Jump to content

ravidmta

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

Everything posted by ravidmta

1. מישהו יודע איפה אפשר לקנות חם צוואר של מכבי???
  2. מוכר אייפוד טאץ' במצב מצוין 32GB עם מלא משחקים ואפליקציות המכשיר פרוץ ומגיע עם כיסוי סיליקון של חברת CAPDASE (שעלה 150 שקל) 700 שקל בלבד!
  3. רכבת לתחנת אשדוד עד הלום, ומחוץ לתחנה מגיע כל שעה אוטובוס שמגיע ישר לבסיס בהצלחה
  4. לא יודע איך לשים תמונות, אבל אם מישהו יכול לשים תמונה של גאל קלישי (ארסנל) ושחר צוברי (הגלשן) אני ממש בטוח שהם דומים
  5. שאלתי כבר בנושא של מישהו אחר אבל לא קיבלתי תשובה אז ננסה שוב אני מתגייס ב15 לנובמבר לחיל הים לפי מה שהבנתי הטירונות היא 02 רציתי לדעת אם יש הבדל בין טירונות 02 של חיל הים ל02 של חיילות אחרים או כלל צהל"י מבחינת הקושי והדברים שעושים תודה לעוזרים
  6. גם אני נראה לי הולך לעבור טירונות 02 אני מתגייס לסטילי"ם ב15 לנובמבר יש הבדל בין 02 כלל צהלי ל02 אחר?
  7. למי שלא עובד, שידבר איתי בפרטי או שירשום פה אימייל אחר שלו
  8. שמתי לב שהרבה מהאנשים שביקשו הזמנה לא נרשמו, אם יש בעיה או אי הבנה שלחו פרטי ותקבלו תשובה
  9. א. כל מי ששלח הודעה גם פה וגם בפרטי קיבל הזמנה =] ב. לכל מי שיש בעיה או לא מבין איך העסק הולך, שלחו הודעה בפרטי ותקבלו תשובה, אני אשתדל כמה שיותר מוקדם
  10. אם למישהו המייל לא הגיע עדיין (ולפי הזמן שנשלח אמור היה להגיע לכולם) אתם יכולים להביא לי מייל חלופי ואני אשלח שוב
  11. כל מי שרשם קיבל, אם עדיין לא מופיע לכם הזמנהאז חכו קצת זמן, לי לקח חצי שעה עד שזה הגיע כל מי שרשם קיבל, אם עדיין לא מופיע לכם הזמנה אז חכו קצת זמן, לי לקח חצי שעה עד שזה הגיע
  12. היי אני מחלק הזמנות לאתר חדש, קוראים לו lockerz אתם נרשמים, צוברים נקודות במשחקים, שאלונים וכאלה, וכשיש לכם לפחות 50 נקודות אתם יכולים להזמין דברים, הכוונה שיש שם דברים באשכרה 50 נקודות. סקינים לאייפוד, קונסולות, צמידים תכשיטים תיקים וכל מיני דברים כאלה בין קטנים לגדולים עם מספר רב יותר ניתן לקנות אייפוד או מחשב אבל צריך להשקיע קצת יותר בכלל לא קשה להגיע לחמישים נקודות, כל יום שאתם נכנסים אתם מקבלים 4 נקודות.. ויש עוד את המשחקים ועוד דרכים למיניהן מי שרוצה הזמנה, שיכתוב כאן את האימייל שלו תודה נ.ב. האתר נבדק והוא אינה רמאות, אתם לא צריכים לתת פרטים כמו כרטיס אשראי
  13. אחד מקבל מאחורה באופן יומי 84 מלפפונים הוצעו למכבי
  14. תראה משחקי בייסבול ניו יורק מטס
  15. אבי "הטחול" נמני יאללה שלא יזיין בשכל המשה בוקר הזה,סתם אפס שמחפש כותרות.
  16. אחי לא קשור אלייך אלא לפתטי שמעז לדבר למרות שלא משנה איזה קבוצה הוא אוהד היא תהיה לפחות מרחק עשר נקודות. רפי אתה אחד המפגרים ואני מניח שגם לא ראית את המשחק
  17. אני יודע שאולי זה לא הכי מכביסטי... אבל אולי פעם אחת לא נבוא שחצנים וגאים בקהל שלנו שטרף את כל הכרטיסים במהירות. לא נרד על הקהל של הפועל שאמנם לא קנה עדיין את הכל אך סביר להניח שיקנה את כל הכרטיסים. נבוא למגרש, נעודד, ננצח ונחגוג. אחר כך תאמרו מה שאתם רוצים עליהם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.