Jump to content

Calan

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by Calan

1. לא מבין מה התגובה הצינית. אף אחד לא חסין מביקורת. כן יש לי ביקורת למיטש. מעריך את כל העשייה שלו ולאן שהביא אותנו אבל צריך תמיד לשאוף להתקדם ואם אני מסתכל על ה5 שנים האחרונות, כמעט לא ניצלנו את השליטה האבסולוטית שהייתה לנו בליגה. נכון העפלנו ברוב השנים לשלב בתים באירופית אבל בתים באירופית קרו גם לפני השנים האלה. אפשר וצריך לשאוף ליותר מזה וכבר בשנים האחרונות. ובטח ובטח לא להגיע למצב כזה שחיפה ככ קרובים אלינו שזה פשוט אבסורד הצמצום פער הזה בזמן ככ קצר.
  2. לגמרי מסכים. בשנים האחרונות אנחנו דורכים במקום מבחינת התקדמות
  3. המצב לעונה הקרובה כרגע נראה רע מאוד. כמובן אפשר פרופורציות, יש לנו כמות גדולה של צעירים ברמה גבוהה לביצה המקומית, מקצוענות וסדר ולטווח הארוך נקטוף את הפירות. ביחס לטווח הקצר, ואני אומר את זה במצב הנתון, נראה שאנחנו לקראת עונה מייגעת וחסרת סיכוי ממשי לאליפות. אני חושב שבניגוד לעונה הקודמת שהאופי שלנו ופערי הרמות הלא מאוד גבוהים בינינו לבין חיפה פלאס שלא היו באמת יריבות ראויות בליגה, המחסור שלנו בשוברי שוויון לא התבטא והצלחנו לרוץ עד הסוף. חיפה וב״ש התחזקו (האחרונים, משמעותית) ובמצבים כאלה שוברי שוויון יהיו מאוד משמעותיים. לא רואה אותנו מוציאים כמות נק קרובה למה שעשינו נגדן בעונה הקודמת, פריצת הבונקרים תמשיך להיות בשן ועין. מצטער על השביזות, חייב לפרוק
  4. אני לא מצפה ל4 עליו אבל אני כן חושב שזה משהו שאפשר לקבל. אני יותר מצפה ל2.5-3. לא נתן עונה גדולה אבל עדיין הביא מספרים ביחס לכמה ששיחק והוא די יציב בשנים האחרונות. עם יד על הלב, אני לא רואה שום קבוצה בעולם שתמכור לנו שחקן ברמה של יוני בגילו בפחות מ2.5. לא הייתי רוצה להחזיק את יוני בכוח אבל יש גבול לנחמדות ובעיני 1.5 זה סכום עלוב ביותר ביחס למה שקורה בעולם ואצלנו
  5. השחקן בן 24 ונמצא בערך 3 שנים לפני השיא שלו. שחקן מהטובים שלנו ודרג א בישראלים בליגה שלנו ואתה מכבד שיסכימו ל1.5 מיליון? לא יודע אם זה נכון בכלל אבל בלי קשר להצדיק מדיניות כזו זה מוגזם מאוד ובעיני אתה בכוח מנסה להגן על ההנהלה בכל החלטה.
  6. נשארו מלא כרטיסים לחצי. בהלם מהקהל שלנו. מילא בליגה לא הסתערנו על הכרטיסים. בזיון אבל עוד איכשהו רגיל לדברים כאלה מהקהל שלנו. אבל פאקינג חצי גמר נגד חיפה. מה נהיה
  7. המכירה לחצי תיפתח מתישהו לקהל הרחב?
  8. היי חברים מבקש מעכשיו למקרה ומישהו מכיר מקור מבעוד מועד תבורכו
  9. איך אוזארק? ראיתי 5 פרקים בינתיים ולא עפתי יותר מדי
  10. לא חושב שהכוונה הייתה לפרידה מרגשת. הדרך שבה הם עוזבים נראית מזלזלת וכוללת התעלמות, חוסר גיבוי- וגיבוי לא בהכרח צריך להיות קבלת המעשה אלא חיזוק כלשהו לשחקנים שלמרות מה שקרה אתם עדיין חלק מאיתנו גם אם ניפרד בהמשך, חוסר הערכה על כל מה שהשניים האלה עשו למועדון ועוד. יש עדיין חקירה ונראה שבקרוב מאוד תיסגר וכנראה ללא כתב אישום. ברגע שאתה מתעלם מהם בכל התקופה הזאת ומודיע להם רשמית לחפש קבוצה, אתה מפיל עליהם את האשמה. מבין שעל עצם המעשה אפשר להחליט להיפרד (לא מסכים בעליל אבל מקבל) אבל המינימום הוא לחכות לסוף החקירה. בטח ובטח שמדובר בשני שחקנים שנמצאים פה ככ הרבה זמן ושנתנו כל כך הרבה למועדון כמובן שהרבה מהדברים שאמרתי זה הזנה מהתקשורת אבל מה לעשות שזה מה שאני רואה ומהצד של מכבי לעומת זאת כלום.
  11. באסה שאין את הכחולה של שנה שעברה, חיכיתי יותר מדי
  12. ראיתי שהורידו מהאתר את התלבושות של שנה שעברה. בדרך כלל הם מחזירים את זה מתישהו?
  13. מבלי להיכנס לאם זה אופציה בכלל בעיניי, להחתים את אחד השחקנים הכי טובים שלנו ובכלל בליגה, ממש לא גורר שיש מכבי ויש את השאר או ימצב את חיפה נמוך. כמו שאנחנו החתמנו שחקנים של היריבות לא גרר את זה.
