Jump to content

אסף.

משתמשים רשומים
    184
  • Last visited

About אסף.

• Birthday 09/09/1991

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

1,046 profile views
  1. תפסיק לזיין ת'שכל אני בשריון,מה אתה רוצה לדעת?
  2. אני בשריון התגייסתי בנוב 09, אני ב401 בסך הכל מסלול בסדר גמור הוא זורם כל פעם עושים פעילות שנוה עם הטנקים אז הזמן עובר לך ,אנשים זהב היציאות ככה ככה ובקו זה סיפור אחר כבר.
  3. כשאני הייתי שם לפני שנה הייתי עם יורו,לירה קפריסאית כבר לא משתמשים שם הכל שם במחירים של יורו ואני החפלתי בארץ
  4. כולם לשריון! "האדם שבטנק ינצח"!!! סתם...
  5. יש שמועות שהוא יהיה גם לשריון כי הוא קטן יותר מהמקוצרר
  6. בוא לא נגזים אולי כל הזין בשריון אבל להשוות אותם לתותחנים חימוש טכני ובטח למ"צ זה מצחיק
  7. אז ככה בקרוב מסיים צמ"פ שזה סוג של בדיחה שבכל ה3 וחצי חודש 21 אחד הספיק לכל הטכני וגם הרמה לא משהו (אני תותחן)... עכשיו שאלה,נגיד ואני הולך לקמ"ט סיכוי נמוך שאני הלך אחרי זה למבצעית בתור מפקד נכון? וכמה קושי זה הקמ"ט או כמה זה שונה מהצמ"פ? ונגיד והלכתי למבצעית יש לי שם זמן מוגבל לצאת לקמ"ט וכמה בעייתי זה לצאת מהמבצעית לקמ"ט ןלחזור למבצעית ולא להיות בשיזפון כל השירות
  8. אין לי מושג עוד אבל רוצה להיות בפולגת ומפייר
  9. סילחה על ההקפצה ראיתי את הסמל של השחקן וגם בש.ג מובילים והיה מרגש
  10. בסוף אני תותחן ואנחנו עוברים לשלח,ויש מסע כומתה יום שני הבנתי 26+5 שזכה נחמד לשריון
  11. כן הבנתי שבסימן 3 הטען היה לו את המא"ג עכשוי רק מנקים אותו ב4 זה נכון שהטען לומד גם לנהוג?
  12. יום ראשון אני מתחיל את המקצועות כנראה טען איך התפקיד? הבנתי עושים את העבודה השחורה בגדול יש אמת?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.