Jump to content

לנצח צהוב

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by לנצח צהוב

1. לא.שום הפסד לעולם לא בא בחשבון. ולחגוג זה לא המילה .אוהדי מכבי בחיים לא יורידו את הראש.וזה דבר שאתה ושאר אוהדי ביתר לעולם לא תבינו. אח שלי (מנוי מזרחי)שאל אותי אתמול אם אני מתכוון להגיע לראות את הנצחון של ביתר ביום ראשון.עניתי לו שברור אני מגיע ואני מגיע בשביל לנצח.הוא צחק ומן הסתם חשב שאני סתם אומר את זה בשביל לא לצאת מושפל.ואני.באמת מתכוון כמו לפני כל משחק שאני מאמין בנצחוןו ואני רוצה רק ניצחון. זה ווינריות גבר.זה ווינריות..
  2. חברה אתם ממש מתווכחים בויכוח שלא יגמר לעולם.. עם מי אתה מזהה ?מה זה הסמל?למי יש יותר גדול? בכדורגל של היום בואו נודה כמעט ואין זיהוי עם הקבוצה.אני אוהד את מכבי מגיל 10.משנת 94. גדלתי במקום שבו אם הייתי אומר שאתה אוהד מכבי .זה היה מעלה עצבים במקרה הטוב.. חשוב לי להדגיש שלא עשיתי את זה מאנטי ביתר.פשוט אהבתי תצבע הצהוב כחול ואת הווינריות הבלתי פוסקת של מכבי תל אביב.שהמילה הכי .היא מילת המפתח.הכי הרבה אליפויות הכי הרבה גבעים 2 גביעי אסיה בחיים לא ירדה ליגה. רציתי להשתייך לטוב ביותר לווינרים.(מראיית מבט של ילד בן 10).. אוהדי ביתר הגיעו לביתר משני מקומות.(מצטער על הניתוח הסוציולוגי הכבד)..: 1)הם ירושלמים או גרים בסביבה(מעלה אדומים.בית שמש וכו..) 2)ושתיים.ואת אלה אני שונא!אנשי הסבל .אנשי המסכנות.אנשי האני המזרחי הנדפק. התוצאה בשנים האחרונות היא שמספר 2 מדביקים את מס 1.לראייה:השיר הפופולארי ביותר של אוהדי ביתר בשנת אליפות חד צדדית הוא אבי לוזון בן זונה מהמזרחי למערבי דרך ילדי הצפוני. חבל.אבל לכל אוהדי ביתר תמיד היה ותמיד יהיה אופי של מסכנים נדפקים .בחיים לא תהיו כמונו . לעולם לא תהיו ווינרים. (סגרתי את התיק)...
  3. אני שמח שאת שמחה .יש מצב שניסחתי את זה לא טוב. אני פשוט כל כך שונא את ביתר.וכל מה שקשור אליה.. ותאמיני או לא (אני לא מזלזל באהדה שלך)אבל יש הרבה אוהדי ביתר שהפסד בראשון ישאיר להם טעם מאוד מר. באים לפרק אותכם בראשון.
  4. בואי לא ניכנס למאבקים אישיים בסדר.אני לא מכיר אותך ואת לא מכירה אותי(למרות שבפרטים האישיים תגלי קצת פרטים עליי). רק אגיד שיש חברים .אבל שזה מגיע למגרש גם חברי הטוב ביותר .הוא היריב הכי גדול שלי ולמשך 90 דקות(וגם קצת אחרי זה)..שני האחים הקטנים שלי אוהדי ביתר ואני מאחל להם ערב שחור ספורטיבית ביום ראשון.
  5. מכביזם כן מכביזם לא.מה זה משנה .. לא צריך להתייחס בכלל לאוהדי ביתר האלה. שלהזכיר להם אפילו להפועל פת יש יותר אליפויות. מי אתם בכלל שתרימו תראש -חבורת מסכנים. תפסיקו להתנצל על הנצחונות שלכם אתם לא ווינרים ובחיים לא תהיו כאלה. הדבר היחיד שאתם אוהבים לעשות זה לבכות כל הזמן למה דופקים אותכם.אפילו השנה השיר הכי חזק שלכם מהיציעים(מזרחי .לה פמיליה ומערבי)זה אבי לוזון בן זונה. נמאסתם אוהדי ביתר .נמאסתם .יבוא היום ותחזרו ליערות שלכם. ארקדי לראשות העירייה ואז תתפרקו. ביתר י-ם:עבד כי ימלוך! (הכותב ירושלמי .ורב חבריו ביתרים)
  6. לי בתור ירושלמי נצחון בטדי... אי אפשר לסלוח על מה שעברתי השנה בשכונה או ברב המשחקים האחרים אבל עם נצחון בטדי אני מרים תראש בבית מול החברים ובאוניברסיטה יאללה מכבי לזיין את ביתר!!
