Jump to content

דורון

משתמשים רשומים
    216
  • Last visited

Everything posted by דורון

1. אין סיבה שבסמי לא יגיעו 4 אלף אוהדי מכבי לעזעזל. קהל זבל.
  2. נצפה באצטדיון סלה, דוחא וק"ש. איש גדול.
  3. בוסה, סוף המשחק, השחקנים באים, כולם שמעו את הקריאות לשרן. ומיד לאחר מכן, הגידופים מהעליון לתחתון: "יורקים עליכם ואתם מוחאים להם כפיים", "חבורה של אפסים", "מה אתם מעודדים אותם" וכו'.
  4. "שרן ייני בן זונה" אלה היו הקריאות ממרכז היציע העליון. האמת שעם בוז אני יכול להסתדר, הבוז היה צורם, והאמת שהמשחק היה כל כך נרפה וחלש ומסריח שוואלה יש מצב מגיע להם בוז. האמת שאני איש לא עודדתי בסיום ולא שרקתי בוז, רק התיישבתי והרגשתי הקלה שזה פשוט נגמר. אבל, הקריאות הספציפיות שרן ייני יא בן זונה - האמת, שפשוט התביישתי נורא. פגרה טובה לכולם.
  5. לא רואה שמגיעים יותר מאלפיים איש.
  6. בתור אחד שיש לו תו חנייה, אכן מקל על היציאה דרך ציר הנפט, שמקביל לרכבת. אתמול לכיוון דרום הוא היה חסום אגב, ולקחנו ימינה לכיוון תחנת נתניה, גם יציאה חלקה.
  7. 2 משחקים אחרונים האווירה חזרה ליציע, ובעיקר הצבע. תפאורות יפות, בוז מחריש. שאפו.
  8. חצוף שבעט גם בפעם השנייה. ריקן לגמרי לפניו.
  9. ראיתי עכשיו שוב את הסרט. דמעות בעיניים בחיי.
  10. גרוע מאוד המשחק ב-18 בערב. אמצע שבוע, אנשים עובדים. לא ייאמן. מי כן הרוויח מזה : אח שלי הגדול שלוקח את הבן שלו בן השנתיים וחצי פעם ראשונה לכדורגל ו-18 בערב מבחינתם זו אחלה שעה. החלטה גרועה ומנותקת מהמציאות מצד מכבי.
  11. השאלה אם 21 גנרי לאירופה, יש הבדלי שעות וכאלה. בקיצור, מקווה שהמשחק יהיה ב-21 כמובן, כי זה אומר שנדלק קצת על הפקקים של יום חמישי.
  12. https://www.maccabi-tlv.co.il/%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%AA%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%95%D7%AA/ "מועד טרם נקבע"
  13. אני לוקח יום חופש, מגיע לירושלים כבר בצהריים, עושה מזה חצי יום כיף ומחנה מוקדם בסביבת המגרש. אין ברירה אחרת להגיע שפוי למשחק הזה.
  14. אני מאוד מסכים שטרנר הנפלא מביא נק', כמו שבלומפילד הביא לנו. אין מה לעשות, האנרגיות, הקסם. לא הפסדנו אליפות רק בגלל זה, זה מכלול של סיבות, והעדר הביתיות הוא אחד מהסיבות.
  15. תחושות קשות, ראיתי כבר את ה-2-0 של מיכה ושאנחנו מזיינים אותם "בבית" שלנו, שלא ניתן להם לחגוג על הפרצוף שלנו. ואז מכל השחקנים, בדקה הקריטית והכואבת הזאת, אוגו הבן זונה הזה, בחלומות הכי הכי של הגמלים הם לא דמיינו את זה ככה. יש לנו 3 משחקים מיותרים להתאושש מהם ולקחת את הגביע הזה, הפסד בו לא יתקבל. הייתי רוצה שבאימון המסכם לגביע נגיע מלא קהל להטריף את השחקנים. זה חייב להיות שלנו.
  16. כך המנהלת כתבו לי בפייסבוק : כל עובדי המשמרות למיניהם, הנה תשובה שלא תעזור לכם. אני עובד בשבת הקרובה, ומתפלל שמכבי נגד סכנין יהיה בראשון. אהלן. נפרסם את מועדי המחזור הקרוב בסיום המחזור ה-26
  17. התחלתי בשער 2-3 בר"ג. משם גדלתי בשער 11. ואני לא מבין למה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.