  14. חברים המון תודה על התמיכה והעזרה, מחמם את הלב. זו בדיוק המחשבה שלי והאמת שהרוב המוחלט דווקא נגד לעשות עוד תואר. המחשבה לעשות תואר שני לא באה רק בגלל שאני לא מוצא עבודה או שאני חושב שזה פתרון קסם. זה משהו שאני חושב שגם ככה אני אעשה מתישהו בחיים ואני אוהב את זה וגם עם כל המאמץ לשמור על אופטימיות ותקווה, אובייקטיבית אני חושב שהסיכוי שלי למצוא עבודה בתחום בזמן הקרוב לא גבוהה (ואני מתפשר אני לא מגיש רק לפיתוח). וגם אם כן אמצא, לא בשמיים בכלל שאני אמצא את עצמי שוב ללא עבודה אחרי עוד גל של קורונה ויש פה סיכון רציני שבמשך תקופה ארוכה ההתפתחות המקצועית שלי תיעצר משמעותית. עכשיו אני מבין שנסיון בתעשייה יהיה שווה יותר מעוד כמה סמסטרים של לימודים אבל עדיין התואר הזה לימד אותי המון. למדתי באקדמית תל אביב, ממוצע 84. בקשר לחיפוש עבודה, אתה חושב שלמעסיקים יפריע/יעדיפו להעסיק סטודנטים לתואר ראשון? ושוב המון תודה
  15. היי חברים, רציתי להתייעץ אתכם בקשר למחשבות שעולות לי בזמן האחרון. אני עוד מעט מסיים תואר ראשון במדעי המחשב ואני מחפש עבודה בתחום כבר תקופה די ארוכה (רוב הזמן חיפשתי למשרות פיתוח ובזמן האחרון מגיש גם עבור אוטומציה). כבר מיואש מהנושא ונוצר לי ממש אנטי ובחילה רק מהמחשבה על להמשיך לחפש. פשוט נגמר לי האוויר ואני כרגע לא רואה שום תקווה באופק מהסיבה שאני מחפש כבר בערך שנה והייתי רק ב3 ראיונות. חשוב לי להגיד למרות שאני שונא להעיד על עצמי.. אני בנאדם חיובי, אני על זה בכל הכוח, מנסה ללמוד וליצור לבד, משפץ את הקו"ח, התייעצתי עם אנשים שמבינים וקיבלתי רושם שהם סהכ אחלה, יש לי לינקדאין, פרוייקטים אישיים וגיט. בזמן האחרון אני חושב להתחיל תואר שני בשנה הבאה (גם מדעי המחשב). המחשבה באה בעיקר כי אולי יהיה לי יותר קל למצוא עבודה עם טייטל של תואר שני, או בתור סטודנט שכנראה כבר פספסתי את הרכבת הזו בתואר הראשון, הקורונה שגם גרמה לי לעוד יותר חוסר ביטחון של מה יהיה שנה הבאה ואני לא יכול להרשות לעצמי עוד חצי שנה-שנה בלי להיכנס לתחום ולפחות אני אעשה תואר שני ככה שאני לא אתקע בלי כלום. ועוד משהו שחשוב לי לציין זה שתואר שני זה משהו שגם ככה אני חושב שאעשה מתישהו כי אני אוהב ללמוד ונהניתי מאוד בתואר. אשמח מאוד לכל סוג של עזרה תודה רבה ושבוע צהוב :-)
  16. אם מישהו מחפש מתכנת ג'וניור אשמח מאוד לעזרה :-)
  17. סליחה על שאלות שבטח חזרו פה מלא. אם אני מחדש (הייתי מנוי בנתניה) אני צריך בכל זאת להירשם לforever? ראיתי גם שהיו בעיות לחלק עם האפליקציה והמייל, אז צריך שזה יהיה המייל שנרשמתי איתו ללאן? תודה רבה והמשך שבוע צהוב
  18. היי חברים, חושב לעשות טראגוס. מהי רמת הכאב? איפה מומלץ לעשות? תודה רבה והמשך יום צהוב
  19. מתכוון שהביזיון הוא הקנס החסר פרופורציה ביחס למידת העבירה. דבר שני זה לא שעישנתי ביציע או במקום פתוח ליד אנשים. עישנתי במדרגות במקום שאני מעשן כבר 3 שנים ולא קיבלתי או ראיתי שופ קנס שם. מקום שכולם מעשנים בו במחצית. וואלה זה קצת מצחיק אבל המקום הכי בטוח לעשן בו היום זה ביציע.
  20. טוב מאמין שכבר כמה פה חוו את הביזיון והקנס החסר כל פרופורציה על סיגריה. דבר ראשון, מעדכן ומזהיר שזה קרה במדרגות במזרחי (עלינו למעלה במדרגות, חשבנו תמיד ששם לא יתפסו אותנו). דבר שני, יש מה לעשות עם זה? מישהו כאן ערער והצליח? תודה רבה ושבוע צהוב ומדהים
  21. אני לא מוצא בנטפליקס ובפופקורן זה בלי כתוביות את הסדרה הסמויה. איפה רואים היום סדרות בצפייה ישירה? יש דבר כזה עדיין? תודה
  22. נראה שיש שיש קשר בין עסקת גרשון לעסקת עטר. משהו מוזר בשתי העסקאות האלה
  23. היי התחלתי ללמוד השנה ואני די חייב להתחיל לעבוד.. חשבתי שאולי מישהו כאן מכיר עבודות כאלה שניתן ללמוד בהן בזמן המשמרת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.