Jump to content

דורון

משתמשים רשומים
    216
  • Last visited

Everything posted by דורון

1. הצלחתי לעבור מה-E-plus למזרחי למטה. מתרגש.
  2. מה עם איש המועדון שבועט בראיקו? הגיע הזמן לסגור את דוחא. בושה וחרפה.
  3. כן, כי כששרים לנמני דקה 88 שיש משחק עם שחקנים שונים לגמרי על הדשא, השירה הזאת לא במקום בשום צורה. שזה בתזמון הנכון, שנמני עם חולצה 8 על הגב וסמל מכבי על החזה, כל האצטדיון רעד. שער 13 ו-2 אוהבים ומוקירים את אבי. הויכוח על השירה לנמני כבר דובר מספיק בכל אופן.
  4. הטיפשות עולה על היכולת. לא לומד.
  5. מקווה מאוד שמכבי תוריד את מחירי המנוי לאור משחקי הרדיוס האלה ב-3 העונות הקרובות. מגרש מסריח, גישה מסריחה. חושב על הנסיעות לשם ומשתגע. אגב( מצפים לנו שם גם לא מעט משחקי חוץ : רעננה וכפ"ס)
  6. היו דקות שמכבי הייתה מתה וכך גם הקהל. ואז, ואז רעננה תקפה ולחצה, ובנס זה לא נגמר בגול ותוך כדי הלחץ שלהם הקהל שלנו נדלק, אלה היו דקות מופלאות של הקהל שלנו, וזה גם מה ששינה את המשחק לדעתי. המכבי מיציע ליציע היה מטורף.
  7. משתבח עם הזמן, השיא עוד לפנינו. מקווה שנראה אותו פה עוד עונה.
  8. טקס מכובד לפני המשחק לזכרו ולמען ג'ורדי, סרטים שחורים. דקה 14 אפשר ורצוי דקת כפיים ולשיר לג'ורדי, לא חושב שיש צורך לעצור את המשחק.
  9. שמע, מהדיון הקצר והמרגש, אני חושב שהאפקט נעשה.
  10. אהלן פורום יקר, אני האדם והפנים שנראה בסרטון יום מרגש עברתי היום חחחח =]
  11. תמימות לחשוב שהגרילו את כל הכרטיסים. ארגון, מקורבים כאלה ואחרים, ספונסרים, שחקנים. משלים עם המצב.
  12. בואו נעבור את סכנין קודם. בואו נדע יום ושעת משחק (אוי המנהלת) ואז...נדבר על הגרלות, על שער 10, על כרטיסים.
  13. שבת ב-17:00 זה מושלם. מתחשב במשפחות, בילדים, בחיילים. אני בטוח שבלומפילד יהיה מפוצץ, בטח שהמזג אוויר אביבי ומושלם לכדורגל. שומרי השבת, כך בחרתם וזו בחירתכם החופשית. די לכפייה דתית. מאות אלפים נוסעים בשבת לטייל, בפארקים, בים, בגנים הלאומיים, וכן גם מגיעים לכדורגל בשבת.
  14. כל עוד זו דרך המחאה, מבחינתי אין בעיה. העיקר לעודד. מהות השלט תמוה, כי המועדון נפגע, מיץ' נפגע ומכבי(כמו עוד קבוצות בליגה) נלחמות באלימות ובגזענות. מקווה שיהיה עידוד גם בשלישי. נ.ב. לכל מי שיש ספק, הייתי היום.
  15. בדוק תהיה מכירת כרטיסים איטית מאוד, צפי למעט אוהדים, אבל בפועל יהיו לא מעט אני מאמין שפשוט יקנו בקופות. מגיע + 2
  16. אוגוסט הקרוב : שיפוץ אצטדיון בלומפילד נדחה למועד מאוחר יותר. די נו זה כזה ברור.
  17. סורי, אבל זה ממש לא משנה איזה הודעה הארגון יפרסם וכמה המחאה הייתה לגיטימית מבחינתם.
  18. המחאה הטיפשית הזו גם לא עושה שום הד תקשורתי, אפחד לא ידבר על זה, לא יכתבו על זה כלום, יש כאלה שגם לא הרגישו שמשהו חסר. אבל מי שמכיר, יודע ומבין(כמו מרבית האנשים פה) - פשוט תוהים מה לעזעזל. מחכה למלחמות בשבת בין היציעים(בייחוד 13 והפינה של 11)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.