Jump to content

לנצח צהוב

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by לנצח צהוב

1. אם וכאשר לא ימשיכו, קשה לי להאמין שאחת מארבעת הגדולות האחרות יהיו מוכנות לקלוט אותם. זה כביכול יצייר אותם בתקשורת ובדעת הקהל כמי שפעלו באופן לא "מוסרי", בלשון המעטה, בניגוד אלינו (לא נכנס פה לויכוח האם זה באמת לא מוסרי). שחר, חוגג ומי שלא יהיה בב"ש פשוט לא יעשו זאת, גם הפועל כמובן. מה שמשאיר להם רק את אירופה, בהשלמת שכר שלנו, כנראה.
  2. דרך אגב, אני לא חושב שאי פעם, בהיסטוריה העולמית, שיחקו באותה קבוצה שני זוגות תאומים: גיא ורון נחמן וגדי ואלון ברומר.
  3. ואותה קבוצה הפסידה את האליפות שנה אחרי זה, לקבוצה שמבוססת על שחקני בית צעירים שלנו, אז שלא יבלבלו תשכל.
  4. שימשיכו להתעסק במה שהיה לפני 26 שנה. זה רק ממחיש את המסכנות שלהם. סוויפ 4/4, שנתיים 2 הפסדים בגארבג' טיים. אם זה מה שעושה להם טוב. לנצח בצל שלנו.
  5. מה שמדהים בקבוצה המכביסטית הזאת שבמצב של 0-1 לנו היה לי ברור שזה ייגמר 2. כי אחד זה לא מספיק וצריך עוד בשביל לשים חותמת. זה רק אני?
  6. מה יש לומר. מדהים, חכם ומכביסט. לא בטוח שילך לאירופה והלוואי שיהיה סוג של דור מיכה ולא שרן ייני שרוצה לנסות את חווית אירופה שלא לצורך מצד אחד, מצד שני, רוצה בטובתו ולא מאחל לו את זה...
  7. איך שראיתי אותם עם הירוק הזרחני-כימיקלי הזה, ידעתי שהערב יסתיים מושלם.
  8. הכי מצחיק/עצוב יהיה אם יגידו שהגביע ממשיך. סה"כ שלושה משחקים בלי קהל...
  9. הדבר האחרון שהמנהלת/ התאחדות תעשה היא להכריז עלינו כאלופים. למרות שאין לי ספק שאם הליגה הייתה ממשיכה היינו לוקחים בפער יותר גדול מהרגע. בעסה.
  10. זה רק אני או ש...לא רוצה לומר "אשמח", אבל אם כבר להפתר מעול ספיגת השער הראשון אז עדיף כאן, באיזה 1-4 כזה?
  11. ודבר נוסף, לא בהכרח קשור לנושא הזה או אם כבר דנו בזה כאן או שזה כבר קיים ביציע כי אני לא שם... זה רק אני או ש... לדעתי ה"כל הפועל בני זונות" יכול להיות יותר עוצמתי אם ישירו לפני זה חלק מהבית המקורי של השיר, לפחות בפעם הראשונה, ואז להמשיך רק עם הפזמון המוכר.
  12. מי שהיה קורא את התגובות פה בלי לדעת מה התוצאה היה בטוח שהפסדנו. מצד אחד מה נסגר איתכם? מצד שני, "ומתלונן כל החיים..." בכל מקרה, תענוג מכבי, נקודת אור כאן מאמריקה...
  13. מסוג המשחקים של מכבי שאתה חושב ומרגיש שזה שלנו כבר מהאווירה לפני המשחק, ובטוח שזה שלנו אחרי 5 דקות ראשונות. וזה דרך צפייה בטלוויזיה (גר בארה"ב...)
  14. יפה מאוד... נרגעתי עכשיו ועוד מקרה קלאסי בשפה העברית שמה שנשמע "נכון" הוא לא בהכרח כזה...עריכה: אבל רגע, אני עדיין מבולבל... אם אני רק מתאר את אותם אנשים, ולא כשם הפעולה, אז הם עדיין מנויים (subscribers) ולא מינויים ואז שוב, יש כאן שגיאה, כי זה רק תאור של אותם המנויים ולא הפעולה שביצעו. לא יודע, מבלבל. עוד עריכה: אם ככה, אותה כותרת בערוץ הספורט הייתה אמורה להכתב כך: "מכבי ת"א מכרה כ-10000 מינויים מאז פתיחת המכירה, כשהמטרה היא למלא במנויים את בלומפילד המחודש". עדיין הכותרת אמורה להשתנות ל"מכירת המינויים", כמו שכתבת ☺.
  15. משהו שמטריד אותי מאוד... למה מינויים (עם י' אחרי ה-מ') ולא מנויים? מינוי זה כשאתה ממנה מישהו או ממונה ע"י מישהו למשל. זאת פשוט טעות חוזרת, מקובלת ומרגיזה, כמו כאן בערוץ הספורט.
  16. נראה כמו שחקן עם נוכחות וכריזמה מסוימת על המגרש. קשה לשפוט בכל מקרה, בטח אחרי משחק חלש ולא זורם קבוצתית.
  17. התוצאה לא באמת חשובה במשחק כזה, אלא בחינת שחקנים, שיטות לחץ מקדימה, הנעות כדור, סגירות בהגנה ויציאה קדימה וכולי. כן נותן מדד ובחינה של שחקנים מושאלים, שלצערם היום, אף אחד לא הראה משהו מיוחד לדעתי, אבל באמת שקשה לדעת. באופן אישי, מעולם לי חיבבתי את בלטקסה שהאופציה הסבירה היחידה להשאיר אותו זה כבלם רביעי.
  18. ידוע מה התאריכים של הסיבוב שלישי לצ'מפיונס? אם וכאשר טפו טפו, והאם לדעתכם יש סיכוי שיהיה בבלומפילד? (אמור להגיע לביקור בארץ בסוף יולי-אמצע אוגוסט. הסיכוי היחיד לראות בלייב השנה ולא דרך קישורים מפוקפקים מארה"ב בשעות הבוקר-צהריים, ובעיקר שני ניחוסים במכה אחת ☺)
  19. לא מדוייק. הרבה שוכחים אבל באליפות הראשונה עטר היה המצטיין ולא זהבי. מגיע לו להיות ב-11 לדעתי. בן חיים על הספסל במקום של כבוד. זה אם אנחנו לא מתווכחים על זהבי ופריצה מקדימה.
  20. אניימה, ייני, טיבי, גארסיה, דסה, אלברמן, ראדי, מיכה, זהבי, עטר ופריצה. ספסל (7 שחקנים): ראייקוביץ, אמאדור, בן הרוש, דור פרץ, מיטרוביץ, בן חיים וקיארטנסון. טילוגסי (כנקודת ציון מסמלת תקופה).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.