Jump to content

אסף פלוס

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

About אסף פלוס

• Birthday 18/04/1993

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. אני לא מתכווון לשירים המזרחיים אני מתוון לטראנסים של מכבי.... אני מודה וכל מה שעוד היה
  2. מישהו יודע מאיפה אני מביא את הטראנסים שהיו בתחילת המשחק בדרבי?
  3. תאמין לי אני לא יודע מה יש לך מה אתה אוהד הצלחות צריך לבוא מאהבה לקבוצה אתה לא רוצה אל תבוא
  4. אני חושב שבלי יבריץ מכבי הייתה מפסידה לפחות ב3 מחמשת המשחקים האחרונים. מה אתם חושבים על התצוגה של יבריץ ומה אתם חושבים על ההגנה שלו?
  5. צודק, אבל הוא היה צריך את ישראלביץ כי הוא היה היחיד ששיחק אתמול כמו שצריך
  6. רן בן שמעון צריך להבין שאסור לו להסתכן עם ההרכב והוא צריך ללכת על הכל במשחק כזה הוא היה צריך להכניס מישהו פיזי כמו גונתן אסוס הוא לא היה צריך להוציא את יאניק קאמאנן הוא היה צריך להוציא את שבחון
  7. אתה צודק אבל בן שמעון הוא הומו תראה איזה חילופים הוא עשה מוציא חלוץ כמו טמבל ובמשחק מול הכח אנחנו הולכים להפסיד אם בן שמעון ההומו הזה יפתח בהרכב כמו שהו פתח היום
  8. רן בן שמעון הוא הומו מוציא חלוץ מכניס קשר לא הכניס את גונתן אסוס כמו טמבל ומכניס את דן רומן המסכן הזה הוא היה צריך להוציא את מאור בוזגלו ואם מאור בוזגלו ישחק כמו שהוא שיחק עד היום מכבי הולכת לסיים באמצע הטבלה
  9. לפי דעתי אחלה הרכב קצת סיכונים אבל צריך להרגיל את השחקנים לעמדות שלהם אם השחקנים ישחקו ככה אז זה יהיה טוב ודולי גונסון לא צריך לרוץ ממקום למקום הוא צריך בתחילת המשחק להיות יותר בהתחלה יותר למעלה ואחר כך בהגנה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.