Jump to content

יובל חרדל

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by יובל חרדל

1. אם יש לך DVD קורא DivX: אתה פשוט צורב את הסרט רגיל אם אין לך DVD קורא DivX: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthrea...913#post1043116 בהצלחה.
  2. עם כל הרצון לזה שהפועל יפסידו ויסתבכו עוד יותר בתחתית. פשוט מגיע לאוהדי ביתר המגעילים עם החגיגות המוקדמות שלהם.
  3. היום ילדה מהכתה שלי אמרה לי שיש שם חנות כזאת חדשה ליד איפה שהאוכל למטה... היא ציירה שם על מכנסיים. מישהו יכול לאמת שהחנות קיימת שם?
  4. יש את החנות הזאת שמציירם על בגדים - הם מציירם גם על דברים אחרים חוץ מבגדים? (למשל גירטות )
  5. המתכון האיכותי שלי לאייסקפה: שימו כפית קפה בכוס, ותרתיחו ומים. תשפחו ממש קמת (משהו כמו ס"מ וחצי) מין לכוס ותערבבו עם הקפה. עכשיו קחו חלב וגלידה שימו כמה כדורי גלידה בכוס וחלב ותערבבו טוב טוב עם מזלג או משהו בשביל שתהקרח ימס. עכשיו אפשר להוסיף גם קרח או דברים לבחירתכם (: -מומלץ לעשות את המתכון בשייקר של אלכוהול- (שמשקשקים כזה)
  6. מישהו יכול להסביר לי מה החלוקת בין שני האירגונים?
  7. אני לא מבין, לקנות כרטיס נוער להרצליה ולהיכנס ליציע של מכבי עם הכרטיס הזה? איך אפשר לעשות את זה הסבר, תודה.
  8. השיר אהבה פשוט מדהים כל הכבוד. רק בבית השני: כמה אני אוהב (בעינייך השתויות) יותר טוב נשמע כמה אני אוהב אותך או כמה אני אוהב את.
  9. אהמ אהם **הכניסה של עידן טל בבוזגלו בגביע המדינה** אהמ אהמ
  10. פגעת בול, הסדרות הכי טובות שיש.
  11. חחחחח הוא אחלה מורה אני מת עליו, יש לו מבטא מצחיק כזה
  12. יש לי אלרגייה לכרדית האבק ולפריחה של עצי זית. איך זה ישפיע לי על הפרופיל? תודה.
  13. חחחח המורה שלי לספורט הכי סטלן, יש לו מנוי לשער 2 ( -_-" ) והוא מסיע אותי ואת חבר לבלומפילד...
  14. היום גיליתי לא רק שהוא אוהד מכבי! גילתי גם שהוא שיחק בביתר יפו 3 עונות ^^ "מוריס זילכה" מישהו מכיר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.