Jump to content

אורי בלוקים

משתמשים רשומים
    147
  • Last visited

Posts פורסם על ידי אורי בלוקים

1. 1 hour ago, matis said:

הוא אמר בראיון שבגיל 16 הוא כתב חתם בקבוצה בגרמניה (נדמה לי המבורג) ל5 שנים,
    אבל בגלל חוק הקטינים שחייב שכל המשפחה תעבור לגרמניה הוא החליט לוותר ולהישאר במכבי 

פרנקפורט

2. On 8.1.2020 at 20:46, yzfR125 said:

אני אחלוק פה על כמה חברים מהפורום בקשר לאיזור הישיבה של הפנאטיקס.

היתרון שהקהל הפעיל בעידוד הקבוצה יהיה כמה שקרוב יותר לכר הדשא משמעותי בגלל היכולת להשפיע לטובה על השחקנים שלנו, ובאותה נשימה לשחק בראש של היריבים שלנו.

וגם כשהאיש גדר למטה רואים אותו ביציע העליון, וכשהוא למעלה לא רואים אותו מלטה וככה מאבדים חצי יציע 

3. 2 hours ago, Sawyer said:

חששתי מעט מהמשחק הזה, הניצחון על ק"ש בטוטו נתן קצת אוויר אבל אין ספק שהמבחן החשוב להראות שאנחנו כאן כדי לטרוף את הליגה הוא.. הליגה. מחזור ראשון, קבוצה קטנה במגרשה הביתי יכול להפוך בקלות למוקש.

לשמחתי נטרלנו את המוקש כבר מההתחלה, אחרי דקות פתיחה מגומגמות הגיעו הדקת הטובות שלנו, חצי שעה שסגרה את המשחק (סוזה סטייל) עם שטף התקפי, כמות מצבים נאה ו2 שערים להבטיח את הניצחון. שאר המשחק התנהל בצורה יותר רגועה כשנס ציונה מיעטה לחשוב על לאיים עלינו, גם בדקות הסיום הגיעה משב רענן של מוטיבציה בעיקר מהמחליפים אבל רק מזל והשופט מנעו את כיבוש השער השלישי לתוצאה שהייתה קצת יותר משקפת.

שופט: רע- (ואוו איזה שיפוט רע, כל החלטה נגדנו, לקח לנו פנדל בסיום, כל סאגת הפנדל שקיבלנו מביכה בזבוז זמן מפגר על שריקה ברורה ועד שהלך לבדוק, צהובים חרפה למכבי ולהם חובה לא נתן, פשוט בר נתן בשיא, אפס בן זונה. זה יעבור לו בשקט כי ניצחנו בצורה חלקה.

שחקנים:

טננבאום ממשיך לעשות רושם טוב, באמת מרגיע שיש שוער שני בלי אגו שיודע לעלות ולתת את המקסימום שלו, וזה נראה כרגע לפחות בסדר. בכל מקרה, איחולי החלמה מהירה ליאנוטיס.

בחלק ההגנתי טיבי המשיך בכושר הטוב, חזק, אחראי, מהיר מאוד ואפילו לא רע עם הכדור. אמדאור בחולייה יציבה כזאת גם לא הרס. סאבוריט מתחיל לחזור לעצמו וג'ראלדס מעניין, יש דברים יפים יש כמה פחות, העיקר זה השריפה על הקו. חשוב וחיובי.

הקישור שלנו גם היה טוב, גלזר פשוט מטורף בהגנה, אין מילים. יש לו מגמה מעניינת של נסיון לתת גם אימפקט התקפי, הולך לו חצי כוח כרגע, ישתפר עם הזמן. דור פרץ נתן כמה פעולות שהזכירו לנו למה הוא לפרקים שחקן הרבה מעל הליגה הזאת, דור מיכה ואוו. מה קרה לך ברגל היום? איזה שער, איזה קורה - מדהים. היה הדובדבן למשחק לא רע עם כמה כדורים מסוכנים וניהול חכם.

ההתקפה שלנו גם פעלה בצורה שסיפקה אותי, עטר היה די אחראי, מסר כמה כדורים טובים וביצע פעולות נחמדות. ציפית שירים את השער, לפחות סחט פנדל. יוני טוב, אולי לא שם כדור ברשת אבל איים, יודע לפרוץ קדימה בסערה וגם להכניס כדורים מסוכנים. אפילו בלקמן היה פחות אוטיסט מבד"כ ודפק ספרינטים ממש עד הדקות שהוא יצא בהן.

פיקנטריה:

- חולצות חוץ בוקה

- ניצחון ליגה ראשון לעונה

- הקמע של 

- הפנדלים של נס ציונה במחצית השמן כיכב.

