Jump to content

Calan

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Calan

1. 12 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני יודע שכלם ממש רוצים רכש, אבל לא חושב שצריך להיות מאוכזבים. רכש במצב הנוכחי של מכבי זה משהו שלא כל כך מסתדר. זה לא סתם להביא, זה להביא למצוא שחקן פנוי, טוב (מן הסתם) מתאים,  ובמחיר עם הגיון, וזה צריך להשתלב עם מי שמשמחק היום וגם  - מבאס שזה שיקול - עם מי שמאמן היום.

אז מאוד כדאי שנביא בלם. אבל אין. וכדאי שנביא מגן ימני, בעיקר אם ייני פצוע גם, אבל גם אין. גם חלוץ היה נחמד להביא אבל גם פה אין ממש אפשרויות ויש את הבלוק של זהבי שמראש קצת מייתר רכש כזה.

אז תגידו - שיביאו זר. אבל כולנו מבינים שבזמן שעפים טלים על תל אביב, קשה לראות זר ששווה משהו מגיע לפה.

אפילו אם לא יגיע ולו רכש בודד: לא חושב שזו אכזבה ולא חושב שזה מעיד משהו על מישהו במערכת. אין למכבי הרבה מהלכים.

איך אפשר שלא להיות מאוכזבים? קודם כל זה שהגענו למצב הזה שיש לנו שוער זר על הספסל, על מגן ימני זר שעזב אותנו וידעו על זה לפני 3 חודשים, על האלתורים והחוסר מוכנות.

אז נכון, קשה מאוד להביא לפה זר עכשיו, אבל אין שום אופציות בליגה? אין אף מגן ימני סביר פלוס? חלוצים? יש המון אפשרויות, צריך לצאת מהקופסא ואולי גם קצת לתכנן את העתיד ולא להגיע למצב הזה שבוע וחצי לסוף.

בעיני יש המון כשרונות בליגה שישמחו לבוא ויתרמו לנו הרבה כבר העונה. 

2. 4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני חושב שהמועדון זקוק לזעזוע כדי להתעורר ולשנות את הרגליו. 

אני לא חושב שזה יפתור את כל הבעיות ברגע, אבל להכיר בבעיה מבפנים ולהודות שהיא קיימת זה חלק מהפתרון.

איזה זעזוע עוד המועדון הזה צריך? לא נראה שלומדים פה מטעויות. הבעיה קיימת וזועקת שנים. צריך להיות סופר סופר מקובע בשביל לא להכיר או לא לנסות לשנות אותה

3. מבחינתי הרבה מאוד מונח על מיטש העונה הזאת. כשלון העונה יהיה מאה אחוז עליו

נתתי לו קרדיט שנים למרות החלטות רעות כי כולם טועים

להמשיך במדיניות הזאת ולהיכשל פעם אחר פעם עם כל כך הרבה אנשי מקצוע שונים, אומר דרשני

4. 6 דקות לפני, קמחי said:

לגמרי. דיוגו קוסטה גם לא יגיע להיות שוער שני באף מועדון.

ליבאקוביץ' עוד עסקה אפשרית שמתומחרת באיזור ה-20 מיליון אירו, אבל דינאמו עצרו את כל שיחות המכירה מתחילת חודש אוגוסט כדי להתמקד בהעפלה לצ'מפיונס. עכשיו כשהודחו הם הסכימו למכור את סוטאלו לאייאקס וכנראה יסכימו למכירה אפשרית של כוכבים אחרים בסגל. גם במקרה הזה, עסקה עם כרישי מו"מ שאוהבים למשוך עסקאות לאורך שבועות רק ע"מ לקבל את התנאים הראשוניים שהציבו.

בקיצור, שבאיירן יגידו תודה שמיטש לא דופק להם חופשה לשבוע במיאמי בלב המשא ומתן(כמו שעשה דניאל לוי במכירה של קיין).

ולגבי רז אמיר אין שום סיבה להתייחס למילה אחת שלו ברצינות. קשקשן גדול שמאז העזיבה של יצחקי אמין פחות מתומר לוי.

