Jump to content

אורי בלוקים

משתמשים רשומים
    147
  • Last visited

Everything posted by אורי בלוקים

1. וואלה גם כשהיינו ילדים אני רוצה לחשוב שלא היינו ברמת טמטום הזאת
  2. עצוב לי מה נהיה מהפורום הזה שאני פעם בחצי שנה נכנס וחצי ממה שכתוב זה חארטה מה הפלא שיחשבו שמטרילים אחכ מיציתי
  3. מקבלים עלק... חוץ מניסו ואולי בר צבי שהגיבו פה אין אף אחד בנושא הזה עם הותק שלי....... עלק "בהתחלה"
  4. לא לשכוח מי הראשון לפרסם שהגיעו הכסאות חושבים שאני ילד בן 3 שמטריל פה
  5. ממתין להתנצלות סויר.. על הנחרצות שבה כתבת אתמול "אין כסאות בבלומפילד" כאילו אני משקר
  6. אין לי כוח להעלות תמונה תמונה אם תרצה תשלח לי את המספר שלך בפרטי ואשלח לך בטלפון
  7. נראה לי ניסו ואורי בלוקים היו ביציע כשאתה עוד ספרת עם בדידים סויר, אני ועידו היינו אתמול בסיור עם מנהל הבניה הראשי של האצטדיון. אני שאלתי כמה וכמה פעמים מתי אמורים להתקין את הכסאות והוא אמר ש"היום מגיעות המשאיות עם הכסאות הראשונים." כשסיימנו את הסיור והתקדמנו לכיוון היציאה (דרך המנהרה של השחקנים) ראינו כמה משאיות שחונות בכניסה ועליהן ארגזים סגורים ועטופים בניילון. מנהל הבניה ישר אמר שאלו הכסאות ואני שהייתי סקפטי הלכתי והסתכלתי על הארגזים ואכן ראיתי שמדובר בכסאות. תאמין ,לא תאמין.. אתה ילד גדול אם הייתי יודע איך להעלות פה תמונות הייתי דואג לזה. לפי מנהל הבניה הצפי לסיום הוא המחזור הראשון, כפי שמתוכנן ולהערכתו יעמדו בזה. הוא רק צופה שלא ישחקו שם עד שיקבלו את האישורים.... אחד מארבעת חדרי ההלבשה כבר מרוהט לחלוטין, שאלתי האם נקבעו של איזה קבוצה איזה חדר והוא אמר שיש ריב בין מכבי להפועל על הדבר הזה. אם אזכר בעוד דברים אכתוב תורידו פאניקה
  8. מה שתרצה.... בכיף לא... עטופים.. לא היה ניתן לראות שאלתי את הקבלן אם הכסאות באמת שחור-לבן-סגול... אמר "לא בדיוק שחור"
  9. שטויות.... לפי הקבלן הראשי שם , יהיה מוכן למחזור 1, השאלה אם יקבלו את האישורים עד אז. מאמין שאת חיפה נארח כבר שם
  10. אני המקור. הייתי שם אתמול. יש כסאות עטופים על משאיות שהגיעו אתמול כמה דק לפני שיצאתי משם (בבוקר) זה מתקרב
  11. אין מחיר ואין תנאים לאהבה מה זה כסף.. בשביל מה חיים אם לא בשביל ימים כאלה של שחיטות בדרבי?
  12. עדיף שישחקו בדרבי ולא נגד ביתר אם אני יכול לבחור אחד מהם די צריך לאנוס אותם
  13. יכול לקנות לך לVIP כי ראיתי שאין הגבלה
  14. אני קיבלתי ועכשיו שמתי לב שאין הגבלה על כמות שאפשר לקנות מי שצריך..
  15. רק עם מנוי של הפועל /היסטוריית כרטיסים שלהם אפשר תמצא חבר קומוניסט זורם לפי ספורט 5: האדומים החלו במכירת הכרטיסים לדרבי, כשהמחיר יעמוד על 90 שקלים למבוגר ו-45 שקלים לנוער/חייל. נכון לעכשיו לצהובים יוקצו 1,250 כרטיסים אבל ייתכן שהם יקבלו עוד 250, בכפוף לאישור המשטרה. כמות לא רעה ציפיתי לפחות
  16. הזייה אחושרמוטה בשביל 6-0 מוכן לוותר על סקס שנה יא גנוב
  17. קלללללללללללללללללללללל מוסיף לזה גם יד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.