Jump to content

Yossi_M

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

About Yossi_M

• Birthday 15/01/1991

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

• Interests
    קצת על עצמי

Recent Profile Visitors

1,532 profile views
  1. טוב תקשיבו מסתובבים ברשת סרטונים ששורפים לקופים את כל הבאנרים והציוד של אוהדי הפועל חיפה ! השפלה של החיים
  2. על העבירה המסריחה שלו עם האגרופים לפרצוף של סבוריט ואז ההצגה שלו כאילו מדובר בהתנגשות ראשים, וכל זה כשהוא דקה על המגרש. הוא זה שהביא לנו את הגול ניצחון הזה. עידן ילד זין על הפרצוף שלך ישששששש
  3. מי שלא מגיע לבלומפילד מטומטם. חיפה ישלשלו בדקה ה88 ויפסידו. אני קולט את התמונה כבר. כל האוהדים שלנו בפלאפונים מבינים שהם מפסידים וחוגגים דאבל היסטורי בהפתעה. פורצה רותם חטואל.
  4. דאבל קל העונה תרשמו. אין להם אופי לא יעזור להם כלום, הם יעלו רועדים נגד בש
  5. הכל יקום ויפול על המשחק הזה. ניצחון - ואננו לוקחים דאבל הכי מתוק בעולם. הפסד - הלך הגביע, הלכה האליפות. רק שיסתכלו על המאזן שלנו מולם, גם העונה. אנחנו באים בהרכב מלא ובלומפילד מפוצץ ואין סיבה שלא נפרק את הקופים בעלי הראש הקטן והמוח העוד יותר קטן. אני מאמין. יאללה מכבי טירוףףף
  6. חיפה לא יודעים לשחק שעושים עליהם לחץ גבוה. יאללה תחזיקו מעמד יא גמלים תעשו משהו טוב פעם בחיים
  7. פיבן גורם לחזיזה להיראות כמו רונאלדיניו בימים הגדולים
  8. יופי ילד, שווה הרכב יאללה לזיין את החיסונים הנאחסים
  9. לא ייאמן השוער מתגלית הגף עוד פנדל
  10. למישהו היה ספק? זה חג המכבים, אה וכל הליגה על הזין
  11. היום הוכח סופית שקבוצה ישראלית לא יכולה לעשות קמפיין אירופי ובמקביל להצליח בליגה
  12. לכל מי שתוהה האם המשטרה מסוגלת לפזר הפגנות ולהטיל סגר, התשובה היא כן חד משמעית. משנים של נסיון בפיזור הפגנות ושימוש באלפ״ה בעברי אני יכול לומר לכם שאם היה אישור לפזר הפגנה אצל החרדים/בלפור/לוויות המוניות זה היה מסתיים בשניים-שלושה רימוני גז ופיזור מהיר. אבל המשטרה מסורסת ואף אחד בממשלה לא רוצה להיות חתום על הפקודה באמת. לצערי רק במזרח ירושלים משתמשים באמצעים כאלה. פרשים ומכתזית זה שטויות ומדרג נמוך של פיזור הפגנה. יש אמצעים הרבה יותר יעילים שפשוט לא משתמשים בהם.
  13. שרי פשוט שחקן מעולה. כל ההגנה של חיפה (במיוחד מאבוקה, מנחם והשוער מתגלית) פשוט לא לרמה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.