Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. 10 דקות לפני, turgi said:

אתה ממש התקווה היחידה שלי.

זאת אומרת אני בטוח ב-99% שלא יבוא כלום ואתה ה-1% הנותרים.

אם קצת הייתם מבינים הייתם יודעים שכשקבוצה מחפשת שחקן ובאיכות למכבי המידע הזה דולף לכל כך הרבה מקומות. כמו השחקנים שמכבי הגישה להם הצעה היא פסיכית. יש היענות אבל הדרישות קצת גבוהות. בסוף יפול בינגו בעמדות שצריך. לגבי השוער, יש מקום לזרים נוספים וגם בעמדה הזאת יש דרישה מצד הצוות לחיזוק. אם זה מהלך נכון או לא זה כבר  לשיקולו של המאמן.

2. On 22.9.2020 at 17:42, snufkin said:

אני מעריץ אותך שאתה עדין אוהב אותו למרות ההצהרות שלו. הקיץ הוא איבד את זה. כל הצהרה יותר חד משמעית מהשניה, כאילו הוא משחק הוקי קבוע כל שבוע עם אנגלידס וגולדהאר 

אין לך בושה אה? היחיד כאן שמדבר ואשכרה גם דברים אמיתיים.

- גלזר פרץ ויוני לפחות לעוד עונה

- גולסה יאריך חוזה

- ג'ראלדש לא יחזור

- החתמה של דן ביטון

- ניסיון אמיתי להחזיר את ערן

- זרים שיגיעו בוודאות

אני קצת מכיר את הדברים ואני משתף דברים שבהחלט אני יודע ולא על סמך המצאות ואוויר בניגוד אליך שרק שופך בפורום פסימיות ואנטי.

לא טוב לכם? אני בכיף אהיה עוד משתמש שזורע הרס במנטליות המסריחה שלכם. זה הכי קל.

הרי אתה יודע שכן יגיע רכש ואז מה? עוד פעם תשנה גרסה.

3. 1 דקה לפני, הנדון said:

הפעם זה גולדהאר אשם שכבר שנה אין לנו מנכ'ל ואין סדר בצד המקצועי הוא מי שצריך לשים את הקודקודים הכי טובים אני בטוח שלאף עסק שלו הוא לא היה נותן לעבוד שעה אחת בלי מנכ"ל שמבין בתחום.

רוב המנכלים בעולם עוברים מתחום אחד לתחתום אחר לגמרי  לא בטוח שבמכבי זה יכול לעבוד.

4. יגיעו, זה לא סותר התנהלות כושלת עד עכשיו.

קשה לשים אצבע מאשימה על גורם כזה או אחר כי באמת שבהתאם למצב מכל הבחינות זה לא תנאים אידיאלים. אבל, אין כאן תירוץ, זרים היו צריכים להגיע כבר מזמן או לפחות להלחם להשאיר זרים כמו ג'ראלדש וצ'יקו שכן רוצים להשאר כאן בשונה מזרים אחרים שלא רוצים להגיע.

העדר דמות סמכותית בהנהלה ובצוות המקצועי כנראה הגורם המכריע בבעיה. להתאבד על זה כבר העונה ולהביא מנכל שיכין את הקבוצה לעידן הפוסט קורונה והפאיר פלאי ע"מ באמת לבצע קפיצת מדרגה באירופה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.