Jump to content

דורון

משתמשים רשומים
    216
  • Last visited

Everything posted by דורון

1. קניתי כרטיס ב-153 יורו ליציע של דורטומנד(המשחק בהאנובר) באתר Viagogo. 2 דברים : 1. בנתיים לא ירד חיוב, זה לא אמור להיות מיידי? 2. נתתי כתובת מועדפת למשלוח שזה פה בארץ ויש לך שם אפשרות שהם מבקשים לדעת מתי הטיול שלך וכתובת בה תשהה סמוך למשחק, ונתתי את הכתובת הנוספת של המלון בברלין. *ראיתי שרכבת בקטנה של שעה וחצי לכיוון. המשחק ב-12/9 אעדכן פה.
  2. אני טס לחו"ל בספטמבר ויש לי אפשרות להיות במשחק החוץ של דורטמונד נגד האנובר, מכירים אתר טוב לקנות בו את הכרטיס? יש לי חבר שהמליץ על : http://www.ticketbis.net/ יש שם אפשרות לקנות כרטיס ליציע של דורטמונד. מכירים?אתר אחר להמלצה/בטוח/אמין וכו'. תודה.
  3. פבלו ריקן----טיבי-----טל-----טיבי נוסא---------אלברמן מיכה-----ורמוט/יצחקי-------טבח -----------זהבי-----------
  4. המשחק והקהל נגד פרנקפורט היה מהמרגשים שראיתי. אירופה.
  5. אני מעבר לכך חושב שמדובר באישיות, בטמפרמנט מה שנקרא. לא יודע מצד אחד יש לויאליות למערכת, מצד שני כנראה שמכרו אותו. יש לי חבר (אדום אומנם ) שאמר : לדעתי ג'ורדי אומר לו להתבטא ככה כדי שמיץ' יפתח את הכיס
  6. הייתי רוצה לראות בקישור את נוסא יותר אחורה ואז : אלברמן + נוסא + גילי. גילי חייב להכנס לעניינים ולהוסיף יצירתיות באמצע.
  7. מסכים איתך בגדול. ההתבטאויות של יוקאן זה משהו שלא ראינו במכבי בעידן מיץ' & ג'ורדי וזה מדהים אותי.
  8. זכור לי כהרבה יותר טוב. מפתיע.
  9. ח'ברה אם לא נוחת פה מישהו עד יום חמישי אז אין שום טעם.
  10. אבוי אם עד רגע הרישום לאירופה שזה יום חמישי אם לא חותמים פה לפחות 2. לא רואה סרט כזה שזה לא קורה. אין לי ספק שג'ורדי עכשיו בלילה לבן. ***להזכירכם הלילה של ורמוט***
  11. מביך היה לשמוע את הרגע "ראדי מת" מביך. כל כך לא אנחנו, כל כך לא מכבד. חושבים שיצאתם גברים כאילו? גועל נפש.
  12. מתוך ה-7 האלה 3 לא היו חלק משמעותי מהרוטציה באמת. מאמין שיגיעו 3 שחקנים. העונה למכבי תמיד היה איזה 2 שחקנים שבכלל לא היו בסגל והם היו כשירים לחלוטין, אני לא חושב שצריך שחקנים שלא יהיו בסגל בכלל, איפה זה קיים באירופה ששחקן לא בסגל אם הוא לא כשיר?הסגל של מכבי ייתכן והיה רחב מידי. להזכיר לכם כמה פעמים בן בסט/בדש בכלל לא היו בסגל? בקיצור 3 שחקנים, אך ברמה, יספיקו לגיבוש סגל מספק.
  13. האמת שבאמת התבטאות מפתיעה ביותר. וזה גם נגנז בקטע שמכבי הוציאה...
  14. אני גם חושב שהוא צריך להישאר, בטח לליגה.
  15. רק שנגיע, וכמובן תלוי בהגרלה...מאמין שנארח שם בהתאם ליריבה, תוצאה אם זה גומלין ועוד משתנים חשובים נוספים.
  16. די עם השטויות. אם נגיע לצ'מפיונס המשחקים חייבים להיות בסמי.
  17. מצויין! אנשים פה מתלוננים, לא שווה כן שווה. חחח נו באמת.
  18. נו, הייתה קבלת פנים חמה? מביך. בכל מקרה, אמן אמן אמן והקהל יניח לו וייתן לקבוצה להצליח, יש לילד זין הזה כדורגל ואם הוא יקבל שקט אין לי ספק שהוא יחזיר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.