Jump to content

לנצח צהוב

משתמשים רשומים
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About לנצח צהוב

 • Birthday 19/11/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  ניו יורק, ארצות הברית של אמריקה.

Recent Profile Visitors

1,322 profile views
 1. ברמת הכותרות: 1) משחק חשוך ללא נקודות אור בכלל, למחוק ולהמשיך הלאה. 2) הליגה מעל הכל, מבחינתי לפחות, אירופה זה רק בונוס ופחות מתרגש מזה, הלאה לסכנין 3) בן ביטון? הוא באמת אצלנו? עדיין מתקשה להאמין שהבחור הזה לובש את החולצה. פיקנטריה:1) צפיתי בשידור הספרדי, רק המחיש את החולשה הזמנית של השחקן הכי טוב שלנו- סאבוריט. 2) חי השנה השלישית בארה"ב, פעם ראשונה שאני רואה משחק של מכבי כשיש חושך מוחלט בחוץ (תרתי משמע?). 3) לא באמת ציפיתי לטוב עם החולצה השחורה הזאת.
 2. ראיתי את הראיון שלו ביוטיוב. לגמרי מסכים, מדבר לעניין, לא מתחכם ובעיקר משדר הרבה אופטימיות להמשך, בלי קשר להאם נעלה או לא. שמח שהוא פה.
 3. יוצא מנקודת הנחה שהמצב בכל מקרה מחורבן, אז אם כבר- all in.
 4. זה גם שחשבתי בהתחלה. אבל הייתי מעדיף את אלמוג במקום קארצב שדן ביטון יורד לשלישיית הקישור.
 5. להיות מכביסט זה להמעיט בערך היריבה שלך ביחס אלייך רק כלפי חוץ, בעיקר כדי להפחיד את היריבים ולערער אותם. אבל, וזה אבל גדול, כלפי פנים, אנחנו הכי צנועים בתאכלס, הכי דרוכים ומוכנים. מי שמכביסט יודע את ה"סוד הפנימי" הזה, ובגלל זה אנחנו הכי גדולים, הכי יפים, הכי מצליחים.
 6. איזה כיף לך! לי יש ילדה, ופה בארה"ב כדורגל זה הכי ספורט של בנות ואנחנו עומדים לרשום אותה לחוג כדורגל (היא בת 4, שתבינו למה הם אימפריה בכדורגל נשים). רק יכול לדמיין בן עם מדים של מכבי, וסליחה על החוסר בפוליטקלי קורקט מגדרי, כבר סוכם שפה בפורום זה לא רצוי בנושא אחר.
 7. אפילו לא עלה לי חיוך בשריקה לפנדל, ולא מחשש מעין הרע או כל אמונה תפלה אחרת. הכי ברור שיש.
 8. לפי הראיונות של גלזר ודוניס, זה נראה שהכל בסדר. אין שום חשק או רצון לכתוב על שחקן כזה או אחר כרגע או על מערכים. מתסכל וכואב, אולי הראש היה קצת באירופה. היה ברור שיהיה קשה יותר השנה, ושוב, אני שונא לכתוב את זה עכשיו אבל יהיה בסדר.
 9. מתסכל, כואב, נראה לי ששברתי את היד מהכאפה לשולחן בשתיים-אחת. כבר מהאחת-אפס לא הצלחתי להושיב את עצמי יציב מול הטלוויזיה בלי לכופף את הראש ולהסתיר את העיניים. אבל, שנתיים לא הפסדנו במשחק שהוא לא גארבג' בארץ, ובמיוחד אחרי שראיתי את דוניס וגלזר, שונא לומר את זה עכשיו אבל יהיה בסדר.
 10. מנצ'סטר תהפוך ליעד הפופולארי לטיולי בר מצווה. עריכה: בסיטואציית הקורונה, הכנסות מתיירות חוץ, על כל המשמעויות מכך - פוחתות. יש מצב שזה יקשה על מעבר אפשרי והחישובים הכלכליים של הסיטי.
 11. אולי חסרת פחד מדי. למשל, הייתי מצפה שישאיר את הבעיטה החופשית לאיילון אלמוג. כנראה אני עדיין "חושד" בו, כבאר שבעי במקור. ברור שמדובר בשחקן, לי דווקא מזכיר יותר את אצילי ממיכה, הלוואי שיספק את אותם מספרים. סאבוריט זה הנכס ההגנתי הכי גדול שלנו. שחקן שהוא לא לרמה הזאת בכלל (כנראה לא מספיק מהיר לרמות הגבוהות באמת). אילון אלמוג פוטנציאל ענק, אבל טוב שיש לנו גיבוי בשבילו.
 12. למישהו יש קישור שידור למשחק? שלא מאתר נבדל...
 13. תודה על ה "mooo", עדיין מנסה להבין האם זה גאוני או סתם סבבה בגלל הפרובוקציה. כנראה שבכל מקרה עושה את העבודה, ומדהים שזה השיר שהביא אותה לפלייליסטים בארץ ובאמריקה (גר פה, לצערי או שלא, ושומע אותה ברדיו שאני נוהג). ועוד, לא בטוח אם היא אטרקטיבית ברמות או סתם קטע, בדיוק כמו השיר שלה...
 14. אולי קשור יותר ל"מחשבות רנדומליות" מאשר לכאן, אבל חייב להודות שמבסוט לאללה מהתגובות של רוב האחים המכביסטים כאן (מזרחסטים מודעים ואשכנזיסטים מתכחשים, סליחה על נקיטת העמדה הברורה) שנכתבו כאן.
 15. בשני עדיין מדורגים אבל קבוצות בערך ברמה שלנו כנראה, אולי קצת פחות. בשלישי קבוצות קצת יותר טובות מאיתנו, אבל לא בלתי אפשרי. רביעי סיוט. אם אני צריך לכמת את זה לאחוזים: סיבוב ראשון- 20-80, סיבוב שני- 40-60, סיבוב שלישי- 60-40, סיבוב רביעי- 80-20. כל סיבוב ירידה של 20% לעבור ☺ ועכשיו למתמטיקה, לפי הנוסחה הזאת, סיכוי של כמעט 4% להגיע לליגת האלופות... עריכה: אוהב מספרים, תסלחו לי על זה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.