Jump to content

דקסטר

משתמשים רשומים
    36
  • Last visited

6 Followers

About דקסטר

Profile Information

Recent Profile Visitors

14,464 profile views
  1. הם יזיינו את השכל שהעלייה של הנבחרת לגמר חרטא הזה קשורה לזה שלא מפרסמים (הוא ביום שלישי הבא) אבל זה שטויות ככה שכנראה יפרסמו רק בחמישי בלילה אחרי המשחק
  2. הנה דוגמה מעולה מכתבה של הגוש חרא המוצץ מספורט5: השופט התראיין בערוץ זבל שלהם אחרי המשחק והסביר מדוע לא הגיע פנדל לחיפה, איגוד השופטים הסביר לגבי השער של בר לין שנפסל והפנדל של חיפה, אבל העובדות? לא משנות. מכתיבים את המציאות.
  3. עונת 23' - תיקו עונת 22' - תיקו עונת 21' - תיקו עונת 19' - 2 תיקו סגרנו עשור, שירדו ליגה ולא יחזרו לעולם.
  4. אפשר דוגמאות לאנשים שלא שומעים רדיו? מה הוא עושה האהבל הזה
  5. הרכב: משפתי זאדה מתן סאבו אבישי קארצב גולסה פרץ מילסון ערן ביטון ספסל: טננבאום רביבו נחמיאס שחר ואן אוברים קניקובסקי דוידה מלדה תורג'מן
  6. לא. כאילו.. אפשר לנחש שהמשחק מול סכנין יהיה ביום שבת ה-30.3 ואז בשלישי/רביעי הגביע מול פ"ת ואח"כ נניח ראשון מול מכבי חיפה, אבל אי אפשר לדעת באמת
  7. לא יודע, אני מסתכל על זה הפוך - אם היית עכשיו מקום שני 4 נקודות מחיפה לא היית מעדיף לארח אותם במחזור השני של הפלייאוף כשיש אחכ עוד 8 משחקים מאשר לצאת לסמי עופר?
  8. היתרון הוא לארח את המקום השני במחזור השני - כביכול אפשרות לפתוח מהם פער סביר על ההתחלה/תיקו ולשמור על ההפרש
  9. זה לא בדיעבד כי זה לא קרה, אני אישית כתבתי שחייבים להביא אותו עוד לפני הנפילה שלנו, איך שהוא פוטר מזבזדה ואנחנו היינו ב6-8 הפרש. בכל מקרה להרגשתי הוא יעזוב גם אם ניקח ובטח אם חיפה יקחו.
  10. כי הוא פנוי. כשאיביץ עזב בקדנציה הראשונה היה לי ברור שנשלם על זה, אסור לחזור על אותה טעות.
  11. גם אם איכשהו קין לוקח אליפות עם 2 ניצחונות על חיפה בפלייאוף בכר חייב לנחות פה בקיץ.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.