Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. 58 דקות לפני, שי123 said:

אין סיבה לשנות יותר מדי.

רוב שחקני ההרכב קיבלו מנוחה בשבועות הקודמים, וכמעט כל הקישור וההתקפה לא סיימו 90 דקות ביום חמישי.

ואז גם לא תשנה בחמישי ובראשון נגד הפועל חיפה? למה.. כדי ליפול שוב בפליאוף? בכל העולם עושים רוטציות, ממה אנחנו מפחדים?

2. לפני2 שעות , המכבייה said:

לא הייתי משנה אם אין לי בריירה. 

אם ביום חמישי הקרוב לא היית צריך לשחק שוב בחו"ל אז עוד איכשהו מסכים איתך.. במצב הזה ואחרי שבראשון כנראה תשחק נגד הפועל חיפה.. זה בלתי אפשרי.

בטח ובטח שאתה לא יכול לזלזל באולימפיאקוס אחרי ה4-1 ולעלות עם מחליפים.

3. Just now, קמחי said:

יש לזה עידו שחר 

זו הכוונה הייתה חחח

תשמע, בעיניי אבישי נתן פה משחקים טובים ונשחק לגמרי יחד עם כל ההרכב. אפשר להרוויח אותו שוב כדי לתת גם את המנוחה שמגיעה לשחר. יש לנו עוד גביע, אירופה וליגה. אנחנו שוב חוזרים למשחק בכל שלושה-ארבעה ימים וצריך להעמיק את הקבוצה, אין ברירה.

4. לא מסכים איתכם. די כבר צריך להרוויח עוד שחקנים, יש פה אחלה סגל ואם נחזור שוב על הטעות הזאת של אותם 11-12 שחקני הרכב קבועים אנחנו נפשל שוב בפליאוף. אפשר להרוויח את אבישי ודביטון מחדש, את קארצב, יוני, גולסה, קיקו ואחרים.. כולם צריכים לקבל דקות כדי לחזור לקצב וגם אם לא יעבוד בהתחלה אפשר להכניס את התותחים הכבדים בחצי השני.

5. מקווה בשבילו ובשבילנו שהוא למד ונגד ביתר נראה קצת רענון בהרכב.

משפתי

זאדה בלטקסה סבוריט אבישי

יוריס       קארצב

גולסה

קיקו           זהבי             ביטון

6. קצת על האווירה

חוויה גדולה באחד האצטדיונים המטורפים שהייתי בהם ויצא לי להיות. כל המשחק הם היו בפיגור והם לא הפסיקו לעודד לשניה, יש לנו בישראל עוד הרבה מה ללמוד מקהל תומך שלא מעניין אותו כמעט מה קורה על הדשא, התפקיד שלהם הוא פשוט לעודד 90 דקות. שאפו.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.