Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1.                 משפתי

רביבו בלטקסה סאבו שחר

יוריס

גבי               פרץ

מילסון       זהבי         דוידה

מתלבט מאוד בין רביבו לזאדה, האנרגיות שדוידזאדה מביא משנות לגמרי את הקבוצה אבל עדיין העצירות כדור שלו כאב עיניים.

2. מכירה מביכה מאוד עד עכשיו לסכנין.

בנוסף כמות ריסיילים פסיכוטית.

מוצש, מזג אוויר נוח, רצים לאליפות פעם ראשונה בבלומפילד עם קהל. מה עוד צריך כדי לפוצץ את בלומפילד?

3. 43 דקות לפני, maynard_prica said:

על הליגה האמירתית: "יש פה הרבה זרים איכותיים. הקבוצה שלי בגדול היא אחת מהשלוש הכי טובות בליגה, שמתמודדת על אליפות ועל ליגת האלופות. הרמה פה גבוהה. אין פה הרבה קהל. במשחקי בית יש בקושי 5,000, ובחוץ עוד פחות. הקהל חסר לי מאוד. האנדרלין זה הדבר שהכי חסר לי, אבל זה מה יש"

ראיון שהוא נתן יומיים לפני 

שישבור רגל כבר הבן זונה הזהה

איפה הקארמה שלכם איפהה

4. הכל תלוי בתוצאה הסופית, צריך לראות מה הוא יעשה בגביע ואם הוא לא ישלשל את האליפות חס וחלילה. אני מאמין שאם יהיה סיכוי טוב לצ'מפיונס הוא והצוות שלו ישארו לעונה נוספת, הם דווקא די מבסוטים כאן.

בנוגע לסגל, אנחנו הולכים בעיניי לעבור מיני מהפכה עם כל מסיימי החוזים למיניהם.

מוסקרה, טננבאום(?), לוקאסן, סאבו, ניר ביטון, אבישי כהן, דוידזאדה, שרן, גבי, גולסה, דביטון וזהבי מסיימים חוזה. 13 שחקנים שמתוכם אני מאמין שנשאיר את ניר ביטון(אם רובי ישאר), דוידזאדה, שרן, גבי וזהבי. לגבי דביטון הדעות חלקות אבל בעיניי חייב לגייס 10 בכיר ממנו. זאת אומרת ש8 שחקנים פלוס מינוס יעזבו את הקבוצה. כנראה גם שתהיה מכירה של תורג'מן אז סך הכל 9 שחקני סגל יעזבו.

מילסון, אדו וקיקו כנראה ישארו למרות ספק לגבי האחרון. העמדות שבהם נהיה חייבים להתחזק בזרים זה כמובן בלם לפני הכל, מגן ימני וקשר 10. אם יהיה קשה להביא 10 ברמה בגלל המצב אז מביא את יונה מביתר ושוער זר.

בנוגע למושאלים, יש כמה שמות מעניינים אבל אני לא יודע עד כמה יהיה אפשר לשלב אותם אצלנו. שחר רוזן(מגן שמאלי מבריק בעיניי), בר לין, רוי נאווי ואור רוייזמן.

הסגל צריך להבנות בצורה הזאת בעיניי לפחות

נימול/משפתי

זר/בן הרוש

שלמה/נחמיאס/שרן

זר/בלטקסה

רביבו/זאדה/רוזן

קארצב/יוריס

פרץ/שחר/גבי

זר/קיקו/יונה

מילסון/קיקו

דוידה/מלדה

זהבי/מדמון

סך הכל 6-7 שחקני סגל חדשים במקום העוזבים, אני חושב שזה שינוי מרענן ומתבקש. סגל שיכול להתחרות בכל המפעלים יחד.

5. לפני3 שעות , Raumdeuter said:

בפסקה העצובה הזו מסתכמת הטעות ההיסטורית שלנו כאוהדי מכבי שלא הצבנו אנשים שלנו במהלך השנים בתקשורת ובמיוחד כאלו שיבטאו את המסרים שלנו כאנשים פרטיים ואוהדים אמיתיים ולא כשופרות מטעם המועדון.

ל @erantheking21 ו @קובי השועל יש לי משהו אחד להגיד לכם:

אוהב אתכם למרות שלא פגשתי בכם בחיים(לפחות לא במודע אבל מי יודע ואולי הבלחתם לערב ב8 תחתון למרות שאתם אנשי 11 מהקצת שאני זוכר) אבל שום עצומה לא תועיל מול נושמי האמוניה מהצפון אלא אם מתחילים בקמפיין אגרסיבי וחסר מעצורים שלא יבייש את מיטב המוחות הפוליטיים ואז אולי יש סיכוי כלשהו למזער נזקים.

ערן זה אח על מלא

כרגע הוא על ענן

6. On 18.3.2024 at 10:41, רן יעקובי said:

איזה אפס, באמת שהייתי מתבייש אם היה אוהד מכבי שכביכול "מייצג" את אוהדי מכבי בתקשורת.

להקיא.

מסכים שהוא יצור מביך בגדול ודי טיפש..

אבל למה לקחת כל דבר קשה?

קצת טיזינג.. מה נשאר לנו?

קצת צוחקים עלינו קצת אנחנו עליהם, כל עוד זה בגדר הנורמה ולא באלימות אני בעד.

7. איך האיסלנדים המנותקים האלו הגיעו למצב שהם כאלו נאצים טיפשים וארורים?

כאילו יושב איזה אדם קדמון שם מול האח עם 20 שכבות בגדים, אין לו מושג איפה זה ישראל ומה הגקע לסכסוך, אין לו מושג מה היה פה ב7 באוקטובר והוא ניזון בטיפשות מאידיוט אחר. מה נסגר איתכם שם??

8. היה פה את כל השבלונה להתרסק.

מה שהיה בחמישי, הפנדל ההזוי הזה והפיגור המוקדם. אספנו את עצמנו כולם ועשינו ניצחון גדול.

הפועל חיפה לא הגיעה לשום מצב, חנקנו אותם ומנגד עשינו משחק התקפה ענק בניצוחו של מילסון והגדול מכולם. המשכיות!

9. 15 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מה סבלנות? הבאת אותו שיהיה פרוספקט עתידי? תיכף תגיד שהוא חלוד...

קודם כל הוא הגיע בלי כושר וכן לפעמים יש יוצאי כלל שהסתגלות למקום חדש הוא מורכב יותר עבורם. זה לא הכל שחור ולבן, בקיצור זה מה יש ועם זה צריך לנצח. את החשבונות נעשה בקיץ.

10. 14 דקות לפני, snufkin said:

תראה את ההרכב של חיפה היום עם אותו העומס ולא פחות פציעות..

קודם כל חיפה שיחקו 90 דקות ועשו שם רוטציות של מחציות בערך. ראיתי איך נראנו מול ביתר אחרי הניצחון ביוון.. רוטציה מכבדת בעייני.

כשאין רוטציה אתם בוכים, כשיש אתם גם בוכים.. אז מה עושים?

11. דווקא הרכב טוב בעיניי. 

שלמה ולוקאסן לא כשירים, נחמיאס עם 210 דקות משחק בשבוע. סאבו ובלטקסה הציגו ביחד משחק טוב כשסאבו שיחק בימין.

אבישי חייב לחזור לעצמו אם הוא לא רוצה להתחיל לקבל בוז.

דביטון לליגה זה לא לאירופה, הוא שווה בכל משחק גול עם כל האיבודים.

לגבי אדו, צריך סבלנות.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.