רז אמיר דווקא פוגע באחוזים די גבוהים בשנים האחרונות. נראה שיש לו כיוון טוב מבפנים

5. חבורה של בכיינים

המצב לא מושלם אבל רבאק מה ציפיתם שנביא את עבדה? למקין?

דוידה וגיל כהן מהטובים שאפשר להביא מהשנתון הזה. צריכים גם ישראלים מחליפים ואי אפשר לדעת מה הפוטנציאל שלהם עדיין. הם בגיל צעיר מאוד ויכולים לעשות קפיצה גדולה

6. 5 דקות לפני, אלמוג מלול said:

אוקי יש עוד חודש על לסיום החלון רילקס

ברור, כמו כל עונה.

נביא פלסטרים שאפילו לא עשו שום הכנה ונכניס אותם לעניינים תוך כדי תנועה.

בשורה התחתונה אתה עולה היום למשחק משמעותי עם 3 זרים גג. אחד מהם פארפה שיכול להתהפך בכל רגע. ועם שוער שלא יהיה איתנו כנראה.

יופי של הכנה לעונה

7. Just now, אלמוג מלול said:

חיפה שנה שעברה החתימה 2 בלמים בסוף אוגוסט אם אני לא טועה כי לא היה ברירה וזה עבד. לפעמים יש דברים לא צפויים. אנחנו ב17.8 תנשמו הכל טוב. 

וזה בערך הדבר היחיד שהיה חסר להם באותה תקופה.

לך חסרים שחקן התקפה (קיצוני/10), בלם ועכשיו גם שוער

8. 1 דקה לפני, המכבייה said:

לא הבנתי את המשמעות. יש לך פרוספקטים מבוקשים שידוע מראש שזה הכיוון שלהם. מה אתה רוצה מהצוותים והאנליסטים? מה אתה רוצה ממכבי, שתעצור עסקאות על מיליונים? 

שלא תגיע למצב שאתה עם בלם וחלוץ זרים שלא רוצים להיות פה באמצע אוגוסט ואתה בלי מחליפים. שלא תגיע למצב שהשוער הבכיר שלך עוזב באמצע אוגוסט. שלא תגיע למצב שחסרים פה 2-3 שחקנים שבמקרה הטוב ייכנסו לעניינים במחזור 5

9. 9 דקות לפני, forza said:

פאוק מדורגת בשלב הפלייאוף וכיוון שההגרלה לשלב הזה היא לפני הסיבוב השלישי אז גם אם היידוק תעבור את פאוק היא תיקח את הניקוד שלה ותהיה באותו צד של מכבי כמדורגת. 

ממה שאני מבין ממך קבוצה לא מדורגת יכולה להפוך למדורגת רק במידה והעיפה קבוצה מדורגת. אז איך יכול להיות מצב שאוסאסונה או פיורנטינה יהיו מדורגות?

10. 38 דקות לפני, קמחי said:

כמובן שניתן וצריך לפתור את רוב הבעיות עוד החלון הקרוב, ועדיין-אין סיבה להיות יותר מדי מרוצים מעצמנו.

סבוריט אחד מחמשת יוצרי המצבים המסוכנים הטובים בליגה. הוא אמור וצריך להיות באותם אזורים. כמו שאקיטה כתב וכמו שכבר העליתי בדיונים קודמים-עמדות הקישור הן פיתרון, גם כמעין בלם שלישי שמצטרף להעמיס מספרית באגף זה נהדר, אבל הוא המגן השמאלי הטוב בליגה והכי טוב שאני זוכר שהיה כאן. לקבל בלם טוב במקום שחקן מצויין בעמדה משפיעה זה לא עושה לי נחת.

מסכים אבל יש גם את עניין רביבו. סאבוריט כמגן שמאלי הוא מספר אחד בליגה מבחינתי חד משמעית וזאת עמדה יותר קשה מלמצוא בלם

אבל ההתקדמות של רביבו תיפגע ואני מעדיף לקבל 70-80 אחוז סאבוריט וגם להרוויח את רביבו

11. לפני18 שעות , קמחי said:

הקהל לא רוצה את קראנקה.

