Jump to content

אלמוג המכביסט

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by אלמוג המכביסט

1. אפשר להגיד הכל על שוטא, אבל מה שקורה פה זה נטו השחקנים, משהו פה כבר מתחיל להיות מסריח.
  2. עכשיו תגידו שאין להם מזל. די נו, מזל מזל מזל!
  3. עם זה אני מסכים, בכר מאמן ענק. אבל לא יכול לראות את המציצות האלה לבאר שבע, המשחק האחרון נגדם בטרנר פשוט הוכיח לי שאנחנו לא כל כך נופלים מהם. אנחנו בתקופה חרא, אבל עדיין בטרנר הפסדנו בגלל חוסר מזל והגנה מזעזעת.
  4. לא אומר שהכל מזל, אבל מבעיטה אחת לשער לנצח פה, כן זה מזל. ושוב אני אומר, גם העלייה שלנו לאלופות זה היה מזל, מזל גדול אפילו
  5. אח שלי, כן, אם ראית את המשחקים, אני קורא לזה מזל. כמו שעברנו את באזל, מזל נטו. אתה יכול לקרוא לי עיוור בגלל הפער של עשר הנקודות בליגה, וואלה לא מפחד מהם
  6. באמת כל הכבוד, אבל זה כבר מזל חברים. ישבו עליהם כל המחצית ובאר שבע בהתקפה אחת כבשה, מזל של אלופים?
  7. שימשיכו למצוץ להם, "באר שבע שברה כל תקרת זכוכית אפשרית", רק נותן לי יותר חשק לזיין אותם, ותפסיקוו לזיין את המוח שהם כמה רמות מעלינו, חוסר מזל מנע מאתנו לזיין אותם בטרנר, חלאס כבר עם המציצות, כוס אמא של כולם אנחנו מכבי!
  8. יפת הזה בן של זונה, כל נגיעה קטנה הוא שורק. ומכבי.. משהו עובר על הקבוצה הזאת, אי אפשר להיראות ככה
  9. אני לא כל כך הייתי פה, לדעתי מכל המשחקים שראיתי עד היום זה באמת המשחק הכי חלש. הם נראים כאילו הם משחקים בלי חשק
  10. כרגיל בערוץ הספורט ממשיכים למצוץ להם, אומרים שמותר לבאר שבע לשחק גם לא טוב לאור הסטנדרטים שהם הציגו העונה חחחח
  11. וואו שגיא כהן כל כך מטנף. אמר שבן חיים עושה שביתה איטלקית, שהוא לא היה פצוע וזה בגלל שהוא רוצה לעזוב. אני מנסה להבין כמה באמת אמא שלו זונה
  12. לא מסכים איתך בכלל, ניצול מצבים מזעזע שלנו וניצול מקסימלי שלהם. אנחנו פשוט פראירים
  13. לא מבין למה ג'ורדי נלחם כל כך הרבה זמן נגד ההתאחדות בנושא של הזרים ובסוף אנחנו נשארים עם חמישה. אם לא נחתים עוד זר אנחנו פשוט נירה לעצמנו ברגל
  14. חחחח לא בעיה, אחרי עונה מביא את סוארז תמורת בן בסט ו 100 אלף יורו ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.