Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. אוסיף רק שאבוקקא תמיד עושה לנו חיים קשים ואיביץ' עצמו הפסיד לו לפני כמה חודשים. הם היו אתמול נחושים מאוד, באו במטרה להציק, להרביץ ולגרד נקודה. שכטר היה יכול וצריך לזיין אותם, הפעם זה לא קרה וחבל. אם היה נכנס ולא היינו מקבלים את הגול הטיפשי מדוס סאנטוס אנחנו עם 6 נקודות עכשיו, זה הכדורגל ודברים אני מאמין עוד יתפתחו אחרת.

2. אני קורא כאן תגובות ופשוט לא מבין, אני עד כדי כך נאיבי ולא מחובר למציאות?

התגובות האינטואיטיביות שלי שונות לגמרי מהמון אנשים כאן ואני די לא מבין למה. הקבוצה כן משחקת טוב באירופה וגם בליגה בחלקים גדולים של המשחק. גם לאיביץ' בעונה הראשונה דברים לא באו בקלות וזה לקח זמן.

חיפה יאבדו עוד המון נקודות, אנחנו נאבד עוד המון ואני מאמין שהכל עוד פתוח. דוניס חייב לקבל את התמיכה, אני אישית סומך עליו מהמעט שראינו.

3. 2 דקות לפני, zeudemort said:

הקטע כאן זה יותר היכולת ולא התוצאה, משחקים איטי ומסורבל בלי ניסיון אפילו לאיים על השער.

סלביה פראג שיחקה נגד באר שבע והגיעה להמון מצבים,

ולא, אני לא אומר שאנחנו ברמה של סלביה פראג ואפילו לא קרוב, אבל יש הבדל בין לא להצליח להבקיע להם אחרי שיושבים עליהם כל המשחק לבין חוסר יוזמה ויצירתיות התקפית

יש הרבה איך לתרץ את זה אבל זה לא העניין, גם איביץ' חווה המון משחקים של 0-0 זוועתיים בליגה. זה קורה, זה יקרה וזאת הליגה שלנו. גם אני, גם אתה וגם אבוקסיס יודעים שאם הוא היה מנסה לשחק כדורגל היום הוא היה מקבל בראש.

4. ניצחון על חיפה והפער נקודה(עם משחק חסר לחיפה), אתם קצת איבדתם פרופורציות.

שיחקנו נגד יריבה שעושה חיים קשים לקבוצות ברמה גבוהה משלנו באירופה. זה אבוקסיס וזה לא חדש. גם איביץ' הפסיד לו לפני כמה חודשים במשחק שיכל לשבור שיא אי הפסדים. נקסט!

5. לפני2 שעות , AvielMaccabi4 said:

שלושה בלמים לא בהכרח אומר משחק הגנה יותר טוב, ההוכחה הכי טובה לזה היא ההתעקשות של הרצוג בנבחרת לפתוח עם שלושה בלמים.

מה שקרה לנו נגד פ"ת ובני יהודה זה ניצול מצבים משוגע של היריבות וטעויות קריטיות של שרן, את הגול של עבדה יכלנו לקבל גם אם היה עוד בלם בהרכב. 

רביעיית הגנה וקישור אגרסיבי של גלזר, פרץ וגולסה אמורים להספיק, בטח אם באים במטרה לנצח ולא במטרה של אולי לגנוב ניצחון. אין מקום לטעויות וגם תיקו יכול לסבך אותנו מאוד במאבק.

כמות המצבים שפתח תקווה הגיעו מולנו, לא חושב שכל הסיבוב הראשון בעונה שעברה הגיעו מולנו.

6. לפני2 שעות , וזה ברשת said:

לא יודע איזה הרכב יהיה, אבל אני באמת חושב כמו דוניס, וזה בעיקר בולט לאחר עזיבת אצילי ומיכה, שלסגל הזה תפור שיטה של 3 בלמים כמעט כמו כפפה ליד.

אולי רק מגנים טיפה יותר התקפיים זה מה שחסר כדי שזה באמת יהיה קלאסי, אבל למכבי יש עוצמה, גיוון ועומק בקישור המרכזי, מחסור בשחקני כנף קלאסיים, והרבה שחקנים שמתאימים לשחק בחוד עם עוד שחקן לידם (כהן ואלמוג, ואפילו פשיץ' לפי הדיווחים).

אני מאוד אוהב את זה דווקא וזה מאוד מעניין. וגם מצחיק שזה קורה באותה תקופה גם בנבחרת. הייתי רוצה שבינואר יגיעו עוד זר או שניים להגנה (בלם ומגן) ואז בכלל הקבוצה הזו בשיטה הזו יכולה למקסם פוטנציאל.

מאמין שכשהרננדס יכנס לעניינים הוא יצטרף לשרן וטיבי ובעצם יפנה את סאבוריט לאגף שמאל. קנדיל בימין, גלזר גולסה פרץ קישור יוני ופשיץ' בחוד, בליגה אפשר להוריד את אחד הגרזנים ולהכניס את דן ביטון.

עוצמתי, הגנתי, התקפי, הקפטן נשאר בהרכב ובעיקר מתאים כמו שאמרת לסגל.

לגבי המשחק מחר אני חושב שגולסה, טיבי, קנדיל, פרץ, סבוריט ויוני חייבים לקבל מנוחה. הייתי רוצה לראות משהו כמו דניאל הרננדס שרן פיבן בלטקסה ב.ביטון גלזר קארצב ביטון אלמוג בלקמן

7. יריבה נחותה? זה רק מוכיח שתוכנית המשחק הייתה מעולה ושיתקה לגמרי קבוצה שעל הנייר טובה מאיתנו גם כספית.

קבוצה שמשחקת במהלך העונה כרגע, שהעיפה את שריף ואת לגיה ורשה בפליאוף 3-0 בפולין נחותה מאיתנו? עם זר 1 בלבד בהרכב?

כשצריך לפרגן, כדי שפשוט תפרגנו כי אני נהנתי אתמול מכל רגע.

8. 9 דקות לפני, YoC said:

עזוב את הציון, הצורה שהם התבטאו שם, לא זוכר לי דבר כזה... 

עזוב את ההתבטאות, התוכן הגיוני ונכון.

אחת השגיאות הגדולות של מכבי בשנים האחרונות. יש מצב שגם על זה נשלם באליפות עד כדי כך.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.