Jump to content

דורון

משתמשים רשומים
    216
  • Last visited

Posts פורסם על ידי דורון

1. היי חבר'ה

מעביר פה הודעה מחבר:

היי אנשים,

אני מחפש חולצת משחק של מכבי של שנה שעברה: גברים, מדיום, מדי חוץ (שחור) וללא כיתוב מאחורה. 
    למי שיש חולצה כזאת אני מוכן להחליף איתו עבור החולצה החדשה (אקנה אחת מהחנות באיזו מידה שהוא רוצה)

יש בקהל מעוניינים?

2. 5 hours ago, מכביסט לעד said:

בקיצור, זה נשמע מהתגובה שלך שאתה שם זין שבמשטרה מוציאים אוהדים שלך מהיציע, מונעים כניסה של ציוד עידוד כבר כמעט סיבוב ומרביצים לאוהדים.

אחלה אוהד ואחלה בן אדם סך הכל. גועל נפש.

איך זה המסקנה שהסקת?

אין לי דבר וחצי דבר נגד הארגון. להפך, בלעדיהם היציע לא אותו דבר. אני יודע טוב מאוד מה הארגון עושה ותורם.

בגלל שהם לא נכחו אתמול ביציע (מסתבר) אז שער 11 מקלל את שער 13 כי מה, כי הוא רוצה לעודד את השחקנים?

אני עשיתי משהו רע? כי עודדתי את מכבי? 

3. 1 hour ago, tkui said:

אתה לא מבין שהתגובות שלך עושות בדיוק את אותו האפקט של הילדים ששרקו אתמול בוז?! בשביל מה?

בדיוק

נשמה, אני משער 13 ולא מעניין אותי כל המלחמות האלה!

מעניין אותי רק השחקנים על הדשא.

אתמול בלומפילד החזיר אותי לתקופה של שער 11 בחולצות השחורות, ולא, אני לא רוצה לחזור לשם.

4. הרגע שלי במשחק:

איפשהו בשלהי ה-3-0, גולסה נאבק בלחץ קשה מול 2-3 שחקני נתניה, והוא היה פשוט חסר אונים, זה נגמר בחוץ שלנו איפשהו על קו האמצע, ואז אם הצלחתי לקרוא את שפתיו נכון, אמר לדסה משהו בסגנון: "אין לי למי למסור קדימה, אף אחד לא עושה תנועה".

המשחק של וידאר היום זה בושה וחרפה, פשוט בושה.

מחפש את הפנדל כל הזמן, מזה?!?!?!

2 מצבי גול בטוחים, כולל אחד שזה אין מילים.

5. אתה אומר את זה. אבל לא זוכר את התסכול שהרגשתי בחזור מטדי, אחרי מסע פקקים וסבל שהתחיל בשעות הצהריים המוקדמות ונגמר בשעות הקטנות של הלילה. 3-0 ייתכן ויגרום לי לקפוץ מרכב נוסע, אבל התחושות שהיו לי באותה נסיעה חזרה.. מקווה שלא יחזרו לעולם.

גמר הגביע הזה היה...יום נורא, נורא ואיום.

משחק מאוד חשוב היום.

חובת הוכחה גדולה גם לקהל.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.