Jump to content

Calan

משתמשים רשומים
  • Content Count

22
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,006 profile views
  1. חברים המון תודה על התמיכה והעזרה, מחמם את הלב. זו בדיוק המחשבה שלי והאמת שהרוב המוחלט דווקא נגד לעשות עוד תואר. המחשבה לעשות תואר שני לא באה רק בגלל שאני לא מוצא עבודה או שאני חושב שזה פתרון קסם. זה משהו שאני חושב שגם ככה אני אעשה מתישהו בחיים ואני אוהב את זה וגם עם כל המאמץ לשמור על אופטימיות ותקווה, אובייקטיבית אני חושב שהסיכוי שלי למצוא עבודה בתחום בזמן הקרוב לא גבוהה (ואני מתפשר אני לא מגיש רק לפיתוח). וגם אם כן אמצא, לא בשמיים בכלל שאני אמצא את עצמי שוב ללא עבודה אחרי עוד גל של קורונה ויש פה סיכון רציני שבמשך תקופה ארוכה ההתפתחות המקצועית שלי תיעצר משמעותית. עכשיו אני מבין שנסיון בתעשייה יהיה שווה יותר מעוד כמה סמסטרים של לימודים אבל עדיין התואר הזה לימד אותי המון. למדתי באקדמית תל אביב, ממוצע 84. בקשר לחיפוש עבודה, אתה חושב שלמעסיקים יפריע/יעדיפו להעסיק סטודנטים לתואר ראשון? ושוב המון תודה
  2. היי חברים, רציתי להתייעץ אתכם בקשר למחשבות שעולות לי בזמן האחרון. אני עוד מעט מסיים תואר ראשון במדעי המחשב ואני מחפש עבודה בתחום כבר תקופה די ארוכה (רוב הזמן חיפשתי למשרות פיתוח ובזמן האחרון מגיש גם עבור אוטומציה). כבר מיואש מהנושא ונוצר לי ממש אנטי ובחילה רק מהמחשבה על להמשיך לחפש. פשוט נגמר לי האוויר ואני כרגע לא רואה שום תקווה באופק מהסיבה שאני מחפש כבר בערך שנה והייתי רק ב3 ראיונות. חשוב לי להגיד למרות שאני שונא להעיד על עצמי.. אני בנאדם חיובי, אני על זה בכל הכוח, מנסה ללמוד וליצור לבד, משפץ את הקו"ח, התייעצתי עם אנשים שמבינים וקיבלתי רושם שהם סהכ אחלה, יש לי לינקדאין, פרוייקטים אישיים וגיט. בזמן האחרון אני חושב להתחיל תואר שני בשנה הבאה (גם מדעי המחשב). המחשבה באה בעיקר כי אולי יהיה לי יותר קל למצוא עבודה עם טייטל של תואר שני, או בתור סטודנט שכנראה כבר פספסתי את הרכבת הזו בתואר הראשון, הקורונה שגם גרמה לי לעוד יותר חוסר ביטחון של מה יהיה שנה הבאה ואני לא יכול להרשות לעצמי עוד חצי שנה-שנה בלי להיכנס לתחום ולפחות אני אעשה תואר שני ככה שאני לא אתקע בלי כלום. ועוד משהו שחשוב לי לציין זה שתואר שני זה משהו שגם ככה אני חושב שאעשה מתישהו כי אני אוהב ללמוד ונהניתי מאוד בתואר. אשמח מאוד לכל סוג של עזרה תודה רבה ושבוע צהוב :-)
  3. אם מישהו מחפש מתכנת ג'וניור אשמח מאוד לעזרה :-)
  4. סליחה על שאלות שבטח חזרו פה מלא. אם אני מחדש (הייתי מנוי בנתניה) אני צריך בכל זאת להירשם לforever? ראיתי גם שהיו בעיות לחלק עם האפליקציה והמייל, אז צריך שזה יהיה המייל שנרשמתי איתו ללאן? תודה רבה והמשך שבוע צהוב
  5. Calan

טראגוס

היי חברים, חושב לעשות טראגוס. מהי רמת הכאב? איפה מומלץ לעשות? תודה רבה והמשך יום צהוב
  6. מתכוון שהביזיון הוא הקנס החסר פרופורציה ביחס למידת העבירה. דבר שני זה לא שעישנתי ביציע או במקום פתוח ליד אנשים. עישנתי במדרגות במקום שאני מעשן כבר 3 שנים ולא קיבלתי או ראיתי שופ קנס שם. מקום שכולם מעשנים בו במחצית. וואלה זה קצת מצחיק אבל המקום הכי בטוח לעשן בו היום זה ביציע.
  7. טוב מאמין שכבר כמה פה חוו את הביזיון והקנס החסר כל פרופורציה על סיגריה. דבר ראשון, מעדכן ומזהיר שזה קרה במדרגות במזרחי (עלינו למעלה במדרגות, חשבנו תמיד ששם לא יתפסו אותנו). דבר שני, יש מה לעשות עם זה? מישהו כאן ערער והצליח? תודה רבה ושבוע צהוב ומדהים
  8. אני לא מוצא בנטפליקס ובפופקורן זה בלי כתוביות את הסדרה הסמויה. איפה רואים היום סדרות בצפייה ישירה? יש דבר כזה עדיין? תודה
  9. נראה שיש שיש קשר בין עסקת גרשון לעסקת עטר. משהו מוזר בשתי העסקאות האלה
  10. היי התחלתי ללמוד השנה ואני די חייב להתחיל לעבוד.. חשבתי שאולי מישהו כאן מכיר עבודות כאלה שניתן ללמוד בהן בזמן המשמרת.
  11. חברה תודה רבה לכם, עזרתם לי מאוד
  12. היי אני יודע שנפתחו פה לא מעט נושאים על זה. אני רוצה להזמין אבקת חלבון של אופטימום נוטרישן, רציתי לשאול אם מישהו פה מכיר את האתר https://www.tevabari.co.il/Product.aspx?Id=3043829והאם הוא אמין וכל זה. אם מישהו מכיר דרך אחרת להזמין את האבקת חלבון במחיר זול יותר או במקום אמין יותר, וולקאם תודה
  13. צריך להתחבר לאתר בשביל להירשם להגרלה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.