Jump to content

Calan

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by Calan

1. שוער נבחרת גרמניה והאנובר התאבד. עצוב, יהי זכרו ברוך.
  2. על התיקו היום נימני חתום, הוא הציב היום הרכב ביזיוני, לא הגיוני שאבידור ושיבחון שנראים הכי רע עד כה מקבלים קרדיט, נימני היום שם את ז'אן בקישור וזאת הייתה הטעות הכי גדולה שלו היום, לא היה סדר במשחק וזה לא נראה כמו כדורגל וזה הרבה בגלל ליאור ז'אן שאיבד המון כדורים.
  3. מישהו מצליח לדבר עם השחקנים תוך כדי משחק? ולא רק לפני המשחק, מחצית ובסוף המשחק.
  4. עונה שנייה, חמישה משחקים, חמש תוצאות תיקו, יש תקדים לזה? עריכה: 7 תוצאות תיקו מתוך 7 משחקים!!
  5. אבידור כבר שלושה משחקים פותח בהרכב בעוד שיבוריאן כשיר, מצטער אבל לא רואה איך הטענה הזו לא רלוונטית. נכון שלמשחק מחר היא לא רלוונטית אך בנוגע להתנהלותו של אבי היא אכן רלוונטית.
  6. עם כל האהבה לנימני, הוא פשוט לא עובד נכון. לא הגיוני שאבידור ושיבחון ממשיכים לקבל קרדיט בעוד שיש על הספסל את מלך השערים של הקבוצה + דור מלול/ציון צמח. עוד טעות של אבי לדעתי זאת הצבתו של ז'אן כקשר אחורי, או שיפתח עם ז'אן כבלם או שישים אותו על הספסל, אי אפשר לשים את ז'אן במקום קומאץ' או ייני (למרות הכושר הירוד לאחרונה).
  7. הניצחונות של הפועל בדרבי ועל בית"ר היו כשנימני אימן, ככה שאין מקום להשוואה.
  8. הרבה סבלנות, שנה שעברה כשהוא פתח את העונה גרוע בניגוד להנהלה של מכבי, נתנו לו את הזמן ולא פיטרו אותו, כשפיטרו שנה שעברה את רן בן שמעון מכבי הייתה נקודה מתחת להפועל.
  9. רק תראו מה קורה כשנותנים למאמן שקט וגם כשאין תוצאות תומכים בו ולא מפטרים ישר (ע"ע רן בן שמעון, ניר לוין, אלי כהן ועוד ועוד..).
  10. רק אצלי בעונה השנייה אני צריך להיות בכל אסיפת עיתונאים לפני כל משחק?? מישהו יודע למה זה?
  11. אל תשכח לבקש ממישהו לצלם את זה
  12. עד עכשיו לאל עוברה לא היה יותר מדי מה לפסול, אבל צפו למחצית שנייה עם שערים בלתי חוקיים בעליל.
  13. זה רק אני או שאמרו שיהיה אפשר לצעוק לשחקנים באמצע משחק?
  14. כחלון אחרי מלול הכי טוב אצלי, 9 משחקים חמישה שערים ושלושה בישולים. אילייב ממש גרוע אצלי.
  15. באמת נראה לכם שלא יכניסו אותכם בגלל צבע החולצה שלכם? זה כאילו שלא יכניסו אותי לאימון מסכם של הפועל כי באתי עם אוטו צהוב. ואם יש לי רק בגדים צהובים בבית? זה אומר שאני לא יכול להיות בשער 13? בקיצור זה שטויות ואין שום סיכוי שלא יכניסו אותכם בגלל צבע חולצה, במקרה הכי גרוע יעבירו אותכם שער.
  16. חחחח, תגיד, אתה חושב לפעמים לפני שאתה לוחץ "הוסף תגובה"?
  17. אני חייב בוק ריפורט למחר, אם למישהו יש איזה אתר, במחשב או כל דבר אני יותר מאשמח. תודה רבה.
  18. כמה מפגרים יכולים להיות בנענע 10? אני רואה את הפרק שפספסתי באתר נענע 10 פתאום לפני משימת חסינות הפסקת פרסומת, הפרסומת היא כמובן על הפרק הבא של הישרדות, ורואים בו את חברי קראו מתווכחים מי יודח וזה, כמה טמטום כמה?? למי שלא הבין בגלל הפרסומת הבנתי שקראו יפסידו את המשימת חסינות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.