Jump to content

דורון

משתמשים רשומים
    216
  • Last visited

Everything posted by דורון

1. פרוייקט שער 8 - דאוני! גם אני ישבתי ב-8 והמבוגרים אומרים שב ילד!!אוף אם אני גם הפעם ישב ב-8 לא משנה מנוי לא מנוי , אני מקווה לעודד בטירוף כמו ב-11
  2. "ימים יגידו.." מסכים איתך , פפר
  3. תמיר כהן בועט מצויין זייתוני - אך נפצע וברונו ( למרות שביקשת ) אולי אדו????.
  4. אני חושב שהוא אוהד הפועל לא חושבים???????
  5. אל תבקר באתר שאתה נגדו!!!!!!!11 אין קליפים....אז? שתתחיל עונת המשחקים בטח יהיה!!!!מה הלחץ??????? תבנה אתר - ותשים בו קליפים....!
  6. אוהדי הקבוצה, שבמשך השנה האחרונה היוו אופוזיציה לוחמת להנהלה, מצאו היום זמן לפרגן על ההתרחשויות האחרונות. האוהד שי מזרחי אמר ל-ONE: "במכבי ת"א קורים בתקופה האחרונה דברים חיוביים. אנחנו רואים את המאמץ שהם עושים להביא את ליאור אסולין. אנחנו מקווים שהצדדים יתגברו על המשקעים ואפשר יהיה להחתים במהרה את טל בן-חיים על חוזה חדש בקבוצה. אם זה יקרה, יתפנה מקום לחיזוק זר בהתקפה". **** האם זה גם סימן להפסקת המחאה????*****
  7. מי מתייחס אליו בכלל? יש לכם אתר פצצה , אני מאוד אוהב אותו , את הכתבות והכל , אתר מושקע! כל הכבוד - תמשיכו ככה!!!!
  8. שארס ישאר!!!!!!!!!! לאירופה הוא לא יעזוב! שארס צהוב לעוד עונה!!! !
  9. ניצחון מוחץ 3-0 למכבי על אשדוד של תורג'מן. אלי ביטון כבש את הראשון , מסיקה עם צמד!!!
  10. וואלה יש לכם את הקליפ , אין לי איי.סי.קיו , למישהו יש מסנג'ר???????
  11. 1.משחק האליפות 2002 - 2003 2.נגד ביתר בטדי 3-2 עם צמד של נימני!!! 3.הדרבי הראשון של העונה!!!!!!
  12. לפי דעתי טל בן חיים!!! אם כמובן יישאר במכבי ואם יעזוב , זיתוני המתאים ביותר!! או מה אתם אומרים על מושיקו מישאלוף , אומנם צעיר אבל אפשר לחשוב על זה...
  13. אחחחחחחח , אני זוכר את זה! , כמה יפים היו אותם ימים!
  14. שאלה : מה עדיף לוני או גפני? אני מאמין לדבריו של גפני!!! יחס לאוהדים - על אזה אתם מוחים - לא? לוני הבייתה!!!!!11
  15. לאימון הגיעו כ-6 אוהדים בלבד!!!!1 חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נקווה לסגל טוב הרבה יותר כי ככה - סיכויים גדולים אין לנו!!!
  16. אני לא מצליח , יש נורה צהובה שמסתובבת כל הזמן וגם יש חלון בצד שמאל שאומר לי log on אין לי מושג מה עושים עזרה בבקשה , או שאולי מישהו יכול לתת כתובת מסנג'ר?
  17. לחשמונאים - יש משהו שמייצג אותם? חולצה , דגל , שלט , אתר..קצת מידע עליו... שנה הבאה הארגון יפורק בעבקות הצטרפותם לשחקן ה-12?
  18. הבנתי.... אבל השחקן ישב בית דני במשחק חוץ , אז איך החשמונאים ישב בשער 11?
  19. מישהו יודע מי אלו ארגון החשמונאים? מי הם?מזה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.