Jump to content

לנצח צהוב

משתמשים רשומים
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

About לנצח צהוב

 • Birthday 19/11/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  ניו יורק, ארצות הברית של אמריקה.

Recent Profile Visitors

1,487 profile views
 1. בלי שום התייחסות למקרה עצמו. העיתוי לבחירה של פרסום נושא התביעה (שללא ספק הגיע מצידו של מיכה ועורכי דינו), דווקא יומיים לפני משחק בין הקבוצות- גורם לי לתחושות לא טובות כלפי מיכה. שוב, ללא כל התייחסות או דעה לגבי מה שקרה.
 2. בעיקר הייתי רוצה לראות עוד התקדמות והשתפרות, דומיננטיות. כמובן שזה לא כולל הפסד, אבל אולי גם תיקו הוא לא כזה נורא, רחמנא לצלן (במונחים מכביסטיים). עריכה: כוסאומו לאן הגענו, התרגלנו לטוב וזה קשה.
 3. דווקא הבישול לחוזז יכול לסמל את התקווה ממנו. הרבה (מאוד) דברים צריכים להתחבר השנה בשביל שזאת תהיה השנה שלנו. לפחות לעכשיו, נדמה שזה בינגו (טפו טפו, חמסה חמסה).
 4. בדיוק צופה בסרטון ברוך הבא שלו למכבי. הרבה ציפיות ממנו. ניכר שקורץ מהחומר "המכביסטי" שגדל עליו אצלנו. "הרוצח השקט", כמו שקוראים לזה. הלוואי.
 5. דעה לא פופולארית? כנראה שלא. שמח שבית"ר נתנה סתירה לפנים עם הצד המשפיל למרגיזים האדומים מקטמון.
 6. מהלך הרוח כאן בפורום, שמייצג בעיניי דעה שקולה ועניינית שלנו, רק בימים האחרונים אני מתחיל להרגיש גישה חיוביות יותר כלפי יצחקי, שאני בעדו כמובן. לתפיסתו, לפחות לפי מה שאני מבין, שחקנים ותיקים מקבלים הצעה לשנה בלבד, אם אופציה להארכה אם יוכיחו את עצמם. סאבוריט וטננבאום (שהיה ברור שיישאר) קיבלו ליותר. ריקן הסכים לחוזה לשנה בלבד, אולי גם רוקאביצה יסכים, אבל טיבי לא, עם כל הצער שבעניין. לפי יונתן נמרודי בפודקאסט שלו ציון 3, יצחקי הציע לטיבי חוזה לשנה על 250k$ וב"ש 200k$ לשנתיים. האם הגיוני מבחינתנו ויצחקי ההצעה- ברור שכן, האם הגיוני מבחינת טיבי לבחור שלא- גם כן (שוב, בעסה...). בשורה התחתונה רוצה לומר שאני סומך על יצחקי ועל החושים המחודדים של גולדהאר לתת לו את המושכות.
 7. פין חשוף, אין סיכוי שטננבאום בדרך לב"ש, ולא ברור לי למה בכלל היינו צריכים להגיע למצב שבו יש בכלל שאלה בנוגע לזה. כנראה שהסוכן שלו קצת הגזים עם הדרישות, או שאנחנו כמועדון לקחנו אותו כמובן מאליו. בכל מקרה, לא יקרה. מאמין שעוד יגיע חלוץ זר אכזר, וחייב לציין שלמרות תהליך ה"הצערה", הבנייה מחדש או הרענון המסתמן (בינתיים תופס רק על שכטר, וכנראה ריקן), לא סגרו כבר עם טיבי. כנראה אותו מכשול שקשור בטנבאום, מאמין שבשני המקרים הדברים יסתדרו בסוף.
 8. מקבל, "אבולוציה" מושלמת כוללת גם הכנסה למועדון מהנרטיב הזה.
 9. אבולוציה טבעית ומבורכת של מועדון בסדר הגודל שלנו, עם כל הצער שבעזיבה. שכל ילד שגדל היום במכבי ידע שאם יצליח בבוגרת, יוכל להגיע לסרייה א' ולהרוויח כמיליון יורו לעונה.
 10. אם כבר לאבד אליפות, אז אחרי שנתיים בהן דרסת את הליגה בפערי רמה שלא נראו כנראה בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי. אם כבר לאבד אליפות, אז בעונה בה לקחת גביע, גביע הטוטו, אלוף האלופים ועברת את שלב הבתים בליגה האירופית בצורה מרשימה. אם כבר לאבד אליפות, אז בעונה בה לקחת את הגביע אחרי שהדחת את כל היריבות שלך, כולל ניצחון בגמר בדרבי. אם כבר לאבד אליפות, אז לא לאפשר למי שלקחה אותה, לנצח אותך אפילו לא פעם אחת באותה עונה מתוך חמש פעמים, כולל לנצח בבית שלה בחצי גמר הגביע בהרכב חסר (עונה אחרי 4 מ-4 מולם). אם כבר לאבד אליפות, אז עם בסיס של שחקני בית, מכביסטים אחד-אחד, שאתה יודע שבשנה הבאה יהיה בסדר איתם, פשוט ככה. תשתחוו יבני זונות, כולכם.
 11. הסיטואציה היום הזכירה לי מאוד את זה. חייב לציין שלמרות שנגמר תיקו, תחושת העליונות והעוצמה בגול השני היום, עם כל המסביב, היא משהו שאני מאמין שאף אוהד של קבוצה אחרת לא יוכל להרגיש מעולם, כלפי הקבוצה שלו ובעיקר כלפי הקבוצה שלו אל מול מכבי תל-אביב. עריכה: רבאק, עברו 17 שנים מאז! פתאום קולט שאולי חצי מהאנשים פה לא זוכרים את זה בזמן אמת בכלל.
 12. עצב גדול שמלווה בתחושה (מוזרה?) של הקלה. בשבועות האחרונים זה הרגיש כמו תהליך כואב של הדרדרות, מכה אחרי מכה. תחושת ההשלמה והידיעה בהקשר הזה לפעמים עדיפה. ועדיין, למרות העצב הגדול, למרות שכל עונה של מכבי ללא אליפות היא סוג של כישלון- אני מרגיש שאם נזכה בגביע, אחרי ניצחון על חיפה בחצי וכנראה בגמר על הפועל, בעונה שבא זכינו בשני גביעים (אמנם זניחים), בעונה בא הגענו ל32 האחרונות באירופה ובעונה בא לא הפסדנו ליריבה העיקרית (לעומת 4 מתוך 4 בעונת אליפות שלנו כן)- אני לא חושב שיהיה אפשר להגדיר את העונה הזאת כרעה או ככישלון. אני באמת רוצה לסיים באיזה משפט אופטימי כרגע, אבל לא בטוח שזה מה שאני מרגיש.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.