Jump to content

דקסטר

משתמשים רשומים
    36
  • Last visited

Everything posted by דקסטר

1. וואו איזה יומיים מטורפים עברנו. כשסכנין כבשו כבר רצו תסריטים בראש שביום ראשון בלילה הפער ירד ל-4 נקודות אבל צוות ה-var שהצדיק את קיומו ודור פרץ עם שער מהחלומות בתוספת להפסד הביתי של המטורללים מהכרמל שלחו אותנו לחגוג פער 10 נקודות רגע לפני משחק העונה בבלומפילד. את כל זה שמים בהולד ולוקחים הפסקה קלה מרכבת ההרים של הליגה למשחק הכי חשוב הבא של העונה - רבע-גמר גביע המדינה. מכבי פ"ת מגיעה לאחר ההפסד הביתי לאשדוד אך 6 משחקים לסיום הפלייאוף התחתון היא נמצאת 5 נק' מהקו האדום ומרגישה יחסית בטוחה ככה שמבחינתה תבוא להתאבד על המשחק הזה. במכבי שרן ולוקאסן אמורים להמשיך להעדר, רז שלמה כבר חזר להתאמן באופן מלא ואני מקווה שנראה אותו לפחות בסגל, אולי גם את ביטון. מאמין שנראה רוטציה ולפחות ארבעה מתוך: אבישי, דוידזאדה, בלטקסה, גולסה, קארצב תורג'מן ומלדה יפתחו בהרכב. יום שלישי 20:30, המושבה. יאללה מכבי
  2. דורון בן דור: בני ריינה יבואו היום לשחק כי אין להם מה להפסיד וזה הכי מסוכן, לא כמו אתמול שבני סכנין הגיעו סתם לשחק כי אין להם על מה איזו פסיכוזה
  3. הרכב: משפתי רוי סאבו נחמיאס עידו יוריס פרץ גבי מילסון ערן דוידה ספסל: טננבאום כהן דוידזאדה בלטקסה קארצב גולסה בונדוזו מלדה תורג'מן
  4. מרגיש לי שזה ככה אל הקהל הרחב, עדיין לא מצליח לתפוס את זה. מאמין שמי שבא מגיע אש כמו נגד הפועל חיפה. טירוף מרגע עליית השחקנים לדשא, מבהירים להם שהיום זה גמר גביע, הכי חשוב העונה.
  5. שלמה לוקאסן ביטון ואדו לא בסגל.
  6. אני לא יודע, הם צריכים לחשוב למה הם לא מצליחים למלא את שער 4 ב-2,500 אוהדים במשחק כזה. מלא במשחק כזה זה 26,000, זה בוודאות לא יהיה.
  7. לא יודע מה להגיד, המועדון יצטרך לעשות חושבים. יהיו 20,000.
  8. באים לעשות לנו את המוות משום מה... בנתיים פרסמו רק עוד מחזור מהסיבוב הראשון של הפלייאוף, שימו ביומנים:
  9. סלט של החיים לא האזנתי לכלום מאז אסון אולימפיאקוס פרק אווירה, בא לי כבר לצאת לבלומפילד
  10. 10 עונות - 24 ניצחונות, 2 תיקו והפסד. 3 עונות אחרונות - 2 ניצחונות, 4 תיקו (בכל משחקי הבית!) ו-2 הפסדים.
  11. הפגרה מאחורינו ורכבת ההרים שהיא עונת 23/24 מגיעה לישורת האחרונה - הפלייאוף. ראיתי בנושאים אחרים כל מיני חישובים ואחוזים אבל אסור להסתכל כ"כ רחוק. זו אמנם הקלישאה הכי גדולה שיש אבל כל משחק הוא גמר גביע ומתחילים עם המשחק הכי חשוב העונה. סכנין, שסיימנו מולה ב-1:1 בבלומפילד רק לפני חודש וחצי, מגיעה לאחר התיקו המאוד לא מפתיע מול בני ריינה. הבלמים חסן חילו וקונסטנטינוס סוטיריו, שריצו עונש הרחקה במשחק האחרון יחזרו להרכב, בנוסף לאלמקייס שחוזר מפציעה. אמנם לא ראיתי שום כתבה או איזכור באחד מאתרי הספורט אבל הקבוצה חזרה אתמול להתאמן. מכיוון שאין שום מידע בתקשורת אין לי מושג מה מצבו של רז שלמה, לגבי שרן אני אניח שהוא עדיין יעדר. לוקאסן כבר היה בסגל בגומלין הקונפרנס אבל מול הפועל חיפה שוב נעלם ליציע. יום שבת 20:00, בלומפילד. מאני טיים, יאללה מכבי!
  12. מי שחוגג אחרי איבוד פער 10 ו-4:1 בפיראוס הוא טמבל רציני. היה מצחיק היום אבל שום חגיגות, יום שבת המשחק הכי הכי הכי חשוב העונה.
  13. אם מאבדים את זה באמת שאני לא בא יותר לכדורגל. יאללה מכבי מלחמה.
  14. אם למכבי היה רצון להביא את בכר אז לא הייתה שאלה מבחינתי. מה שכן, אני מהמר שהוא לא ישאר בכל מקרה, לאו דווקא מבחירת מכבי
  15. לא ידוע והאמת שאין לי מושג מה מונע מהם לפרסם את כל הסיבוב הראשון של הפלייאוף.
  16. כולם מתייחסים לזה ככה שנים, למה צריך "להסיר את המסיכות"?
  17. לא ראיתי שניה, זה באמת לא מעניין אותי אבל איזה חשוב שבוטל המשחק ביום שלישי, עכשיו השחקנים שלנו יוכלו לנוח איזה שלושה ימים. משמעותי לפני פתיחת הפלייאוף ועוד כשיש גביע אמצע שבוע.
  18. רוי פרץ תורג'י וערן צפויים לפתוח.
  19. אחי הוא מדבר על שדר בגלגלצ, שתבין
  20. מסתבר שמחכים להחלטת בית הדין כדי לשבץ את שאר הסיבוב הראשון של הפלייאוף.. *בנתיים עודכן גם יום משחק הגביע מול פ"ת
  21. הם יזיינו את השכל שהעלייה של הנבחרת לגמר חרטא הזה קשורה לזה שלא מפרסמים (הוא ביום שלישי הבא) אבל זה שטויות ככה שכנראה יפרסמו רק בחמישי בלילה אחרי המשחק
  22. הנה דוגמה מעולה מכתבה של הגוש חרא המוצץ מספורט5: השופט התראיין בערוץ זבל שלהם אחרי המשחק והסביר מדוע לא הגיע פנדל לחיפה, איגוד השופטים הסביר לגבי השער של בר לין שנפסל והפנדל של חיפה, אבל העובדות? לא משנות. מכתיבים את המציאות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.