Jump to content

לנצח צהוב

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

About לנצח צהוב

• Birthday 19/11/1984

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

1,534 profile views
  1. עצם זה שהוא הזכיר בתגובה שלו שגם אחרי המשחק הראשון שלנו נגד ב"ש הוא ספג איומים וקללות מצד אוהדי מכבי, לדעתו ללא שום סיבה, מראה שהוא סחב מעיין מטען שלילי כלפינו שמן הסתם עכשיו רק התעצם. סביר להניח שכבר אחרי אותו משחק נגד ב"ש הוא דיווח על כך לאיגוד. אסור היה לו לשפוט אותנו עוד לפני המשחק ובטח עכשיו להמשך העונה.
  2. כנראה שאתה צודק. כרגע אנחנו במצב כל כך מייאש שכל דבר יכול להראות כמו אלטרנטיבה טובה יותר. בעסה שזה ככה.
  3. ממש לא. עריכה: מתאר לעצמי שמה שניסיתי לומר הוא שכרגע כמעט כל דבר יהיה טוב יותר ואנחנו צריכים להיות פתוחים לכל אופציה.
  4. לא בהכרח... מי יודע, אולי דווקא שינוי הכיוון למאמן ישראלי יכול להצליח? במיוחד שזה ברק יצחקי, שנדמה כמו בחור כריזמטי ואינטליגנטי.
  5. תמונה מלפני עשור כמעט. אייל גולן הספיק להתגרש פעמיים מאז? לירון בסיס, קיצוני סופה, היה עדיין רלוונטי ולברק יצחקי היה שיער שחור.
  6. אני בכלל לא בטוח שיצחקי רצה את זה, כנראה סוג של נכפה עליו מלמעלה (בשיא הנימוס האמריקאי/קנדי), בלי באמת אפשרות שלו לומר לא.
  7. אין חוכמות אצל מיץ'. עם כל הכבוד והנימוס לבעלי מקצוע, הקיימת בתרבות הצפון-אמריקאית, ברגע שזה לא עובד, פשוט חותכים. בהצלחה לברק יצחקי והלוואי וזה יעבוד.
  8. גם תומר לוי בדיוק באותו הניסוח.
  9. אבל זה קצת פארדוקס, כי אם בסיטואציה הכי הזויה, כשארבע שתיים לנתניה, היה נשרק לנו אותו פנדל והיינו חוזרים אפילו לתיקו, 4-4, אז כביכול הכל "היה בסדר". ואז מה? אפשר להמשיך הלאה כאילו לא קרה כלום? כאילו אפשר להמשיך מפה וסבבה? גם אני מאוד אמביוולנטי, ברור שרק הייתי רוצה את הנקודה הזאת, להמשיך עם ואן לוון. כמו מי שחי בזוגיות נוחה, אבל לא מספקת, ורק מפחד משינויים. מצד שני, אני מבין שה"זוגיות" הזאת נגמרה, היא על האדים האחרונים של אותה התקווה, של אותם ניצחונות רצופים מהעונה שעברה, כמו אותה אקסית שגרמה לנו להרגיש טוב אחרי זוגיות מחורבנת (דוניס), אבל היא לא הדבר האמיתי. לפעמים עדיף לומר, אני לא רוצה לפנטז, בזמן שאני מתפשר, זה לא כנה. עדיף פשוט לחתוך, גם אם זה קשה.
  10. ברור שלא רציתי לקבל את החמישי, מי יודע מתי הייתה הפעם האחרונה של זה. ועדיין, אחרי הרביעי, פשוט הנחתי את הרגליים על השולחן בייאוש תהומי, בסוג של סאטלה הכי סאחית שיש, לא מפוקסת, עמומה כזאת, אדישה. כזאת שמקווה למשהו קיצוני שיעורר אותי\אותנו, שתשנה משהו, דווקא מתוך התקווה המכביסטית האינסופית, המנוגדת 180מעלות מאוסמה חלאילה כמשל. וזה הזוי, אבל כמכבי, עדיין חשבתי על הסיכויים שלנו רק לאליפות השנה. וכמו שכתבתי, דווקא בגלל זה, אולי קיוויתי שיקרה משהו קיצוני, כי אני חושב רק על אליפות. עדיין.
  11. הדבר הכי עצוב בשבילי הוא שאתמול (גר בארה"ב ובשבילי זה עדיין אתמול) במצב של 4-2 היה בי איזשהו מקום שקיווה לחמישי שלהם, בכדי שהזעזוע יהיה יותר עמוק. פשוט הזוי, וכנראה שזה הסימן שהוא צריך ללכת. ללכת, גם בגלל שיש לי עדיין תקווה מהעונה הזאת.
  12. בלי שום התייחסות למקרה עצמו. העיתוי לבחירה של פרסום נושא התביעה (שללא ספק הגיע מצידו של מיכה ועורכי דינו), דווקא יומיים לפני משחק בין הקבוצות- גורם לי לתחושות לא טובות כלפי מיכה. שוב, ללא כל התייחסות או דעה לגבי מה שקרה.
  13. בעיקר הייתי רוצה לראות עוד התקדמות והשתפרות, דומיננטיות. כמובן שזה לא כולל הפסד, אבל אולי גם תיקו הוא לא כזה נורא, רחמנא לצלן (במונחים מכביסטיים). עריכה: כוסאומו לאן הגענו, התרגלנו לטוב וזה קשה.
  14. דווקא הבישול לחוזז יכול לסמל את התקווה ממנו. הרבה (מאוד) דברים צריכים להתחבר השנה בשביל שזאת תהיה השנה שלנו. לפחות לעכשיו, נדמה שזה בינגו (טפו טפו, חמסה חמסה).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.