Jump to content

רועי-

משתמשים רשומים
    111
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,404 profile views
  1. חייבים לחזור ל433 וגולסה חייב להיות שם. מהשחקנים הטובים והיציבים בקבוצה. אין סרט שהוא לא משחק ולא משנה באיזה מערך
  2. קודם כל אושר עצום הניצחון היום. אני חושב שהיה לנו הרבה מזל. בסהכ לא משחק גדול. היו הברקות מטורפות של שלמות בשני הגולים הראשונים אבל אנחנו רחוקים מלהרשים. מבחינת שליטה, איבדנו את זה לגמרי וזה מדאיג מאוד על אחת כמה וכמה כשאנחנו ממשיכים לנצח. אני חושב שהמערך הזה, לא ברור אם זה 4-4-2 או זה שהקישור בנוי משחקנים רכים יחסית לא יחזיק לאורך זמן ובמשחקים נגד קבוצות עם אמצע טוב אנחנו נהיה פגיעים. מקווה מאוד שמבינים מבין את זה כי עם הקישור הזה אנחנו לא נצליח להתמודד גם בעונה הבאה. ניהול המשחק של מלאדן פלאס לא לתת הזדמנות לגולסה גם בעייתי ומדאיג. ההגנה נראית זוועה אבל זה פחות מדאיג אותי כי אני מאמין שזה יותר ברור וישתפר כשסה ייכנס לעניינים.
  3. לא ייאמן איך זהבי נראה בדרבי 4-0 כאילו נולד כאן. זה היה המשחק השני שלו בקבוצה לא? מהטירוף באותו משחק בכלל לא שמתי לב שהפועל עוד יצאו בזול עם 4
  4. למה כל מי שמגונן על יצחקי עושה את זה עם הקטנה שלו? אולי תגידו מה טוב בו? מה הוא כן עשה שהוא לא אחד הגורמים הבולטים במצב שלנו?
  5. חביבי נושא האי רכש הוא רק קצה הקרחון. זה תוצאה של שאר הבעיות בקבוצה. בגלל הכמות של השחקנים המיותרים שיש פה בסגל, טעויות שנעשו בשחרורים, משמעת שכנראה מעידה על מקצוענות שכנראה מעידה על יכולת ירודה. אולי אולי חוסר יכולת בלמצוא שחקנים טובים או לסגור איתם. אבל אני לא באמת יודע מי אחראי לזה
  6. לא הבנתי. אתה אומר שיצחקי הביא את קובאס ופריצה? אז היה לו חלק בבניית הסגל? או שהתפקיד שלו היה רק לסגור אותם בקבוצה? תראה אין לי מושג מה התפקיד של יצחקי. בשורה התחתונה אנחנו בתקופה הכי גרועה בעידן מיץ. דברים כאן מתנהלים בצורה בזיונית. אם זה שלוקח חודש למצוא מאמן. אם זה עלי מוחמד. או אם זה בעיות משמעת. בן חיים מעלה סרטונים מתגרים וליצניים, גררו, יונתן כהן עם הפוסט שהוא מבקש לעזוב, כרטיסים אדומים שקיבלנו העונה הכי גבוהה שאני זוכר. הדלפות. ועוד ועוד. כל זה קרה כשהוא בתפקיד ואלה דברים שלא קרו פה מעולם. אפילו לא קרוב. ממש ההיפך הגמור מיץ פחות מעורב? סבבה. גם עליו יש חלק לא קטן. אבל התפקיד שלו זה לדאוג למשמעת בקבוצה? לבחור מאמנים? אז בגדול האשמה של מיץ היא שהוא נרדם ואם היה יותר מעורב יצחקי כנראה לא פה לא? או מה היה קורה אם היה יותר מעורב?
  7. צר לי. אין לי גישה לגולדהאר אני לגמרי מסכים לגבי חיפה אבל הניהול שהיה שם הוא גם תוצר של לחץ. אני מפחד שאיפשהו יש שם פוטנציאל שפיות ומקצוענות. בכל זאת הם עשו עשור יפה מאוד לפני. בשורה התחתונה, כשאנחנו לא מתחזקים אנחנו מקלים עליהם והפערים ממשיכים לגדול. יש פה עוד בעיות מלבד חיזוק יותר עמוקות ויותר חשובות. יש בי תקווה שזה יכול לקרות בד בבד.
  8. אני מבין את מה שאתה אומר. הדילמה היא שאנחנו גם צריכים ניהול מקצועי וגם חיזוק. זה מאוד מקשה עלי לרצות שנתחזק ותהיה הצלחה בניצוחו של הניהול הנוכחי. אבל מנגד המתחרות ממשיכות לצבור פערים שמתחילים להיות יותר גדולים אפילו ממה שהיה פה בתקופות השחורות. עוד מעט גם יגיעו הצלחות באירופה וכסף שגם כבר לא יהיו מנת חלקנו. מה שמיץ עשה פה בהתחלה הוא בגדר סנסציה. לא יודע כמה הקצאות לכאלה יש לנו בחיים.
