Jump to content

יובל חרדל

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by יובל חרדל

1. למישהו יש את הגרסאת טראנס של השיר "מלודי"? אני זוכר שמישהו הביא את זה פעם ביוטיוב
  2. http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/055/909.html יש למישהו דוגמה של חולצה של פומה להראות לנו?
  3. בלאן נגמרו הכרטיסים ל13, ואין אפשרות לקנות ל8, מה עושים?
  4. לאיזה משתמש אני צריך לפנות בפורום בשביל לקבל תשובות לגביי תפאורות של מכבי? (רעיונות וכדומה)
  5. ולפי מה יקבע אם המשחק יהיה בבית או בחוץ?
  6. מישהו יכול להסביר מה הולך אחרי הקיצוץ? יש פלייאוף בין 4 או 6 הראשונות? ואיך הולכים המשחקים? כולם ישחקו נגד כולם גם בבית וגם בחוץ? או בשיטת גביע? תודה.
  7. אפשר בבקשה לקבל את התגובה של אבי לוזון להפסד? אני לא מוצא :S
  8. מישהו יכול להביא תקציר של המשחק? אני מת לראות את המבצע של כחלון :\ * אם וכאשר יהיה תקציר - ייפתח נושא חדש. אין טעם להמשיך ולהגיב לנושא הזה כי זה רק מבלבל את האנשים מסביב *
  9. אם רביבו מגיע מכבי נראה לי מכוונת לחלק הקדמי הבא: --------------------קומאץ'--------------------- -------רביבו-----------------------ייני--------- ----------------------------------------------- -----כחלון-------------------בוזגלו\מלול-------- -------------אבידור\יבוריאן--------------------- 4-3-3
  10. אם הפרסומים נוכנים וריברי יגיע בינואר, אני באמת לא חושב שיהיה משהו שיוכל לעצור את ריאל, אפילו לא בארסה. (ואני אוהד בארסה) חודש של ריברי ראול\בנזמה ורונאלדו עם קאקא מלמטה זה פשוט קטלני.
  11. כנראה שהחלק ההתקפי של ריאל יתופקד ככה --------דיארה-------צ'אבי-------- --------------קאקא--------------- --בנזמה------ראול-------רונאלדו--
  12. מישהו מוכן להסביר לי איך אחריי שנתיים שלמות שהוא היה פצוע אף אחד לא חשב לבטח אותו? עכשיו מכבי צריכים לשלם לו את השכר שלו -מעל 70 אלף שקל בחודש.
  13. אגב יש פה כתבה יפה מוואלה שמדברת על ההידרדרות של הליגה האיטלקית: http://sports.walla.co.il/?w=/316/1525428
  14. אטו שנה הבאה יהיה שחקן חופשי, מה שנתן לבארסה 3 אפשרויות: לחתום איתו לחוזה לשנתיים נוספות - אטו הסכין לחתום רק על חוזה של 5 שנים. למכור את אטו - ההצעות של מנצ'סטר סיטי בכ20 מיליון לא היו רציניות אז האפשרות השלישית הייתה לכלול את אטו כחלק מעסקה חליפין. אני מאמין שברצלונה עשו את הדבר הנכון.
  15. איברה יגיע לברצלונה תמורת 46 מיליון יורו אטו והשאלתו של חלב לשנה. מה אתם אומרים על ההעברה הזאת?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.