Jump to content

דקסטר

משתמשים רשומים
    36
  • Last visited

Everything posted by דקסטר

1. חואן פאבלו בספרד ברק לוי, רייכרט ודור - נבחרת קרלוס, גל ודן - פציעות נוסא ועדן - נסעו לספרד וצרפת לסגור דברים עם הקבוצות הקודמות.
  2. לפי וואן גם חואן פאבלו בספרד, ובשער יפתח ככל הנראה סהר חסון
  3. 23/02/2011 1/3/11 18/5/11 זה רק מה3 אופציות הראשונות שיצא לי בחיפוש.
  4. התבכיינתי? רשמתי שזה מחיר לא סביר וזו דעתי. תחשוב מה שאתה רוצה. כשהדרבי טוטו הקרוב יעלה 100 שח אז בטח תחשוב שזה גם לגיטמי.
  5. למשחק שמייחסים לו חשיבות של משחק אימון (הקבוצה, לא רק האוהדים) זה מחיר ממש אבל ממש לא סביר.
  6. קרלוס גארסיה סיכם את זה הכי טוב: "אם אתה מקלל שחקן אחד במכבי תל-אביב, אתה מקלל את מכבי תל-אביב". לאו דווקא בהקשר של ראדי, הדבר נוגע לכל מי שמקלל את חואן פאבלו, יואב, טל וכו'...
  7. גם מול מאריבור היינו מדורגים. "חייבים" זו מילה גדולה, יש קבוצות טובות ממאריבור שאנחנו יכולים להגריל.
  8. לגמרי. מקווה שלא יגמר כמו מקרה מונאס (שיכל להשאר פה עם התנהלות קצת שונה)
  9. קראתי עליו קצת, בהחלט נראת כהחתמה הזויה. לגבי שכר - הוא אמור להרוויח בסביבות ה150 אלף דולר, שחקן שבא "על חשבון" אינגלס שהרוויח בסביבות ה600 אלף. ג'ייק כהן - שון רנדל - בלו היינס - ריקי (השכר של היינס מעט יותר גבוה) ג'רמי - טייריס (גם כאן השכר של ג'רמי יותר גבוה, אבל קיבלנו 350 אלף דמי שחרור על טייריס) זיזיץ' שוחרר וכמובן גודס - דיוויד .. איך מדברים על זה שהתקציב נשאר אותו דבר?
  10. אתם רוצים לתמוך בפייסבוק? תכתבו לו הודעות פרטיות. אני לא מבין למה העמוד הזה תורם.
  11. ספציפית לגבי האימון אתה צודק ונפחו את זה ברמה מטורפת. אבל בבלומפילד לקראת סוף העונה שעברה זה היה קצת יותר מ4-5. אתם לא רוצים לעודד ראדי סבבה (כאילו מבחינתי ממש לא, אבל נגיד) אבל לקלל? הארגון בקלות יכול לגרום לזה שהתופעה תרד עד כדי תעלם. וכן אמנם ציטטתי אותך אבל אני לא מתכוון אליך באופן אישי כמובן. ובלי קשר, אני חייב להבין למרות המצב הקשה.. מה הקשר לבוא לאימון מסכם לפני משחק כ"כ חשוב ולשיר תנו לצה"ל לנצח? איך זה תורם לעידוד הקבוצה לקראת המשחק? חשוב לכם והכל, אחלה. תלכו כל החבר'ה אחרי האימון לכיכר רבין, תארגנו הפגנת תמיכה בצה"ל בכיף. מה זה קשור למכבי?
  12. לא קשור לפה אבל בכל זאת - מתי ההגרלה של הפלייאוף אירופית/צ'מפיונס ?
  13. רק לי הוא מזכיר את אנדי סמברג?
  14. אם הם קבוצה פח (בכושר הנוכחי של שתי הקבוצות) מה אנחנו? לא שאני חושב שהם יותר טובים מאיתנו או שאי אפשר לעבור, אבל ראיתם את המשחק. די לזלזל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.