Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
  • Content Count

70
  • Last visited

• Days Won

4

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. בסדר אחי. יציע גימל יותר מפולג מאצלנו, בשער חמש הרוב שונאים את האולטראס, ובמזרחי\צפוני אין קהל באמת..

ולגבי הפילוג אצלנו, זה עצוב וזה כניראה ניצחי. אלא אם כן אנשים יצליחו להתגבר אחת ולתמיד על משקעי העבר (כולל הכול) כדי לצאת לדרך חדשה ונקייה - לטובת היציע, לטובת הקבוצה, ולטובתם האישית. סך הכל כולנו רוצים להנות, לא לשחק משחקי כבוד.

אני איתך בוסה

2. עם השחקן והאולטרס היו מתאחדים הייתה פה הפקה הרבה יותר טובה.

בתור אחד שיש לו מנוי ל11 אני רואה את חוסר התאום וזה בכלל לא רציני בעוד שהגועל, חיפה, ביתר ועוד ועוד.. שרים ביחד כולם ונהנים ודוחפים.

זאת דעתי!

3. אני הולך להגיד משהו לא פופלארי במיוחד אבל האנשים הקטנים שנוהמים פה לשחקנים שחורים(שלנו או שלהם, זה לא משנה) ולא רוצים ערבים במכבי-אתם מנסים להיות מה שאף פעם לא היינו.מי אתם בכלל שתנהמו לאחרים?מה אתם יודעים על מכבי מושתנים שכמותכם?המצאתם תיאוריה חקייני ביתר עלובים. תשאלו פה את הותיקים, את ההורים שלכם מה זה מכבי ואם היתה לנו בעיה עם מיעוטים אחרים. זאת לא רוח מכבי, זאת גזענות, טינופת ,ענן שחור על קריית שלום. תעשו סדר אצלכם לפני שאתם באים בתלונות לכל העולם.נמאס כבר. איך קאמאנן אמור להרגיש ,צבועים?שזועבי חתם במכבי בתשעים ושתיים, הוא התקבל בזרועות פתוחות.אף פעם לא היינו כל כך מגעילים, פשיסטים, שונאי זרים, מחוללי מהומות.את הסיסמאות על מכביזם תעזבו בצד. אתם לא מבינים אותם בכלל. אתם מפרשים רק את הצד השואף לניצחון בהם. יש עוד ערכים.תהיו מכביסטים אתם ואחרי זה תבואו בדרישות לאחרים.תהוו דוגמה ולא חקיינות זולה לביתר.תמצאו את היחוד שלכם. תהיו מקוריים. אם הייתי קאמאנאן הייתי בורח ממכם.איבדתם צלם אנוש.לפעמים מפסידים,לפעמים מנצחים אבל תישארו בני אדם. עם כבוד.ותפסיקו ליילל פה על מות המכביזם. הכלבים קוראים אותכם מצטטים אתכם וצוחקים עליכם. תהייו שקולים גם שזה באמת מאד קשה בשבועיים האחרונים.תמיד יש עוד עונה, עוד דרבי, עוד משחק. בסוף נצא מזה. שלוש עשרה שנה הלכנו במידבר אבל היינו חזקים כלפי חוץ ומבפנים.

מיועד לגזענים, פשיסטים, שונאי שחורים שהתבלבלו בפורום.

:wubyellow3: :wubyellow3: :whistling:

4. ניר לוין הביתה

מהיום עושים למזדיין את המוות

וואלה הינו צריכים ישר אחרי המשחק לחכות לו בבית ושישתגע כל הלילה !! היינו משגעים אותו מלמטה!!

אבל מה לעשות שהשחקן הולך עם המועדון יותר מדיי

5. 7 מסיקה

מקצוע: נגר

איזה סגירה גרועה!!

לא שלדעתי מכבי הייתה גרועה.. היא הייתה הרבה פחות מזה!!

איזה סגירה גרועה, שחקן 1 ברחבה ודווקא הנגר שומר אותו?!?!? שביזרה יתן לו פצצה לרגל וצא למתפרצת חבורה של כוסיות!!!!!!!

6. אגב, נכון להיום יש רק קבוצה אחת בליגת העל עם התקפה שטובה מאיתנו ביותר משער אחד, וזאת בית"ר.

אני לא יודע אם זה חוסר מזל שעד שיש לנו התקפה טובה אנחנו נאבקים נגד הירידה, או מזל שדווקא בעונה הזאת יש לנו התקפה שיודעת לשים גולים.

איך בידיוק?

לנתניה יש יותר גולים מיאתנו..

לכ"ס ולחיפה יש כמונו..

חוץ מזה שההתקפה הטובה ביותר לדעתי היא ההגנה שהיה לנו הרבה חורים.

ג'אן ומישאלוף בלמים? שיטרית היה גרוע!

7. גרוע מאוד!

שנה הבאה אפשר לחזק את הקבוצה במגן שמאלי חדש! שלא יעשה חורים כמו שיטרית ואז תהיה לנו רביעיה פצצה

שפונגין ביזרה יחיאל ומישהו חדש

ובשער יבריץ' יהיה אחלה הגנה. ובקישור האחורי אסוס וג'אן אנחנו מסודרים מבחינת הגנה

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.