למועדון זה לא משנה ולא ישנה.

הבעיה היא ההתנהלות, הסדר, משך הזמן לקבל החלטות, צורת העבודה.

קראנקה הוא רק ראיה לעייפות המערכת, לתהליכים לא מוצלחים, למחסור בעוגנים מקצועיים במועדון.

אני לא מאמין שקראנקה היה נשאר כאן אם מנספורד היה כאן בשנה שהייתה. הוא הציג כדורגל רע וחוסר אמינות מובהק.

אבל כרגיל, הגיע דמות אחת חסרת שיניים ומעטפת ומצפים שיתקן הכל. רחמים עליו, ורחמים גם על יצחקי בדיעבד.

לא מצליח להבין מאיפה מגיעה העייפות הזאת שאתה מדבר עליה. מילא כשהייתה קבוצה מצליחה והיה חסר דם חדש בין העונות. אבל עכשיו? אחרי 3 שנים כאלה בזיוניות? זהבי רוצה ככה לסיים את הקריירה? מנספורד מסתפק בבינוניות הזאת? איך אין במיטש רצון עז להצליח אחרי כל הכסף שהוא משקיע ונכשל? רצון להצדיק את שחרור אצילי ומיכה? 

12. 13 דקות לפני, Sawyer said:

מה אני שונא הכי? את כל "אוהדי מכבי סל" שהחליטו שיש להם בעלות על מכבי כי הם נוסעים לראות את המועדון הכי מעוטר בישראל מרים עוד אליפות מהרצפה בישראל. 

מי פה היה בחייו באולם טניס שולחן בבלי לראות את נבחרת הטניס שולחן שלנו? 

יש לנו את בלסינג אפריפה פאקינג אלוף עולם עד גיל 20 בריצת 200 מטר, אחד מארבעת הנערים היחידים בהיסטוריה שירד מ200 מטר. מישהו איי פעם בא לראות ריצה שלו? מישהו איי פעם דיבר איתו? עודד אותו? את אחד הנכסים הכי גדולים של המערכת הזאת שנקראת מכבי תל אביב? שם שמביא לנו כבוד בעולם ושם אותנו על המפה בארהב? 

מה עם מחלקת השחייה? מישהו איי פעם נסע לתחרות שחייה לעודד? מכיר את הספורטאים שלנו בבריכה? משהו? 

אתם חייבים להבין שהבידול הזה שאתם עושים בין כדורגל וכדורסל לבין שאר הענפים הוא הסיבה שאנחנו לא מצליחים מספיק בהאבקות, טריאתלון, אגרוף, התעמלות.

אתם, אוהדי הכדורסל הם בעצם הסרטן של האגודה המדהימה הזאת שנקראת מכבי ת''א. ניסיתי להסביר את זה לבלסינג לא פעם בשיחות שלנו הוא לא מצליח להבין את הגישה הזאת ולמה אוהדי הכדורסל לא באים לראות אותו. ניסיתי להסביר לו שזה פשוט חבורה של אנשים שחיים בסרט אבל זה לא עבד. 

לא יודע אם אתה צוחק אבל כדורסל זה הספורט השני הכי פופולארי אז כן זה הגיוני מאוד שתהיה לו יותר חשיבות והייפ מטניס שולחן או שחיה. זה ככה בכל מקום בעולם.

מה גם שהפועל ואליפות זה מצב חירום בכל ענף

13. חוסר אונים. יש לזה השפעה עצומה וכל כך מתסכל המצב הזה ואיך שזה נשמע מהצד למי שלא מעורה בקרקס שהולך כאן

השיפוט אתמול היה חד צדדי ברמה קיצונית. אנשים מסתכלים רק על ההחלטות שמצריכות ואר ולא מבינים כמה כל השריקות הקטנות משמעותיות וכמה שאין פה אחידות

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.