Jump to content

Giallo

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

1. גם שטרית מגן הנבחרת הצעירה והוא אפילו פותח כמעט תמיד... חח על כל פלוץ מתחילים לרוץ סכומים עאלק מיליון דולר
  2. חחח דפורטיבו מפרקים אותם
  3. למה שחור?ככה היציע שלנו היה ממש צהוב אה?
  4. זה אתם לא נועלים ונושא ביקורת על הקהל כן? עזבו כל מה שהיה לי עליכם נאבד כרגע...
  5. כן שוב זה מתחיל... גם אם ננצח 4-2 זה שחקן הומוצריך להעיף אותו כבר
  6. תתבייש. כותרת מסריחה ותוכן הודעה גועלי. תלמדו להתבטא כי אתם לא בשוק. בעיקר כלפי דמויות בקבוצה שלנו. לא מספיק כולם פה בעצבים גם ככה? יש לכם נושא מרכזי - וגם שם זה היה נמחק. אז עוד נושא חדש במיוחד? זו אזהרה אחרונה עבורך - והנושא נשאר כדי שאחרים כמוך יילמדו. מי שלא הבין איפה הוא נמצא כי הוא גולש חדש - כדאי שיבין מהר מאוד שפה זה לא הולך ככה.
  7. זה לא משנה מתי אז להחזיר תשניה הזאת יעשה אווירה
  8. תראה בכדורסל שרים מהר ולא נגמר האוויר... סתכל על כל הקבוצות
  9. למה לעשות הכול כמו בוקה איטי איטי ומגעיל כבר בכדוסל אני יותר נהנה למרות כל הסטייקים
  10. לשיר לאט זה מעייף,מרדים אני אישית שונא לשיר לאט תמיד הכי טוב בכדורסל קצב מהיר חבל שבכדוגל זה לאט נמאס לבוא למשחקים בגלל זה...
  11. מקום 5 הולך לאינטטוטו לא?כי נתניה מכבי והפועל היו השנה לא? אז אם 5 ילך לאופא זה אומר שיש סיכוי לאירופה?
  12. קדימה לעודד בוא נפסיד לקבוצה ליגה ג' 5-0 ונעודד לא נוראה נפסיד 3 דרבים ברציפות לא נוראה נפסיד בגביע סיבוב ראשון לא נוראה קדימה לעדוד בכל מצב כמו מפגרים מעודדים לי בדרבי נפסיד 7-0 ובדקה ה-70 גם נעודד כי אנחנו מכביזם נכון? תתבישו לכם כל הזמן מעודדים כמו טמבלים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.