Jump to content

ravidmta

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

Everything posted by ravidmta

1. שחקני העבר הם במסגרת "FUT legends" - נבחרו 40 שחקני עבר שיהיה אפשר לשחק איתם, הבעיה היא שזה קיים רק בXBOX, זה מתחיל מסוף החודש הקרוב
  2. מוכר אייפון שחור 16GB IOS7 אייפון במצב מצויין (למעט פגיעה מינורית שמוסתרת בקלות על יד כל מגן) מגיע עם מטען מקורי,אוזניות מקוריות, מגן (שעלה 100 ש"ח) ועם הקופסא המקורית של המכשיר. סביבות ה1000 ש"ח, מעוניים בפרטי.
  3. אם יש לך קצת כסף הייתי ממליץ לך לקנות את גונדוגן מדורטמונד, אחד מהקשרים שיותר כיף לשחק איתם במשחק (מהיר, מוסר מצוין, אחלה הגנה וגם סבבה מול השער)
  4. עדיין 10 הפרש, נקווה לפתוח שוב את הפער
  5. http://www.sport2.co.il/content/90077 שובם של ה"גברים"
  6. לי יש קבוצה, אשמח להצטרף אם אתה פותח ליגה
  7. http://tickets.leaan.co.il/he-IL/subscriptions/%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99%20%D7%AA%D7%9C%20%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91%202013-14?subsType=seated&prep=false&hallmap ממליץ להיכנס ולבדוק כל הזמן למי שרוצה לשנות שער\לקנות מנוי לי היה מנוי לשער שמונה והצלחתי לתפוס מנוי שהשתחרר לשער 10 כרגע יש כמה מנויים לשער 8, אבל זה כל הזמן משתנה
  8. :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please:
  9. הוא שיחק שנה אחת בהפועל, כמה סה"כ הוא עלה להם? (רכישה מפ"ת ומשכרות פחות כמה שקיבלו מאיתנו)
  10. כרגע הולנד ראשונה וספרד שנייה, במידה והמצב נשאר ככה (תיקו או ניצחון להולנד) חצאי הגמר הם הולנד - נורבגיה וספרד - איטליה (אמן! יש לי כרטיסים!) במידה וספרד מנצחת אז ספרד - נורבגיה ואיטליה - הולנד (גם לא רע )
  11. אני נוסע מחר לאסוף את הכרטיסים, יש שני מקומות (דיזינגוף\פרוג), מאיפה לוקחים?
  12. יש שם קופות אוטומטיות או צריך להגיע בשעה מסויימת? (הם פתוחים מחר?)
  13. יש אפשרות להוציא את הכרטיסים לפני יום המשחק? (שער 8)
  14. מה המאזן כולל לפני קום המדינה?
  15. בדקתי והמרחק הוא קצת מתחת ל2 קילומטר, אמור לקחת כל כך זמן ברגל?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.