Jump to content

לנצח צהוב

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי לנצח צהוב

1. עצם זה שהוא הזכיר בתגובה שלו שגם אחרי המשחק הראשון שלנו נגד ב"ש הוא ספג איומים וקללות מצד אוהדי מכבי, לדעתו ללא שום סיבה, מראה שהוא סחב מעיין מטען שלילי כלפינו שמן הסתם עכשיו רק התעצם. סביר להניח שכבר אחרי אותו משחק נגד ב"ש הוא דיווח על כך לאיגוד. אסור היה לו לשפוט אותנו עוד לפני המשחק ובטח עכשיו להמשך העונה. 

2. 1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

אז אתה מנותק. קודם כל חשבתי שמיצינו את הקטע של מאמן שאף פעם לא אימן, אנחנו מכבי לא קבוצת ילדים גימל.

דבר שני אין שום מאמן ישראלי שראוי לעמוד על הקווים במכבי. 

כנראה שאתה צודק. כרגע אנחנו במצב כל כך מייאש שכל דבר יכול להראות כמו אלטרנטיבה טובה יותר. בעסה שזה ככה.

3. 42 דקות לפני, Dr. Caligari said:

מדוייק

פשוט בהזייה מסויימת רציתי גם מהפך וגם כוורת חדשה+ צוות אימון של בונדסליגה 

בפועל לא הצלחתי להכיל את מה שקרה על הדשא ואפילו ריחמתי על פטריק

אבל זה קצת פארדוקס, כי אם בסיטואציה הכי הזויה, כשארבע שתיים לנתניה, היה נשרק לנו אותו פנדל והיינו חוזרים אפילו לתיקו, 4-4, אז כביכול הכל "היה בסדר". ואז מה? אפשר להמשיך הלאה כאילו לא קרה כלום? כאילו אפשר להמשיך מפה וסבבה? גם אני מאוד אמביוולנטי, ברור שרק הייתי רוצה את הנקודה הזאת, להמשיך עם ואן לוון. כמו מי שחי בזוגיות נוחה, אבל לא מספקת, ורק מפחד משינויים. מצד שני, אני מבין שה"זוגיות" הזאת נגמרה, היא על האדים האחרונים של אותה התקווה, של אותם ניצחונות רצופים מהעונה שעברה, כמו אותה אקסית שגרמה לנו להרגיש טוב אחרי זוגיות מחורבנת (דוניס), אבל היא לא הדבר האמיתי. לפעמים עדיף לומר, אני לא רוצה לפנטז, בזמן שאני מתפשר, זה לא כנה. עדיף פשוט לחתוך, גם אם זה קשה.

4. ברור שלא רציתי לקבל את החמישי, מי יודע מתי הייתה הפעם האחרונה של זה. ועדיין, אחרי הרביעי, פשוט הנחתי את הרגליים על השולחן בייאוש תהומי, בסוג של סאטלה הכי סאחית שיש, לא מפוקסת, עמומה כזאת, אדישה. כזאת שמקווה למשהו קיצוני שיעורר אותי\אותנו, שתשנה משהו, דווקא מתוך התקווה המכביסטית האינסופית, המנוגדת 180מעלות מאוסמה חלאילה כמשל.

וזה הזוי, אבל כמכבי, עדיין חשבתי על הסיכויים שלנו רק לאליפות השנה. וכמו שכתבתי, דווקא בגלל זה,  אולי קיוויתי שיקרה משהו קיצוני, כי אני חושב רק על אליפות. עדיין. 

5. הדבר הכי עצוב בשבילי הוא שאתמול (גר בארה"ב ובשבילי זה עדיין אתמול) במצב של 4-2 היה בי איזשהו מקום שקיווה לחמישי שלהם, בכדי שהזעזוע יהיה יותר עמוק. פשוט הזוי, וכנראה שזה הסימן שהוא צריך ללכת. ללכת, גם בגלל שיש לי עדיין תקווה מהעונה הזאת.

6. בלי שום התייחסות למקרה עצמו. העיתוי לבחירה של פרסום נושא התביעה (שללא ספק הגיע מצידו של מיכה ועורכי דינו),  דווקא יומיים לפני משחק בין הקבוצות- גורם לי לתחושות לא טובות כלפי מיכה. שוב, ללא כל התייחסות או דעה לגבי מה שקרה.

7. בעיקר הייתי רוצה לראות עוד התקדמות והשתפרות, דומיננטיות. כמובן שזה לא כולל הפסד, אבל אולי גם תיקו הוא לא כזה נורא, רחמנא לצלן (במונחים מכביסטיים). 

עריכה: כוסאומו לאן הגענו, התרגלנו לטוב וזה קשה.

8. On 22.6.2021 at 23:31, לנצח צהוב said:

מהלך הרוח כאן בפורום, שמייצג בעיניי דעה שקולה ועניינית שלנו, רק בימים האחרונים אני מתחיל להרגיש גישה חיוביות יותר כלפי יצחקי, שאני בעדו כמובן.

לתפיסתו, לפחות לפי מה שאני מבין, שחקנים ותיקים מקבלים הצעה לשנה בלבד, אם אופציה להארכה אם יוכיחו את עצמם. סאבוריט וטננבאום (שהיה ברור שיישאר) קיבלו ליותר.

ריקן הסכים לחוזה לשנה בלבד, אולי גם רוקאביצה יסכים, אבל טיבי לא, עם כל הצער שבעניין. לפי יונתן נמרודי בפודקאסט שלו ציון 3, יצחקי הציע לטיבי חוזה לשנה על 250k$ וב"ש 200k$ לשנתיים. האם הגיוני מבחינתנו ויצחקי ההצעה- ברור שכן, האם הגיוני מבחינת טיבי לבחור שלא- גם כן (שוב, בעסה...).

בשורה התחתונה רוצה לומר שאני סומך על יצחקי ועל החושים המחודדים של גולדהאר לתת לו את המושכות.

9. פין חשוף, אין סיכוי שטננבאום בדרך לב"ש, ולא ברור לי למה בכלל היינו צריכים להגיע למצב שבו יש בכלל שאלה בנוגע לזה. כנראה שהסוכן שלו קצת הגזים עם הדרישות, או שאנחנו כמועדון לקחנו אותו כמובן מאליו. בכל מקרה, לא יקרה.

מאמין שעוד יגיע חלוץ זר אכזר, וחייב לציין שלמרות תהליך ה"הצערה", הבנייה מחדש או הרענון המסתמן (בינתיים תופס רק על שכטר, וכנראה ריקן), לא סגרו כבר עם טיבי. כנראה אותו מכשול שקשור בטנבאום, מאמין שבשני המקרים הדברים יסתדרו בסוף.

10. לפני20 שעות , הצבר said:

ממש ממש לא
    אבולוציה טבעית שאתה מוכר שחקן כזה בין 2-4 מיליון יורו לא שהוא הולך בחינם. 
    ושוב בהצלחה ענקית לדור, אוהב אותו בתור שחקן ספורטאי ואדם 

מקבל, "אבולוציה" מושלמת כוללת גם הכנסה למועדון מהנרטיב הזה.

11. אבולוציה טבעית ומבורכת של מועדון בסדר הגודל שלנו, עם כל הצער שבעזיבה. שכל ילד שגדל היום במכבי ידע שאם יצליח בבוגרת, יוכל להגיע לסרייה א' ולהרוויח כמיליון יורו לעונה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.