Jump to content

דורון

משתמשים רשומים
    216
  • Last visited

About דורון

• Birthday 29/05/1988

Profile Information

Recent Profile Visitors

2,542 profile views
  1. היי חבר'ה מעביר פה הודעה מחבר: היי אנשים, אני מחפש חולצת משחק של מכבי של שנה שעברה: גברים, מדיום, מדי חוץ (שחור) וללא כיתוב מאחורה. למי שיש חולצה כזאת אני מוכן להחליף איתו עבור החולצה החדשה (אקנה אחת מהחנות באיזו מידה שהוא רוצה) יש בקהל מעוניינים?
  2. היי, יש לי כרטיס אחד למכור למעוניינים 0545744288
  3. אנחנו גם קנינו לפינה שם איזור 111 (4 כרטיסים) איפה כתוב שאין כניסה לאוהדי מכבי? עריכה: ראיתי עכשיו.... נו טוב, נבוא בשחור.
  4. איך זה המסקנה שהסקת? אין לי דבר וחצי דבר נגד הארגון. להפך, בלעדיהם היציע לא אותו דבר. אני יודע טוב מאוד מה הארגון עושה ותורם. בגלל שהם לא נכחו אתמול ביציע (מסתבר) אז שער 11 מקלל את שער 13 כי מה, כי הוא רוצה לעודד את השחקנים? אני עשיתי משהו רע? כי עודדתי את מכבי?
  5. נשמה, אני משער 13 ולא מעניין אותי כל המלחמות האלה! מעניין אותי רק השחקנים על הדשא. אתמול בלומפילד החזיר אותי לתקופה של שער 11 בחולצות השחורות, ולא, אני לא רוצה לחזור לשם.
  6. כתבתי משהו על הארגון בנושא הפוסט?
  7. מה לעזעזל קשורים ה-11 שעל הדשא לעזעזל? סולידריות? אתם שונאים את כל מי שלא חושב כמוכם.
  8. היה מדהים ביציע היום!!! היו לנו במיוחד דקות שיא של טירוף לפני ה-3 שזה לגמרי מה שהביא את הגול. מהמשחקים הנפלאים שהייתי, בטח העונה הזו. איזה כיף.
  9. מגיע פלוס 1! באמת משחק חשוב! מקווה שיהיה יציע מלא לעזעזל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.