Jump to content

יוסי פולק

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by יוסי פולק

1. די כבר לעזאזל איתכם תפסיקו עם הריב הדפוק הזה! זה הדבר הכי גרוע שיכול להיות עכשיו זה מזכיר דברים כ"כ גרועים בבקשה כולנו אחים, אמורים לאהוב אחד את השני ואם זה לא ככה אין טעם לעודד את הקבוצה כי אז זה לא שווה כלום.
  2. דווקא שמעתי שיש התקדמויות עם דנין לא חושב שצריך לשחרר עכשיו את טומסיץ ואני מסכים עם בן שמעון ווואלה אני חושב שהוא האחרון שישחק משחקי כבוד הוא כ"כ לא איש כזה.. אבל אם לא מביאים חיזוק לאגף שמאל, חבל על כל ה-70 מיליון שקל האלו..
  3. מסכים איתם במאה אחוז אבל הטענה שלי היא לא רק כלפי טומאסיץ' מי זה שטירית?! ונגיד שפונגין נפצע.. אין לו מחליף לעזאזל מישאלוף גם לא מי יודע מה אבל עדיף על פני טומאסיץ למרות שמישאלוף קשר אחורי לא יודע מה יהיה עם הקבוצה אם לא יתחזקו בהגנה
  4. ביום שלישי ה2.9 תקיים מכבי תל אביב את האימון הרשמי הראשון בהדר יוסף, ותפתח את עונת 08/09. כמו בשנים קודמות שבהן פתחו את האימון לקהל, אוהדי מכבי מוזמנים להגיע ולתמוך. דווקא אחרי עונה כ"כ קשה, דווקא אחרי איבוד כ"כ הרבה תארים ובושה שלא נראתה - אנחנו צריכים להיות שם. מה בתכנית? קבלת פנים חמה, שירי שחקנים ועידוד בלתי פוסק. השעה עוד לא ידועה ותתפרסם סמוך לתאריך. קיצר בלי הרבה דיבורים פשוט לבוא
  5. אבל הוא לא על תנאי או משהו כזה? זה בכלל מותר לעשות דבר כזה? לקחת שחקן שלא משחק בשום קבוצה?
  6. דודו אוואט לבנתיים בלי קבוצה, אז כנראה גם שלא יהיה בסגל..(תקנו אותי אם אני טועה)
  7. נוער עולה 30 מבוגר 60, בעיקרון מוציאים כמות בלתי מוגבלת של נוער אבל אם לא אז תוכל לקנות עם עוד מישהו כרטיס מבוגר ותוכלו להיכנס ביחד
  8. לא אמרת שאני לא מרוצה רק אמרתי שהמשחק הזה ביאס אותי כי לא ראיתי את מה שראיתי בשאר המשחקים
  9. כן, מכבי היום נראתה לא משהו וגם החלק הקדמי לא התחבר משהו.. חוץ מההתקפה של הגול ועוד כמה לא ראינו הרבה חוץ מהתקפות יחיד של רודי חדד
  10. די לצאת בהצהרות מטופשות.. אם לומר את האמת מכבי נראתה על הפנים
  11. זה לא רק מי שגבוה זה גם מי שיודע לכבוש בכאלה מצבים ובוזגלו יודע.. לפי דעתי חוץ מפהדלים הוא לא צריך לעשות כלום.. שחדד יעלה את הקרנות בעיטות חופשיות פולק(בעז"ה שיגיע)
  12. למי שרוצה, יש לי חבר שמוכר כרטיס -20 ו2 ב-40. דברו איתי.
  13. לא יודע לכמה זמן הוא מושאל.. מה שבטוח בfifa 07 הוא תותחח!!!! בזכותו זכיתי בליגת האלופות!!!
  14. צריך לפתוח עם נימני!!! ולראות מה יקרה... ואם לא יהיה טוב(מה שלא נראה לי שיקרה למה רוב השחקנים פשוט גרועים ואבי לא רואה אותם...) פשוט יחליפו אותו לא מסובך
  15. הוא שוער מצויין!!! היא אפשר לשכוח שיש לנו חרא הגנה... אני לא מוצא סיבה לשחרר אותו... אבל אם כבר מדברים על שוערים ישראלים... איתמר ניצן או איך שלא קוראים לו מצוין!!! (מהרצליה נראה לי...)
  16. לא,לא ממש... הוא לא נשמע שחקן משהו... מכבי רוצה שהוא ישתפר במהלך העונה או משהו כזה... לא יודע אם זה רעיון טוב להביא כאלה שחקנים בתקופה בה אנו נמצאים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.