קהל:

יש קטע כזה להביא את הסולד אאוט בשבת במושבה רק ביום המשחק במכירה פרונטלית, העיקר שזה מגיע. הייתה אווירה נחמדה של פתיחת עונה, קצת מנומנמת אבל חיובית שמחתי לראות שהקולות שאני שומע בוואטסאפ שהכל אבוד שייכים לאוהדים שנשארים בוואטסאפ.

בכל זאת צריך לזכור, מדובר בסה"כ בנס ציונה. אחת מ5 קבוצות שילחמו על ירידה ואין הבדל בינהן. שבוע הבא מול בני יהודה אנחנו בפאקינג בלומפילד - וזאת הולכת להיות אופרה אחרת לגמריי.

אני יודע שלא צריך להטריף אף אחד על המשחק הקרוב אז בואו נתחיל שם ונמשוך את זה עד הסוף. בואו ניתן עונה מהסרטים.

ראשון, 20:30. בלומפילד. נתראה.

20:15 אבל בקטנה

4. 17 minutes ago, שמש צהובה said:

בדיוק. פס צהוב תחתון רק מעקה ברזל. 

פס כחול וצהוב וכחול הנוספים, גדר זכוכית מלבנית שקופה לגמרי.

הנה תמונה, הסגול שיש שם באמצע הוחלף כבר לשקוף כמו למעלה. 

ולמטה במקביל לגולד רואים שיש רק מעקה.

M2hbL06.jpg

באמת שאני לא מבין למה שמו זכוכית גם בחלק הצהוב העליון. היו צריכים לשים מעקה כמו למטה.

איפה שיש גובה חשוף זה מובן 

5. 1 hour ago, שמש צהובה said:

לחלוטין. אבל יש איזורים שמאחוריהם יש נפילה של כמעט 2 מטר או יותר. אם מישהו נשען ונופל אחורה, זה סכנה. איזה עוד פתרון אפשרי?

סימנתי בתמונה, הצהוב זה איזור שלחלוטין מיותר בו אפילו מעקה נמוך, כי בחייאת מי יכנס לאיזור vip סתם?

אבל האיזור שמוסמן בכחול הוא עם הפרשי גובה ממש, במיוחד בחלק העליון של כל כחול.

tEQJsLB.jpg

שמש

למיטב הבנתי כל ההפרדה היא עם זכוכית למעט הצהוב התחתון שזה מעקה בלבד. אתה יכול לאשר? החלק הצהוב הגבוה יותר עם זכוכית כרגע? 

6. 32 minutes ago, Double said:

אני מפרגן פשוט היה בלבול חשבתי שצריך לשלם לשליח בשביל לקבל מנוי, אם מקבלים את המנוי במעטפה עד הבית חינם זה מבורך.

הכתובת שלי באתר לאן לא מעודכנת לכן אני חושש שלא יגיע, בכל מקרה אם יהיה אפשר לאסוף את המנוי גם נגד בני יהודה בבלומפילד אז אחלה.

לא כתבתי את זה מידיעה שיהיה איסוף , רק יודע שלמי שיהיו בעיות תהיה אוזן קשבת.

כתבו בהודעה לשלוח כתובת בסמס חוזר , ממה יש לחשוש אם עשית את זה?

7. 7 hours ago, Double said:

אם זה יגיע עד הבית באמת אני אפרגן להם, לדעתי רק היו צריכים לאוסיף עוד שיטת איסוף פרונטלית

שמע

אני מאד מאד מאד מעריך את כל העבןדה שעשית פה בקיץ הזה, באמת יוזר השנה אחרי שמש. 

אבל סויר כבר כתב לך כמה פעמים ואני מבין את הנקודה שלו. נראה שיש לך משהו נגד מכבי או ההתנהלות של מכבי. רק תלונות.. מכבי שמרו מקומות, חבל שלא עשו עמדה פרונטלית.

ואללה אתה צריך לנשק את הרגליים של ההנהלה ושל כל מי שעובד במועדון בשביל מה שעושים בשביל אוהדים . בתור מישהו שהולך למשחקים ומנוי איזה שנה שנתיים אני זןכר עונות שהיה נאבד לך מנוי והיית יכןל לדבר לקיר , תורים אינסופיים בשביל כרטיסים למשחקי חוץ ועמלות לא הגיוניות.

קח דברים בקלות , פרגנו לך משלוח עד הבית בחינם, מאמין שלמי שיהיו בעיות ימצאו פתרון( כמו למשל עניין הזכוכיות בבלומפילד, שמכבי מנסים לעשות עם זה משהו למרות שיכלו לשים זין...ולהעביר אחריות לעירייה/אדריכלים)

מכבי מועדון מעל כל הזבל שיש פה, צריך להעריך את זה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.