Jump to content

inbar942

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. אם בא לך למכור אותו ב200 ש"ח דבר איתי

2. שלום לכולם יש לי מנוי לשער 8 נוער, אני מחליף אותו בעד מנוי נוער לשער 11. אפשרות החלפה גם רק לדרבי, לכל העונה, לא משנה מה, העיקר לעבור לשער 11 מסיבות אישיות. תודה.
  3. 2 מחזיקי מפתחות של מכבי 1964 שנת 1966 שנת אני לא מוכרת את זה בשבילי המחיר ההתחלתי 50 שח
  4. אין לי מושג מה המחיר שלו אם כבר הציעו לך עליו מחיר שלח לי בפרטי
  5. למכירה צעיף גלורי דייז של שנה שעברה מ30 ש"ח שלחו פרטי במשחק נגד נתניה
  6. חח שגיב אתה מכיר אותי אני לכלכתי על השחקן? זאתי לא הבעיה שלי בויכוח הזה אבל אני אומרת לך שכולם יודעים שלא נהרס שום דבר ולא שמעתי מישהו מתלונן ואלעד עשה עבודה מצויינת אני לא יכולה לדבר עלייך כי באמת לא ראיתי מה הולך בגוש למטה רק חבל שהשער נגרר ל2 גושים במקום גוש אחד רק בגלל הריבים בין שני האירגונים
  7. שגיב למה סתם ללכלך?.. כל מי שהיה בשער בגוש העליון יכול להגיד לך שהיה מטורף ושהוא לא הרגיש שהוא הרס שום דבר רק חבל שהמלחמות משער 11 נגררו גם לשער 8 כי אני דווקא זוכרת טוב מאוד שבדרבי הקודם אתה מהשחקן ואלעד מהאולטראס עמדתם שם יפה והטרפתם את כולם. אז חבל שזה נהיה ככה..
  8. לא יודעת מה היה בגוש התחתון בשער 8 אבל בעליון היה טירוף
  9. המתופף שהיה נגד סכנין? ראו שהוא השתדל להיות מתואם וזה הלך לו רק חבל שהיה גוש קטן. ולכל מי שבשער 8 מלא פעמים יוצא מצב נגיד ש11 שרים שיר לאט\מהר ואף אחד לא בקצב. או שהם שרים שירים ואנשים עשר דקות אחריהם ולא אכפת להם הם ממשיכים בשורה שהם היו מה נסגר חח? תהיו קשובים ל11 אתם רואים אתם לא בקצב תעצרו שנייה, תחכו עוד קצת מכירים תמילה ההיא שהם שרו? תצטרפו וחוץ מזה שגיב טרור
  10. מי שצריך כרטיס מבוגר לסכנין שער 8 75 שקל 278910129 0524782898 או בפרטי
  11. פעם שעברה הם התארגנו על הסעה וביטלו אותה שכבר היינו שם וה' יודע מה עבר עלינו כדי להגיע לנתניה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.