Jump to content

Calan

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by Calan

1. חברה תודה רבה לכם, עזרתם לי מאוד
  2. היי אני יודע שנפתחו פה לא מעט נושאים על זה. אני רוצה להזמין אבקת חלבון של אופטימום נוטרישן, רציתי לשאול אם מישהו פה מכיר את האתר https://www.tevabari.co.il/Product.aspx?Id=3043829והאם הוא אמין וכל זה. אם מישהו מכיר דרך אחרת להזמין את האבקת חלבון במחיר זול יותר או במקום אמין יותר, וולקאם תודה
  3. צריך להתחבר לאתר בשביל להירשם להגרלה?
  4. תגידו שכחתי את הסיסמא לאתר. רק לי יש בעיה עם זה שאני לא מקבל את המייל של האיפוס סיסמא מהם?
  5. מדברים על הגבלת זרים כשאתמול מדקה 60 היינו עם זר אחד על המגרש (ראייקו)
  6. לצערי לא היה נוער אז קניתי מבוגר אם מישהו רוצה מבוגר בעד נוער ולשלם את ההפרש וולקאם.
  7. טוב מסתבר שהחולצה הייתה כבר שבוע בדואר בלי שקיבלתי ספח מהדואר שהמשלוח הגיע. מי שהזמין לפני הרבה זמן ועדיין לא קיבל מהדואר את הפתק כדאי ללכת לדואר לבדוק.
  8. מה זה הכל הגיוני מה החוק עד כמה זמן אני יכול לקבל את זה?
  9. הזמנתי חולצה ב31/08 הגיוני שעדיין הספח מהדואר לא הגיע?
  10. תגידו מישהו שהזמין את החולצה עם יוניצף. ההדפסה של היוניצף יצאה במקום טוב? כי חבר הזמין עם יוניצף בחולצת בית וזה יצא די למטה
  11. Calan

בושם

אני כבר כמה שנים עם האברקרומבי שלדעתי יש לו ריח מצויין אבל לא חזק מספיק ולא נשאר להרבה זמן. אני מחפש בושם חדש, רציתי לדעת מה דעתכם על בשמים. אני מחפש משהו שנשאר להרבה זמן.
  12. לא ספציפית העונה. אני מתכוון טרמפיסטים שהצטרפו כשההצלחות התחילו. וגם השנה הצטרפו אנשים. לא כל מי שהיה מנוי עונה שעברה מנוי גם העונה.הכוונה שלי היא טרמפיסטים שיש להם עונה-שתיים מנוי.
  13. מה ההנהלה יכולה לעשות? אני חושב שכל העניין של כל משחק הוא חוויה הוא לא כל כך משמעותי והסיבה העיקרית היא שהקהל התרגל להצלחות וברגע שהוא לא רואה תוצאות הוא מתחיל לאבד את הסבלנות.חושב שגם אם לא היה את הכל משחק הוא חוויה אז לא היה משהו שונה. הקהל עדיין היה שורק ועדיין לא היה מעודד. כי זה קהל של הרבה מאוד טרמפיסטים שיש להם עונה ראשונה מנוי ולא היו בתקופות השחורות אז לא מעריכים את זה. אז תגיד לי מה ההנהלה יכולה לעשות כי אני באמת לא יודע ולא מבין יותר מדי בנושא. לא שמעתי יותר מדי על הנהלות שעובדות בשיתוף עם הארגון אוהדים. ואני באמת שואל כדי לדעת. לא בא לעקוץ או משהו באמת רוצה להבין מה ההנהלה צריכה לעשות
  14. אקדמית ת"א עדיפה על הבינתחומי? בלי התייחסות למחיר, כי כנראה שאוכל להשיג מלגה לבינתחומי
  15. יותר מדי בגרויות לשפר. ובקשר לאוניברסיטה הפתוחה, זו לא אופציה בשבילי לעשות תואר כזה מהבית.
  16. מה ההבדל בין ba וbsc ואם זה כזה משמעותי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.