Jump to content

אורי בלוקים

משתמשים רשומים
    147
  • Last visited

Everything posted by אורי בלוקים

1. שרן סמל שאומרים שרן ייני אומרים מכביזם אבי כהן גאה מהשמיים
  2. לדעתי יש ניסיון לדחות את המשחק השלישי
  3. הכל כבר מוכן לזיין תאדומים
  4. יאללה נושא מרוכז גם את הבלאגן שהיה עם המשטרה אפשר לשים פה
  5. האוסף הראשון של הסוכנות החדשה יצא היום מוזמנים לשים אוזן
  6. מסכים אמנם זה עדיין מפריע וכו אבל בחייייאת כדורי נייר... זה ברמה של קונפטי
  7. וגם כשהאיש גדר למטה רואים אותו ביציע העליון, וכשהוא למעלה לא רואים אותו מלטה וככה מאבדים חצי יציע
  8. רוצה לנצל את הבמה להזמין אתכם למסיבת השקה של הסוכנות החדשה שלי ושל ארז אייזן (אינפקטד מאשרום) במסיבה נחשוף את האמנים החדשים שהתחמנו ומוזיקה מהאוסף הראשון שיוצא בעוד חודש. https://www.facebook.com/events/597653474140835/ נתראה
  9. באמת שאני לא מבין למה שמו זכוכית גם בחלק הצהוב העליון. היו צריכים לשים מעקה כמו למטה. איפה שיש גובה חשוף זה מובן
  10. שמש למיטב הבנתי כל ההפרדה היא עם זכוכית למעט הצהוב התחתון שזה מעקה בלבד. אתה יכול לאשר? החלק הצהוב הגבוה יותר עם זכוכית כרגע?
  11. יש מידע חדש לגבי הזכוכיות? ב13-1-2? והרבה זמן לא היו פה תמונןת חדשות , שמש אתה באס״ק? זה לא נגמר עד שזה לא נגמר
  12. מה זה אומר? שמה שהספיקו לשים שמו ומה שלא לא? ואם יש לך תמונה עדכנית משם אני אודה לך
  13. היה לא רע בכלל עוד נראה ממנו נחת
  14. לא כתבתי את זה מידיעה שיהיה איסוף , רק יודע שלמי שיהיו בעיות תהיה אוזן קשבת. כתבו בהודעה לשלוח כתובת בסמס חוזר , ממה יש לחשוש אם עשית את זה?
  15. שמע אני מאד מאד מאד מעריך את כל העבןדה שעשית פה בקיץ הזה, באמת יוזר השנה אחרי שמש. אבל סויר כבר כתב לך כמה פעמים ואני מבין את הנקודה שלו. נראה שיש לך משהו נגד מכבי או ההתנהלות של מכבי. רק תלונות.. מכבי שמרו מקומות, חבל שלא עשו עמדה פרונטלית. ואללה אתה צריך לנשק את הרגליים של ההנהלה ושל כל מי שעובד במועדון בשביל מה שעושים בשביל אוהדים . בתור מישהו שהולך למשחקים ומנוי איזה שנה שנתיים אני זןכר עונות שהיה נאבד לך מנוי והיית יכןל לדבר לקיר , תורים אינסופיים בשביל כרטיסים למשחקי חוץ ועמלות לא הגיוניות. קח דברים בקלות , פרגנו לך משלוח עד הבית בחינם, מאמין שלמי שיהיו בעיות ימצאו פתרון( כמו למשל עניין הזכוכיות בבלומפילד, שמכבי מנסים לעשות עם זה משהו למרות שיכלו לשים זין...ולהעביר אחריות לעירייה/אדריכלים) מכבי מועדון מעל כל הזבל שיש פה, צריך להעריך את זה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.