  9. אין ספק שזה טלאי על טלאי. לכן אני אומר שהסיבה היחידה לדעה שלך היא רצון שהחרא יצוף ומיץ יתעורר. שזה אומר מעורבות גדולה יותר של אנגלידיס או המתווך האחר שיהיה, הבאת מנהל מקצועי. בדגש על מקצועי. יצחקי לא מקצועי בעיני. אין לי מושג מה המעורבות שלו אבל העובדות מראות שהגענו לשפל הכי גדול שלנו בעידן מיץ, בניהולו. מה גם שמבחינתי הוא סמל השכונתיות הישראלית. ככה שנתוני הפתיחה שלו גם לא מעולים. וניקוי אורוות-בן חיים, ריקן וחוזז. אני אומר שצריך להתחזק כי זאת הדרך היחידה שלנו להפוך לקבוצה תחרותית בשנים הקרובות. זה לא אמור לבוא הרבה על חשבון הצעירים. כל זה, כמובן בניהול נכון. יש בי עדיין תקווה שזה יחזור מתישהו (מיץ יתעורר וכד׳). החיזוק שעשינו בקיץ גרם לזה שהקבוצה הזאת עומדת יחסית בכבוד בליגה. לא תחרותית אבל בכבוד. בלי גבי, שמיר, ביטון והזרים אנחנו בפוטנציאל פלייאוף תחתון. לא אומר שצריך מהפכות בסגל. חובה להתחזק מבחוץ. נגלות קטנות. שני שחקנים טובים. או שבקיץ נצטרך יותר.
  10. אוקי אז כשאני אומר שצריך חיזוק אני מדבר על הרכב בעיקר. עומק בין השאר, אבל זה נגזרת של הרכב טוב. כמו שאני רואה את המצב כרגע, בשביל להיות קבוצה תחרותית אנחנו צריכים 5-6 שחקני הרכב. הצעירים שאתה מדבר עליהם לא יכולים למלא חצי מזה כי חלק מאלה שאני משאיר בהרכב על העמדות של הצעירים ואז אנחנו צריכים יותר שחקני הרכב :-) בגלל זה רציתי את גבי ובגלל זה רוצה שמישהו פה יתעורר ויתחיל להנחית שחקני חיזוק אמיתיים. ככל שלא נביא אותם אנחנו רק דוחים את הקץ ומגדילים את הלחץ ואת הקושי בהתאקלמות שלהם. כי זה יגיע בנגלות יותר גדולות וכנראה עם פחות שיקול דעת.
  11. כל אלה בהרכב? אשמח אם תן לי את ההרכב שאתה רואה בדמיונך. להרכיב 3-4 מהם בעיניי זה סיכון גדול מדי. יש סיכוי לא רע ש -80 אחוז מהם לא יהיו ברמה סבירה לקבוצה תחרותית בליגה ב3 שנים הקרובות. סבבה נקטוף אחלה פירות עוד 4-5 שנים. סיכוי טוב. אז אתה זורק לפח עכשיו 2-3? הרי לא נוכל גם להיבנות סביב הצעירים בחיזוק זרים ובאמת לעשות משהו ב3 שנים הקרובות.
  12. הסיבה היחידה שאני רואה לרצות שמכבי לא תעשה כלום זה בשביל שהחרא יצוף כמה שיותר מהר ומיץ יתעורר. חות מזה אין שום סיבה בעולם שלא נתחיל להתחזק כבר מעכשיו. יש אמנם לא מעט צעירים עם פוטנציאל אבל זה כרגע רק בגדר פוטנציאל ולא מספיק מוכח, גילאים בעייתים שאי אפשר לבנות עליהם שיוציאו אותנו מהבוץ והעמדות שלהם די דומות. אמרת גם בקיץ שלא צריך להתחזק. אם זה שמיר, גבי או ביטון. השניים הראשונים מהטובים בקבוצה ובמינימום רמה מעל הצעירים שאתה רוצה. קבוצה תחרותית לא יכולה להתבסס רק על צעירים. אין כזאת חיה בשום מקום בעולם. יש עמדות שזועקות לחיזוק. כל מאמן שיהיה פה ישמח לשחקנים טובים באותן עמדות. יש לנו כמות פסיכית של שחקני הרכב (חוזז, בן חיים, אלמוג, גררו, בלטקסה) שלא ברמה של כמה שחקנים מחליפים בחיפה.
  13. טעות ענקית לשחרר את פריצה לדעתי. בתחילת העונה הוא היה טוב וזה עוד בלי מאמן, קבוצה במשבר, לא מאומנת ומערכת גוססת. ובלי קשר לנסיבות, הוא לא שיחק מספיק דק כדי לשפוט. מגיע לו עוד הזדמנויות אמיתיות. גם לקוואס, אם כי הראה קצת פחות. בקבוצה בריאה השניים האלה נותנים פי 2. לפחות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.