Jump to content

רועי-

משתמשים רשומים
    111
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,284 profile views
  1. מה היתרונות של השקעה בקרן BITO לעומת השקעה ישירה בביטקוין?
  2. מישהו יודע אם צ’רלטון פותחים את הערוץ לכולם?
  3. אני ממש לא תומך בפטריק בכללי אבל אני לא חושב שבמקרה הזה הוא טעה. ברור שהוא לא הוציא אותו בגלל יכולת לא טובה. נטו רוטציה ולגמרי לגיטימי. הבעיה היא באלו שחולקים איתו את הרוטציה
  4. דבר ראשון, כן קניקובסקי יותר טוב מכל מה שיש לנו בקישור עכשיו (התקפית והגנתית) מבין השחקנים בעמדות שלו. אי אפשר לבנות על זה את ההתקפה שלנו ובדיוק מהסיבה הזאת יש לחץ. מהסיבה הזאת ומהסיבה שלדעתי הוא מהישראלים הטובים בליגה, אני חושב שיש לזה תועלת גם לטווח הקצר וגם לארוך. הוא יהיה מהמובילים בהתקפה שלנו כבר העונה ולטווח הארוך אפשרי שנקבל עליו סכום נאה. כרגע הפוטנציאל בו יותר גדול מחנציס, גויאגון וכד. עובדתית. זה נכון שזה ייקח דקות מהצעירים שכרגע גם ככה לא ראו דקות ועוד במשחקים שהיה הכי רלוונטי לתת להם דקות. אבל לבנות על הצעירים זה סיכון גדול מאוד שמעבר לכשלון של העונה הקרובה יכול להביא למצב שגם בשנה הבאה נצטרך להביא חצי הרכב. מה תקבל מהצעירים הרבה יותר מעורפל ממה תקבל מקניקובסקי. לצעירים עדיין יש הרבה הזדמנויות. מבחינתי בתסריט שנביא את ההולנדי ואת קניקובסקי ועל הספסל המחליפים הם בן חיים וריקן הם מינימום חילוף שני שלישי. אז אף אחד לא אומר שצריך לבנות הכל עליו אבל להביא אותו ימזער נזקים כבר העונה ויביא לזה שאם לא יימכר, בעונה הבאה לא נצטרך להביא את קניקובסקי התורן.
  5. לגמרי. העסק נראה מאוד רקוב ומקרי מרגע לרגע אני מרגיש שאולי כדאי שנחטוף את הזעזוע וכל החרא יצוף ונסיים לנקות כמה שיותר מהר
  6. מדאיג מאוד המצב שלנו בשדרה הניהולית החל מפטריק כבר תקופה ארוכה. אם שני הליצנים לא רצו את קניקובסקי זה מחדל רציני. מהשחקנים הטובים בליגה וזה מראה כמה חוסר הבנה או סביר יותר חוסר מקצועיות לעשות את העבודה שלהם. זה כל כך בסיסי להבין את זה
  7. מצחיק שהחיזוק שאנחנו ככ משוועים אליו ובתסריט הכי טוב במצב הנתון, אולי אולי יביא אותנו למה שהיינו בעונה שעברה
  8. לא זוכר כזה קיץ בזיוני כבר המון זמן. ברמת הלוני לא ברור מה קורה בקבוצה ואיך נחלשנו משמעותית מהעונה שעברה שגם בה הסגל היה רחוק מלהרשים. צפויה עונה קשה לצפייה. אנחנו נחלשנו והיריבות התחזקו משמעותית. האליפות זה נוקאאוט ברור. מקווה שלא נתבזה בשאר
  9. כן תתעלם מכל מה שרשמתי ותתייחס לשמות. דמגוגיה במיטבה מתכוון כשהשחקנים האלה היו ועברו בתוך הליגה. אלה שחקנים שמבחינתי היו הבולטים בליגה ולא היינו בתמונה לגביהם. כמו שאמרתי חלקם אישיותית פח ואוסיף שבדיעבד כמובן מתגלים ככשלונות או לא ככאלה שהייתי רוצה במכבי. אבל אין מושלם אף פעם ותמיד יהיו טעויות פה ושם. וזה בעיניי עוד אחת מהסיבות לדריכה במקום שלנו במשך שנים.
  10. אחלה, מקבל את מה שאתה אומר. נכון הטיימינג של הדברים בעייתי כי יש עוד המון מרחב תמרון אבל רוב הביקורת שנתתי היא על דברים שקרו
  11. אז בעולם שלי אפשר וצריך להיות פתוחים לביקורת. לפני הכל אני רוצה להגיד שזה שהמצב לפני המון שנים היה תוהו ובוהו ליד מה שהולך כאן היום לא אומר שצריך לתמוך בכל מדיניות או החלטה. אני חושב שאין שום הצדקה לזה שב״ש, קבוצה שכל ההצלחה שלה מתבססת על רכש (ניהול שכונתי, חוסר מקצוענות, נוער שלא תורם כלום ועוד), לוקחת עלינו 3 אליפויות רצופות בהתחשב באיפה שהיינו באותן שנים (מבחינת כל ההיפך ממה שאמרתי על ב״ש). אין שום הצדקה שחיפה מצמצמת את הפער בעונה, שתיים (מבחינת סגל ויכולת נטו). עם ב״ש זה עוד היה הדרגתי. הם קצת דגדגו אותנו בשנים שקדמו. עם חיפה? אבסורד לא נורמלי. וזה לדעתי נטו בגלל שאנחנו בזחילה בין העונות כבר כמה שנים. מבחינת רכש, אדישות כמעט מוחלטת למה שקורה בשוק הישראלי. כמעט לא הבאנו שחקנים בולטים מהליגה. זה סובייקטיבי אני יודע, חלקם אישיותית פח אשפה ועדיין אני חושב שהם היו צריכים להיות קצת יותר על הרדאר שלנו- סבע, וואקמה, אשכנזי, חזיזה, מיכאל אוחנה, שועה, קלטינס, אורן ביטון ועוד. כמו שאמרו פה, מבחינת יכולת, סגל, ההתקדמות שלנו בשנים האחרונות היא כמעט אפסית, אנחנו בזחילה. לרוב זה עדיין הספיק להיות כמה רמות מעל כולם. אבל מה היה קורה אם הייתה טיפה טיפה יותר התקדמות בין העונות?
  12. מסכים במאה אחוז עם כל מה שכתבת אבל אין כאן סיבה אחת ללמה מיטש חסין מביקורת. מה אתה אומר כאן בעצם? בגלל שאין לי שום יכולת השפעה במכבי ומיטש רוצה בהצלחת הקבוצה אז אי אפשר לבקר או שהביקורת לא מוצדקת?
  13. מתסכל ככ כל האדישות הזאת אצלנו ברכש. לא בגלל שצריך ככ הרבה בשביל להשתלט על הליגה הזאת, ההיפך, זה ככ קל ואנחנו ישנים. השליטה שאמורה להיות לנו בליגה צריכה להביא אותנו למצב שההעפלה לצמפיונס תהיה כמו העפלה לאירופית בכל השנים האלה. באמת שלא צריך הרבה בשביל זה. אליפויות, חיזוקים נקודתיים ומוכחים ואנחנו שם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.