Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. 1 דקה לפני, בראון said:

וואו איזו תבוסתנות. העיקר אנחנו מפמפמים: "מכביזם" ו"עוד עוד עוד" 

עושים לזה פו וזה עף..

יש פה טרנד בפורום לסקפטיות ולוזריות שמתאימה לפורום בצד השני של הכביש, עדיף לא להתייחס ולדלג להודעה הבאה. יש כמה כוכבים עולים בפורום...

2. 13 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

האופטימיים יישארו אופטימיים (או עיוורי מציאות, כפי שאני קורא להם), לא יעזור לך כלום.

אולי יש משהו פלאי ב"כוס מים" שלהם שעוזר להם לראות דברים ככה.

נשגב מבינתי.

זר ברמת איילון אלמוג היה עולה לנו 2M יורו וחוזה של 350K$ מינימום.

יוני גלזר ופרץ זה רכש מסיבי של 12M יורו ושכר כולל של 2M$.

הרשימה עוד ארוכה..

זרים זרים זרים... הרבה יותר קשה להביא זרים מעל לרמת הישראלים שלנו. ועדיין, יגיעו הזרים הנחוצים למקומות הנחוצים.

3. 5 דקות לפני, Sawyer said:

1. אני תומך בשיימינג לקובי השועל, הוא זיין אותי בתחילת החלון גרם לי להאמין שג'ראלדס נשאר בוודאות בלי סיבה. האכיל אותי את ההטרלה את כל הכפית ואני בלעתי בהנאה. יודע שזה על הראש שלי אבל טרם סלחתי לו.

2. לא מבין את המשחק עם "ההטרלה" על פריוביץ', הריבים פה בפורום היו מי יותר טמבל על זה שהוא מאמין לזה בזמן שאף אחד לא האמין בשום צורה שזה הולך לקרות. זה פשוט לא ריאלי, לא ככה עובדת הטרלה. בטח שפרסמתי ספציפית לגביו שמכבי הציעה לו לפני חודש והוא אמר שזה בלתי אפשרי.

3. לא שזה משנה, להבנתי החלון נסגר בשלישי ב01:00 (6.10). אני לא מאמין שיגיע רכש בשום מצב כבר, ואם מגיע רכש מאוחר אחריו בחלון נוסף של ה11 ימים ולא משחק באירופה בעלי תפקידים בכירים במכבי צריכים לקחת אחריות ולהתפטר, לכל הפחות.

מישהו כבר חייב לסיים את החלון הזה, אנשים איבדו את זה.

4. 1 דקה לפני, snufkin said:

הבטיח בתחילת החלון שג'ראלדש נשאר ויש סיכום עם בנפיקה. הבטיח כל שבוע כמעט שאוטוטו יגיעו זרים ותהיה קבוצה הצגה. הבטיח שגולסה חותם מחר, חודש לפני שחתם. ועוד. זורק כאן דברים כאילו הוא מקושר וכשהעירו לו על זה הוא נוזף כאילו הוא עושה לנו טובה שגורם בכיר כמוהו בכלל משתף פשוטי עם כמונו במידע האמין שיש לו

חלילה. אתה מוזמן אליי לווצאפ לקבל צילומי מסך.

5. 2 דקות לפני, PLASTOMAN said:

זהו קובי, ויתרת? לא יגיע אף אחד? 

יגיעו בוודאות. השאלה מתי. מסכים שאם זה יגיע אחרי מועד הרישום לאירופית מישהו כאן נכשל בגדול.

המון הצעות הועברו בוודאות בחודש האחרון ולא ברור לי איך הדברים לא נסגרים.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.