  7. שער8-אנשים שלא יכולים לעשות מנוי. אנשים שלא מאמינים במנוי. אנשים לא פחות פנאטיים משער 11 באחריות.
  8. אלייך שיר שבא טוב גם למי שלא מת על מוזיקה בסגנון הזה.. ובלי קשר אנשים שצריך להרוג זה אנשים שמזלזלים במוזיקה מזרחית..
  9. צביקה שרף הכי חזק. אין הוא פשוט תןתח המיקו הזה.
  10. מדהים! קחו את כל הזיונים ואת כל האלכוהול והעשב בעולם וזה לא מגיע אפילו לחצי. זר לא יבין..
  11. אני לא יודע מה איתכם.אבל אני בגול ובעשר דקות הסטלה הטובות ביותר שהיו לי לאחרונה ממש לא חשבתי על זיינו את הפועל או משהו כזה. הייתי פשוט מרוצה מאהבת חיי. טוב נו ..אולי היו כמה אצבעות משולשות(זיינים)לכיוון שער 5..
  12. לקח כדור גדול אתמול ללא ספק. ועדיין..שוער מאוד בינוני .יש שיגידו שוער יציב וזה נכון.יציב ב -בינוניתו. אמנם אין לו את ההגנה הטובה בליגה.אבל תזכירו לי עוד מקומות שהוא ממש הביא נקודות.. לסיכום:לא אהיה עצוב אם יוחלף בקיץ.
  13. חבר שלי אמר לי במחצית.יוסי שבחון נכנס ואנחנו מנצחים שתיים אחד. אין נאחס חברה .דברים פשוט קורים. וקבלו עוד נאחס לפנים עכשיו :אנחנו אלופים שנה הבאה.
  14. אני אמנם לא שייך לאף ארגון.אבל אתמול הבנתי שוב אחרי שנה וחצי כמעט למה אני אוהב כל כך את מכבי תל אביב ולמה אני כל כך גאה בקהל שלנו.גם בגלל אנשים כמוך ושאר הארגון.
  15. לא משנה עם זה מכוון מצד פותח הנושא או לא.(להטריף).עצם זה שיש בכלל נושא כזה כבר צריך להדליק נורה אדומה אצל כולנו.לאן הגענו?צריך להבין שמכבי שלנו פשוט קבוצה חלשה.אין מה לעשות.תיקו?גם אם מכבי תל אביב תעלה עם קבוצת נערים ב שלה נגד באיירן מינכן אני ירצה רק נצחון.תיקו לא בא בחשבון לעולם.גם בשלוש אפס שלהם בסוף העונה שעברה לא הייתי חותם על תיקו .(במחצית).תראו מה עשיתם לנו שרמוטות.כולם:יבריץ.שפונגין.מישאלוב.ביסרה.מסיקה.שטרית.זאן.אסוס.חדד.מלול.שבחון.קמא נאן.מסודי.ניר לוין. אין סליחה על העונה הזאת. אז תתעלו על עצמכם לפחות פעם אחת העונה ותנצחו תדרבי המזדיין הזה.
  16. כל הכבוד לילדי אופקים.תהיו חזקים שם ויפה שיש עדיין בני נוער מהאזור שלכם שהם לא אוהדי ביתר.הבעיה שהדור של היום הצעיר יותר כבר לא מכיר מה זה מכבי תל אביב.
  17. כן.זה נכון.אפשר להגיד שלדרבי הזה חיכינו פחות מדרבים מקודמים אבל אין מה לעשות שקמתי לפני שעה זה ישר מחשבות על הדרבי וריצה למחשב.ובקשר להיום אני הרבה זמן לא זוכר תתחושה כמו עכשיו שאין לי עם מי לצאת למלחמה.אבל בכל זאת נקווה שה שרמוטות יתעלו על עצמם היום.עוד 8 שעות למנאייק...
  18. ביתר ירושלים?עבד כי ימלוך. בחיים לא הייתם אימפריה ובחיים לא תהיו. חבורה של אנשים שמקדשת זבל וצחנה. גם הקהל הטוב נגרר אחרי ילדי הלה פמיליה שלכם. אתם כלום אתם אפס מאופס. אין לכם תרבות עידוד . גועל נפש בקבוצה אחת. מסכנים תמשיכו להתנצל על האליפויות שלכם אם היינו במקומכם היינו מרימים חאפלות. הכותב הוא ירושלמי..
  19. דבר ראשון מאיפה אתה יודע?דבר שני למה להרוס יש אנשים שמכורים לחרא הזה.ובכל מקרה אני לא מאמין למה שכל אחד מזיין שיהיה בגמר.
  20. לפי דעתי השיר של הנרי או של דנה אינטרנשיונל עם עדיפות לקוקסינל. שיר פשוט טוב.
  21. ליה כזאת מעצבנת יאללה.דן תותח ושה ברור שאתה צודק במה שאתה אומר אבל למה להגיד את זה לפני כולם.בקיצור .
  22. איך אתה בן 20 וכבר בהודו לעזאזל???
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.