Jump to content

Calan

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by Calan

1. דלפ אבל קניקובסקי יכול להיות מגן ימני מדהים מסוג השחקנים שיהיה טוב בכל מקום במגרש ולדעתי יש לו את התכונות למגן. יודע לעשות הגנה והתקפה, כושר מפלצתי ואחראי
  2. לא שני פוראברים נפרדים
  3. אם יש לי שני פוראברים בשביל לקנות מנוי עבור כל אחד אני צריך לפתוח שני חשבונות או שבמעמד הקניה אוכל עם חשבון אחד לשייך לשני פוראברים?
  4. מהסטים המביכים שיצאו מאז שהתחילו עם העיצובים הנורמליים. כמובן לא מצחיק ברמת הסוזה וימי דיאדורה ומאקרון
  5. גם השרוולים בצבעים שונים הפעם ליצני למדי לדעתי
  6. מי חשב שזה הגיוני לשחזר תלבושת מעונת ככ מנחוס? ועוד תלבושת ככ ליצנית
  7. מאוד מביך המיקרופון הזה ביציע
  8. למה שבירדן או מצרים יקבלו אותם?
  9. איפה אפשר לצפות בזה?
  10. לא הבנתי. הפועל עוד יכולים לסיים בפלייאוף עליון?
  11. הילד מרשים מאוד..חבל שיש לו חוזה רק לשנתיים אין מצב שהוא יאריך
  12. לגמרי מסכים עם זה שהיו גורמים כאלה בתוך הממשלה ועדיין זה קרה תחת שלטונו של ביבי ולו גם היה את רוב הכוח לעשות ולמגר. הרבה הרבה יותר כוח מאותם גורמים.
  13. אולי הוא למד מהטעויות? נשמע לי הזוי לחשוב שהוא פעל באותן סיטואציות מתוך אינטרס או פוזיציה כמו שאתה רומז
  14. להזכירך לפני שנה היינו על סף מלחמת אזרחים. היה פה חוסר אונים שאני לא זוכר מעולם בתור מי שהדעות הפוליטיות שלו די קרובות לשלך, אני חושב שאתה קצת מגזים בזה שאתה מפיל את זה על הממשלה הנוכחית. אם כבר לדעתי, אנחנו משלמים עכשיו על שנים של ריקבון ואינטרסים שחלחל לכל הרשויות במדינה, מצבורי נשק שנערמו בקצב מטורף וחוסר שליטה באיוש.
  15. מישהו יכול לתת תמונת מצב כמה כרטיסים נשארו?
  16. כרטיס למזרחי תחתון במחיר עלות. בפרטי
  17. פריד לדעתי הכי טוב שיש אצלנו כיום
  18. נרדמנו לא משנה כמה ההשפעה יש לזה. להוריד לו רייטינג זה אפילו לא המינימום שאנחנו צריכים לעשות לבנאדם הזה שלא מפסיק לנסות לזיין אותנו
  19. מישהו התנסה עם נטסטיק? אני עובד הרבה מהבית ולצערי האזור שלי בעייתי מבחינת אינטרנט. כבר עברתי 3 חברות וכל היום אני מוצא את עצמי פותח הוטספוט
  20. סטריין של חיפה שוחרר? פתח קבוצת מנודים חדשה?
  21. אני מאמין בקריפטו ושזה ימשיך לעוף. אני לא ממש מבין במושגים בהשקעות אז מצטער מראש. האם יש איזשהי קרן מחקה בדומה לs&p למיניהן? מחפש לקנות משהו כזה ולא מצאתי מלבד להשקיע בביטקוין.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.