אוטוטו, בטח עד המשחק בפלייאוף האירופית. יצחקי זה סיפור שונה, הפציעה שלו קשה וארוכה, יקח זמן עד שיחלים. לכן זה לא רלוונטי. לגבי איינבינדר, מקווה בשבילו שיחזור כמה שיותר מהר, מקצועית זה לא פוגע בנו יותר מדי.
  13. לא קשור, אבל למישהו יש תמונה של דגל ישראל שנפרס ביציע?
  14. תגידו איך הולך הקטע עם הדיוטי פרי, אפשר לאסוף בחזור את המוצרים? אני לא מתכון להיגרר עם זה מן הסתם.
  15. אני לא אחד שמתווכח או מתערב בדברים האלה אף פעם, כי אני לא בא לשנות אף אחד. אבל אני הרבה שנים ביציע, וכן, קיללו את ראדי כמו שקיללו את דאבור וכמו שקיללו בזמנו את אבו סיאם ואני יכול עוד להמשיך. שמעתי באזניים שלי, ווהשמיעה שלי ממש טובה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.