Jump to content

דורון

משתמשים רשומים
    216
  • Last visited

Everything posted by דורון

1. היום מישהו חכם ביציע אמר לי : ״חבל על העצבים שלך, לא שווים את זה״. את בלומפילד רוצים להגדיל, פחחחח.
  2. אכזבתם בענק. הייתי איתכם בפורטו, אני יודע מה זה העוצמה שלכם. משחק אחר משחק אני יודע. איבדתם כל לגיטימציה, והמשחקי אגו האלה לא מעניינים את הקהל הרחב, אתם גורמים לשנאה כלפיכם, וזה מעציב אותי כאוהד שחושב שצריך אתכם ביציע. את התמיכה שלי בכם איבדתם, את הכסף שאני תורם לכם כל משחק(על עבודת קודש שאתם עושים) איבדתם. אכזבה ענקית.
  3. פעם ראשונה שאני מגיע לסמי עם הרכבת(תמיד עשינו את זה ברכב) נראה איך זה.
  4. יוקאנוביץ' אמר עליו משפט מדוייק. "מצפים ממנו להשתפר, כרגע הוא לא מונע אף גול.
  5. זה היה פשוט מדהים, ונתן הרבה תאבון לעוד חוויות כאלה.
  6. שמעתי את זה ביציע. אתמול עם החולצה ללב הפאנאטיקס הייתה החותמת הסופית מבחינתי. סופר חשוב, סופר החלטה בוגרת של הקהל. מכבי מעל לכל.
  7. גולת הכותרת של אתמול מבחינתי : הסולחה של הארגון עם גילי ורמוט ! כמו רכש חדש, מצויין.
  8. מתלבט קשות בין הזקט רוכסן הצהוב לבין הקפוצ'ון הכחול אפור המיוחד
  9. מספר 1 על המגרש, היה ענק היום, פעלתן, שליטה בכדור, חד. יופי גילי. אבל כל זה לא משנה בכלל כאשר אנשים מסוימים בקהל לא רק שמקללים אותו אלא גם הולכים מכות עם אנשים שרוצים לעודד אותו. אני התביישתי לצאת היום מהיציע בסמי, אוהדי מכבי הולכים מכות אחד עם השני בגלל גילי ורמוט, גילי שחקן מכבי, אין לי בעיה אל תשירו לו, אבל אל תקללו אותו ובטח לא להגיד לאלה שכן רוצים לעודד אותו לא לעשות זאת. אני מסתכל על הגוש למעלה ורואה מספר(לא גדול) שמקללים את האוהדים ששרו לו(בין היתר גם אני קיבלתי מטר קללות) ומפה לשם לקטטה המונית מחוץ ליציע, חשבתי שאנחנו אחים לסמל. התביישתי ברגע הזה. זה העציב אותי כאוהד מכבי. אני רואה את כולם ביציע כחברים שלי. לתמוך בגילי = לתמוך במכבי. גם הייתה שם סולחה וחשבתי שהעניין איתו הסתדר (היה באירוע של הפאנאטיק בחגיגות האליפות). ואני לא מאשים במכות האלה רק את מקללי גילי אלא גם את תומכי גילי.
  10. אחד מיציעי העידוד הגרועים שהייתי בהם.
  11. לא אשכח את האוהד שקילל אותו כשעלה לשחק לראשונה בחייו במכבי, וגם הבקיע באותו משחק.
  12. יש לנו סגל מספיק רחב בשביל לא לעלות עם שום נוער. פבלו זיו-קרלוס-פרץ-דסה אזולאי-ורמוט-מיטרו-מיכה בדש-יצחקי
  13. לא אשכח את ההוא שקילל אותו שעלה למשחק הראשון בחייו במדי מכבי במשחק ההוא בגביע בנתניה.(וקילל אותו גם אחרי שהבקיע)
  14. חברים, רק סמי. אוהב את בלומפילד, אבל אין ברירה.לא לוויכוח בכלל לדעתי.
  15. מה אמר?(לטובת אלה שהיו במשחק)
  16. הרבה אמביציה, לחץ טוב. בהחלט עוד יתרום וישתפר בהמשך. ריקן-נוסא-גילי-טבח-זהבי-יצחקי - זה מה שהייתי רוצה לראות ברביעי מקדימה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.