Jump to content

לנצח צהוב

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by לנצח צהוב

1. איך זה שהרבה רושמים פה ראדי ועדיין זוכה לקללות מחצי קהל?
  2. לא ברור איך האמריקאים אוהבים את זה ועוד קוראים לגמר שלהם "וורלד סירייס" (כאילו שזה מעניין מישהו חוץ מהם). התיאוריה שלי היא שזה קשור לשיכרון גדלות שלהם ולזה שהם פשוט לא הכי טובים בכדורגל.
  3. לא חושב שיש סיכוי שאשכרה אשלם כסף בשביל לצפות במשחק פוטבול או בייסבול ? אם יהיה כרטיס בחינם ואהיה בסביבה אולי, אבל ממש לא מעבר לזה. אחכה למנג'ר.
  4. תודה רבה על העצות כאן ובפרטי. אשתדל לחזור לנושא בעוד שלושה חודשים ממדינת ניו-יורק...עצות לאיך אפשר להתמודד עם המזג אויר בחורף יתקבלו בברכה...
  5. הכוונה בצ'רלטון שבעצם נפתח מעיין אתר במחשב ואז צריך לחבר hdmi לטלוויזיה? 100 שקל בחודש זה לא מעט... הכוונה בתשלום חודשי קבוע או שאפשר לשלם פר משחק? הספורט האמריקאי באמת לא מעניין... מה שכן, לאוניברסיטה שאשתי תלמד בה יש קבוצת כדורסל בליגת המכללות ה-ncaa, זה דווקא נשמע חוויה...
  6. שלום לכולם! אשתי התקבלה לאחרונה ללימודי דוקטורט בארה"ב ובתחילת יולי אנו טסים לאמריקה למסלול של לפחות חמש שנים. כמובן שיש לי המון שאלות בירוקרטיות הקשורות במעבר, אבל אני רוצה להמתקד דווקא במכבי. יצא לי לקרוא פה בעבר על משתמשים שגרים בחו"ל, גם בארה"ב, ומסקרן אותי לשמוע איך ניתן להתמודד עם ה"אובדן" הזה? קשה לי לדמיין את עצמי עובד ובמקביל אפילו לא רואה בטלוויזיה משחק של מכבי... איך בכל זאת צופים במשחק שיש אופציה כזאת? טלוויזיה ישראלית בכבלים? ובכלל, האם אפשר להתרגל לזה בסוף?
  7. קזבלנקה, איסטנבול, קהיר, טהרן או בגדד, מקומות מהם עלו למשל מזרחים, היו ערים קוסמופוליטיות בעלות תרבות עשירה ומוסדות השכלה רבים במהלך עשרות השנים שלפני קום המדינה. לבטח לא נפלו בקדמתן מערים מרכזיות ברומניה, הונגריה, פולין או ליטא למשל. המיתוס לפיו עולי ארצות המזרח הגיעו ממקומות חשוכים הוא די מעוות. בתור מי שחוקר, עוסק ומלמד בנושא, ממליץ לקרוא את מחקריו של דה לה פרגולה, בנושא השכלת העולים ארצה ובמיוחד במחקר ההשוואתי שלו את יהדות צרפת, שם מצא כי עולי צפון אפריקה לצרפת במהלך שנות החמישים השתלבו שם טוב יותר מאשר עולי ארצות מזרח אירופה שהיגרו לצרפת באותן שנים. בין השאר בכל הנוגע לתארים אקדמיים. זהו מחקר שמעלה בצורה יפה את העניין שמשהו רע קרה למזרחים כאן בארץ, בטח ביחס לאשכנזים, ומכמה וכמה סיבות כמובן, שלבטח ארצות המוצא היא לא אחת מהן. בכל מקרה, חייב לציין, אני די מבסוט על התגובות כאן בפורום בנושא.
  8. אדם בזוי במועדון בזוי. לא רואה לעולם את דור מיכה או שרן ייני למשל, מתנהגים ככה לנשים.
  9. לא בטוח אם קישור של רודריגז, גולסה וריקן הוא הכי טוב בארץ, אבל בהחלט סיבה לאופטימיות.
  10. ראיקוביץ שפונגין בן חיים באבין דוידזאדה דסה ייני באטוקיו אצילי עטר קיארטנסון
  11. שאלה אולי מישהו ידע- אח שלי נמצא כעת בחופשה בפראג ורוצה להגיע למשחק. האם ישנה אפשרות שהוא יזמין כרטיס דרך אתר לאן ויאסוף את הכרטיס מחר בקופות? דבר נוסף, הוא בלי מנוי...
  12. סלקום טי. וי ספורט 1 hd (אין רגיל) לא נפתח אצלי. אולי זה קשור לזה?
  13. גם לי זה קרה כמה פעמים. בסוף איכשהו זה תפס- על יציע 12, ואחרי שכבר סומן שנגמרו הכרטיסים.
  14. 99 ש״ח לטלוויזיה בלבד. 149 כולל אינטרנט (תשתית וספק). יש גם טלפון אבל זה פחות רלוונטי בדרך כלל. יש גם תשלום חד-פעמי של התקנה שניתן לבטל בקלות יחסית (ואני עוד אחד ששונא להתמקח).
  15. יש לי סלקום טי.וי כמה חודשים. עובד מצויין, אחלה vod וכל הערוצים שבאמת צריך. המחיר שכולל גם תשתית אינטרנט וספק (לא צריך באמת טלפון) הוא פשוט מעולה. אם יהיה לסלקום גם את צ'רלטון זה יהיה מושלם. (כרגע כל ערוצי ערוץ הספורט פתוחים בחינם).
  16. אשתי בדיוק בתהליך קבלה לדוקטורט באחת האוניברסיטאות בארה״ב. אולי אוכל לעזור במעט.
  17. קיבלת הודעה בפרטי. כנ"ל. באותו מצב, יוצא וחוזר לב"ש. מוכן להצטרף לטרמפ גם כן.
  18. עבר עלינו שבוע מבאס, זה נכון. אך יחד עם זאת, כך אני לפחות מרגיש, אנחנו חזקים יותר מאי-פעם. יצרנו במהלך השנים האחרונות כוח הרתעה שלא זכור לי מאז שהחלתי לאהוד את מכבי בשנת 92. קיבענו את מעמדנו. גם השנה, יותר מתמיד, ועוד אחרי שאיבדנו את האליפות והגביע, אני מרגיש שאנחנו הגדולים ביותר, הטובים ביותר. 100 אלף איש הגיעו לחגיגות בב"ש גם בגלל שהם ניצחו אותנו. בחיפה שמחים שלקחו את הגביע בעיקר בגלל שזה קשור בנו. יצרנו, שוב, את הזכייה בתארים ל"טבעית" כביכול, אלינו- אל מכבי תל-אביב. כולם יכולים לשמוח כרגע על חשבוננו, אבל הם יודעים שזאת שמחה ונחת מקריים וזמניים בלבד. נבוא רעבים ומשופרים לעונה הבאה ונאנוס אותכם. זאת תובנה מהירה יחסית, די בעזרת הבירה והערק, למרות שעדיין כואב. תרימו את הראש אחים צהובים. אוהב אותך מכבי. # כל הליגה על הזין.
  19. כבר לא רלוונטי. נמצא קונה פוטנציאלי ? סליחה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.