Jump to content

Calan

משתמשים רשומים
  • Content Count

22
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,051 profile views
  1. איך אוזארק? ראיתי 5 פרקים בינתיים ולא עפתי יותר מדי
  2. לא חושב שהכוונה הייתה לפרידה מרגשת. הדרך שבה הם עוזבים נראית מזלזלת וכוללת התעלמות, חוסר גיבוי- וגיבוי לא בהכרח צריך להיות קבלת המעשה אלא חיזוק כלשהו לשחקנים שלמרות מה שקרה אתם עדיין חלק מאיתנו גם אם ניפרד בהמשך, חוסר הערכה על כל מה שהשניים האלה עשו למועדון ועוד. יש עדיין חקירה ונראה שבקרוב מאוד תיסגר וכנראה ללא כתב אישום. ברגע שאתה מתעלם מהם בכל התקופה הזאת ומודיע להם רשמית לחפש קבוצה, אתה מפיל עליהם את האשמה. מבין שעל עצם המעשה אפשר להחליט להיפרד (לא מסכים בעליל אבל מקבל) אבל המינימום הוא לחכות לסוף החקירה. בטח ובטח שמדובר בשני שחקנים שנמצאים פה ככ הרבה זמן ושנתנו כל
  3. באסה שאין את הכחולה של שנה שעברה, חיכיתי יותר מדי
  4. ראיתי שהורידו מהאתר את התלבושות של שנה שעברה. בדרך כלל הם מחזירים את זה מתישהו?
  5. מבלי להיכנס לאם זה אופציה בכלל בעיניי, להחתים את אחד השחקנים הכי טובים שלנו ובכלל בליגה, ממש לא גורר שיש מכבי ויש את השאר או ימצב את חיפה נמוך. כמו שאנחנו החתמנו שחקנים של היריבות לא גרר את זה.
  6. חברים המון תודה על התמיכה והעזרה, מחמם את הלב. זו בדיוק המחשבה שלי והאמת שהרוב המוחלט דווקא נגד לעשות עוד תואר. המחשבה לעשות תואר שני לא באה רק בגלל שאני לא מוצא עבודה או שאני חושב שזה פתרון קסם. זה משהו שאני חושב שגם ככה אני אעשה מתישהו בחיים ואני אוהב את זה וגם עם כל המאמץ לשמור על אופטימיות ותקווה, אובייקטיבית אני חושב שהסיכוי שלי למצוא עבודה בתחום בזמן הקרוב לא גבוהה (ואני מתפשר אני לא מגיש רק לפיתוח). וגם אם כן אמצא, לא בשמיים בכלל שאני אמצא את עצמי שוב ללא עבודה אחרי עוד גל של קורונה ויש פה סיכון רציני שבמשך תקופה ארוכה ההתפתחות המקצועית שלי תיעצר משמעותית.
  7. היי חברים, רציתי להתייעץ אתכם בקשר למחשבות שעולות לי בזמן האחרון. אני עוד מעט מסיים תואר ראשון במדעי המחשב ואני מחפש עבודה בתחום כבר תקופה די ארוכה (רוב הזמן חיפשתי למשרות פיתוח ובזמן האחרון מגיש גם עבור אוטומציה). כבר מיואש מהנושא ונוצר לי ממש אנטי ובחילה רק מהמחשבה על להמשיך לחפש. פשוט נגמר לי האוויר ואני כרגע לא רואה שום תקווה באופק מהסיבה שאני מחפש כבר בערך שנה והייתי רק ב3 ראיונות. חשוב לי להגיד למרות שאני שונא להעיד על עצמי.. אני בנאדם חיובי, אני על זה בכל הכוח, מנסה ללמוד וליצור לבד, משפץ את הקו"ח, התייעצתי עם אנשים שמבינים וקיבלתי רושם שהם סהכ
  8. אם מישהו מחפש מתכנת ג'וניור אשמח מאוד לעזרה :-)
  9. סליחה על שאלות שבטח חזרו פה מלא. אם אני מחדש (הייתי מנוי בנתניה) אני צריך בכל זאת להירשם לforever? ראיתי גם שהיו בעיות לחלק עם האפליקציה והמייל, אז צריך שזה יהיה המייל שנרשמתי איתו ללאן? תודה רבה והמשך שבוע צהוב
  10. היי חברים, חושב לעשות טראגוס. מהי רמת הכאב? איפה מומלץ לעשות? תודה רבה והמשך יום צהוב
  11. מתכוון שהביזיון הוא הקנס החסר פרופורציה ביחס למידת העבירה. דבר שני זה לא שעישנתי ביציע או במקום פתוח ליד אנשים. עישנתי במדרגות במקום שאני מעשן כבר 3 שנים ולא קיבלתי או ראיתי שופ קנס שם. מקום שכולם מעשנים בו במחצית. וואלה זה קצת מצחיק אבל המקום הכי בטוח לעשן בו היום זה ביציע.
  12. טוב מאמין שכבר כמה פה חוו את הביזיון והקנס החסר כל פרופורציה על סיגריה. דבר ראשון, מעדכן ומזהיר שזה קרה במדרגות במזרחי (עלינו למעלה במדרגות, חשבנו תמיד ששם לא יתפסו אותנו). דבר שני, יש מה לעשות עם זה? מישהו כאן ערער והצליח? תודה רבה ושבוע צהוב ומדהים
  13. אני לא מוצא בנטפליקס ובפופקורן זה בלי כתוביות את הסדרה הסמויה. איפה רואים היום סדרות בצפייה ישירה? יש דבר כזה עדיין? תודה
  14. נראה שיש שיש קשר בין עסקת גרשון לעסקת עטר. משהו מוזר בשתי העסקאות האלה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.