Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. 14 דקות לפני, Sawyer said:

אל תבינו לא נכון, ערן זהבי עדיין אלוהי הכדורגל ואגן עליו מול כולם תמיד, בטח נגד אוהדי קבוצות ששונאים אותו על התקופה שלו בצהוב

הסיבה שאני לא רוצה שיחזור זה כי הוא לא יוכל לשחזר בגיל 35+ את מה שהיא עשה בגיל 28 ועם הקהל שלנו פשוט עדיף לא להגיע לסיטואציה הזאת. לא כי אנחנו לא ברירת מחדל/רוצים לגדל צעירים/נוקמים בו

פשוט מבאס מקסימום שהוא ויתר על הצעה לחזור ולא תגידו בשביל לשחק בטוטנהאם/אתלטיקו/אינטר, פ.ס.ו - אראה אותם כמו שראיתי את גוואנזו, חבורת מ מסביב לערן. חבל.

מדוייק. כל מי שטוען שאנחנו מנותקים, שיבדוק את עצמו דחוף.

2. 2 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

רק להוסיף שאיינדהובן עיר משעממת תחת + סגנון הבנייה של הבתים בהולנד נמוך משמעותית מהסטנדרט שזהבי רגיל אליו

המועדון עצמו אחד משתי הגדולות בהולנד למרות שיש להם פחות אוהדים מאייקס ופיינורד

גם לדעתי האצטדיון שלהם באיזור ב30k.

בקיצור...

3. חברים PSV זה מועדון בסדר גודל של בראגה, גנט, ויקטוריה פלזן, קופנהגן וכו'.. מכובד אבל לא משהו שבשבילו שווה שוב לזרוק את המשפחה בחו"ל ללא משפחה וחברים, ללא מסגרות נורמליות לילדים ובעיר בוא נגיד שהיא לא אמסטרדם.

בבקשה אל תעשו מזה מה שזה לא. אם הייתה מגיעב הצעב מקבוצות בינוניות ומעלה בליגת טופ אירופה אני הראשון שהייתי מפרגן, בתוספת לכסף האדיר שהוא עשה הוא כן היה צריך להחליט להשאר.

שיהיה לו אבל בהצלחה. אוהב אותו.

4. 1 דקה לפני, ביג ליבובסקי said:

הפאולים שהיו מסוכנים לנו נעשו על ידי: פרץ, קנדיל, גלזר וגולסה. ככה זכור לי לפחות. 

קל ליפול על דור פרץ היום. 

עשה אחלה עבודה. 

הוא, יחד עם גלזר וגולסה מרכיבים שלישיית קישור ברמה מטורפת.

5. 9 דקות לפני, דריקס said:

אגב, מה שמלחיץ בסיפור הזה שלמכבי פשוט אין מה להפסיד.. הרי ברור לכל שהסיכויים לעבור אותם הם 5% על 95% לאוסטרים. 

וזה מה שמלחיץ אותי, שהאוסטרים הרבה יותר בלחץ על המשחק הזה ואנחנו נבוא לטיול, ובטעות עוד נעבור אותם. 

חלום אירוטי

6. 2 דקות לפני, פשוט צהוב said:

לא מבין את ההזויים פה שמשתמע מהדברים שלהם, שיש להם איזשהו כעס עליו. לבן אדם יש שאיפות טיפונת יותר גדולות מהליגה הישראלית. הוא עדיין לא בגיל של לסיים קריירה. ואין פה בכלל עניין של כסף, הרי הוא יכול בכיף להמשיך בליגה הסינית עם שכר מפוצץ. יש לו רצון ושאיפות יותר גדולות מהרגשות שלנו.

עם המקצוענות של זהבי, בגיל 35 או 36 הוא כנראה יהיה כמו שחקן ממוצע אחר בגיל 30.

שיחזור מתי שהוא רק רוצה. נקבל אותו באהבה בכל גיל, גם אם זה לעונת פרישה וגם אם זה ״על חשבון הילדים של מכבי״. מה הקשר ברירת מחדל שאנשים זרקו פה. שטויות.

אמן ויצליח.

בוא, PSV עם כל הכבוד משחקת בליגה ההולנדית. משחקת במוקדמות הליגה האירופית וממוצע הגילאים שם הוא בסביבות 22-23. לא חושב שאלו הם השאיפות הגדולות שלו שאתה מציג.

מסכים שאם הייתה הצעה אימתנית מאחת מארבעת הליגות הבכירות בקבוצת מרכז טבלה ומעלה זה משהו אחר לגמרי. אם נסתכל על המעבר לסין מה שמנחה את זהבי הוא קודם כל הכסף והנוחות שלו ופחות החלומות שלו. היו לו את כל התנאים לחזור למכבי ובמידה והוא לא יגיע הכל טוב זו זכותו אבל שידע שיש לזה מחיר.

7. 3 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

לא מבין את העליהום על דור פרץ, מרגיש לי כמו רכבת שדוהרת על פארש כל הביקורות עליו. 

נתן משחק טוב מאוד, לא מפסיק לרוץ, לוחץ, מאיים. מה אתם רוצים ממנו? 

טיבי במשחק לא יציב. 

סאבוריט השחקן הכי חכם וקלאסי במכבי. איזה טאץ׳ בכדור. 

מסכים, אחלה פרץץץ.

8. 9 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני גם לא רוצה שהוא יבוא לפה עוד שנתיים. גם כי אנחנו לא ברירת מחדל של אף אחד וגם כי מעדיף שיגדלו צעירים ומחליפים ראויים, הלאה, הוא היסטוריה.

יכל לבוא לסיים כמו ענק, קצת מציק לי.

הצעה ממכבי הייתי שאף אחד לא יתבלבל.

9. 9 דקות לפני, itan17 said:

מצד אחד עלייה לבתים תקטין עוד יותר את הסיכוי לאליפות, אבל מצד שני הכסף יכול להיות מאוד משמעותי לעתיד.

כסף, ניקוד אירופי, משיכת שחקנים לחשיפה אירופית, חשיפה שחקני הבית באירופה והגדלת השווי, שמירת המותג מכבי באירופה ויש לנו סגל די רחוב שיכול להתחרות בכל המסגרות.

10. משחק מאוד מאוד חשוב ומלחיץ לפנינו, כל כך הרבה חשיבויות לעתיד (בלי ציניות).

חושב שהמערך שהכי מתאים לנו כרגע הוא שלושה בלמים וראינו את זה בליגה, לפחות עד שנמצא בלם נורמלי. סבוריט כבלם זה בגדר חובה במשחק שכזה יחד עם איתן ושרן. דודזאדה מקווה שיעלה רגוע ורק שלא ימכור אותנו יחד עם קנדיל. גלזר גולסה וביטון זה הקישור אולי הכי שלם שהיה לנו בשנים האחרונות. בלקמן ויוני מקדימה כששכטר, פרץ ואילון זמינים מהספסל לשינויי מערכים.

יאלה מכבי, תנו לנו לשמוח !!

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.