Jump to content

דקסטר

משתמשים רשומים
    36
  • Last visited

Everything posted by דקסטר

1. היתרון הוא לארח את המקום השני במחזור השני - כביכול אפשרות לפתוח מהם פער סביר על ההתחלה/תיקו ולשמור על ההפרש
  2. זה לא בדיעבד כי זה לא קרה, אני אישית כתבתי שחייבים להביא אותו עוד לפני הנפילה שלנו, איך שהוא פוטר מזבזדה ואנחנו היינו ב6-8 הפרש. בכל מקרה להרגשתי הוא יעזוב גם אם ניקח ובטח אם חיפה יקחו.
  3. כי הוא פנוי. כשאיביץ עזב בקדנציה הראשונה היה לי ברור שנשלם על זה, אסור לחזור על אותה טעות.
  4. גם אם איכשהו קין לוקח אליפות עם 2 ניצחונות על חיפה בפלייאוף בכר חייב לנחות פה בקיץ.
  5. עדיין לא מוצא את המילים. יום ראשון 20:00, בלומפילד. ניצחון או מוות
  6. הרכב: משפתי רוי סאבו נחמיאס עידו יוריס גבי פרץ מילסון ערן דוידה ספסל: טננבאום מוסקרה א.כהן דוידזאדה לוקאסן בלטקסה גולסה קארצב בונדוזו ביטון י.כהן תורג'מן
  7. זה מגרש נייטרלי, לא חוץ. הם לא קב' בינונית כמו שאנחנו פתחנו בטירוף והכנסנו אותם להלם, דקה 9 היה 2-0 כן? עזוב תירוצים או לא, ההגנה שלנו לא טובה + להם אין מה להפסיד. ברור שהם יבואו ללחוץ מההתחלה ולנסות לשים גול מהיר, אם חלילה נספוג הכל פתוח. הו לא
  8. פסיכופטים נו עלק עדיף תיקו. אבל זה לא ממש רלוונטי, הפועל פח זבל אין להם תיאוריה.. הפסד וודאי
  9. ב-2/3/4 למרץ יפרסמו סופית עם הסיבוב הראשון של הפלייאוף (מניח) אחרי המשחק מול הפועל חיפה / שני בבוקר
  10. ככה הסתכלתי על זה אחרי הניצחון בטדי. אמרתי שהגדלנו ל4+
  11. כמה טעויות שלי, פעם אחרונה שאני פותח נושא לפני הקפה. תודה, ערכתי.
  12. אחרי ארבעה ימים של חגיגות וראש בעננים יורדים לקרקע, מכבי תעלה לאחד המשחקים הכי חשובים שלה במסגרת אירופית בשנים האחרונות ובכלל.. אפשרות לעלות לרבע-גמר מפעל אירופי. כל מי שחושב שהסיפור גמור - לא מחובר. אני מאמין שהיוונים יבואו ללחוץ מההתחלה, 20-30 דקות של טירוף כדי להבקיע גול(ים) מוקדם ומפה זה סרט אחר. אחרי ההפסד מולנו שקטע רצף של 7 ניצחונות בכל המסגרות, אולימפיאקוס הפסידה 3-1 בעוד משחק ביתי, בדרבי מול פנאתינייקוס. הפלייאוף העליון של הליגה היוונית יוצא לפגרת הנבחרות שבוע לפנינו ככה שאין להם משחק אחרי ההתמודדות מולנו, חוזרים לשחק ב-31.3. במכבי שרן, שלמה ולוקאסן צפויים להמשיך להעדר, מלדה ואדו לא נרשמו. למרות המשחק החשוב ביום ראשון אני מהמר שנראה את אותו הרכב שפתח בפיראוס - סבוריט שנח מול בית"ר, דוידה וערן יחזרו להרכב. יום חמישי 22:00, חור בסרביה (ספורט2). יאללה מכבי
  13. מחזור 27: מכבי - מקום 6 מחזור 28: מכבי - מכבי חיפה מחזור 29: מקום 3 - מכבי מחזור 30: מכבי - מקום 4 מחזור 31: מקום 5 - מכבי מחזור 32: מקום 6 - מכבי מחזור 33: מכבי חיפה - מכבי מחזור 34: מכבי - מקום 3 מחזור 35: מקום 4 - מכבי מחזור 36: מכבי - מקום 5 אולי @Double יודע לגבי תאריכים (לא סופיים כמובן)
  14. חחחח יוזר גדול לא צופה בערוץ שלהם, השאלה היא אם יש איפשהו באינטרנטים
  15. באמת הזייה. בנושא אחר - איפה אפשר לראות את הראיונות של דגו ורפאלוב מאתמול?
  16. מחזור 27: מכבי - מקום 6 מחזור 28: מכבי - מכבי חיפה מחזור 29: מקום 3 - מכבי מחזור 30: מכבי - מקום 4 מחזור 31: מקום 5 - מכבי מחזור 32: מקום 6 - מכבי מחזור 33: מכבי חיפה - מכבי מחזור 34: מכבי - מקום 3 מחזור 35: מקום 4 - מכבי מחזור 36: מכבי - מקום 5
  17. למסדרי הלו"זים - יש יום ושעה למחזור סיום העונה הסדירה
  18. הרכב: משפתי רוי בלטקסה נחמיאס עידו יוריס גבי פרץ מילסון תורג'י ביטון ספסל: טננבאום כהן דוידזאדה סבוריט קארצב גולסה דוידה אדו זהבי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.