Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. 12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פותח עם שלושה בלמים בפעם האחרונה העונה בליגה. 

נותן לחיפה להניע כדור ובניגוד למשחק אתמול עושה לחץ גבוה כדי לתפוס אותם עושים טעות. יהיה להם קשה לפרוץ את ההגנה שלנו ועם המחליפים נוכל לסיים את הסיפור.

לא חושב שדוניס יתן להם להניע כדור.

רוקאביצה עושה גולים מחצי מצב וזה מסוכן, לך תרדוף אחריהם אחרי זה. אני חושב שכן נפעיל לחץ כבד כמו במשחק נגד קארבח.

2. 17 דקות לפני, קאוביין said:

3-5-2 

שווה לשחק או אם יש 2 סטרייקרים (מספרי 9) שלא רוצים לוותר על אף אחד מהם  

או אם יש 2 מגינים קיצוניים שקורעים את האגף

אין לנו לא זה ולא זה

4-3-3 זה חובה 

ואיך תשחק בחלק הקדמי? אלמוג לא פוגע וכרגע הוא ביזבוז על המגרש. מה שאומר שאין לנו כמעט שחקני אגף בסגל, אזאם כבר קו של ארבעה בהגנה אז לשחק יהלום.

3. Just now, הישראלי היפה said:

מחשבה די נכונה עם ייני כמגן, אהבתי.

סולידי ואתה יודע מה תקבל ממנו, חשוב מאוד שיהיה על המגרש הקפיטן. מכניס המון חוכמה ושקט שאנחנו צריכים לליגה במקום השטויות של קנדיל.

4. 1 hour ago, nirnir20 said:

מודה שבהתחלה קצת יצא לי החשק מהמפעל אחרי 2 המחזורים בליגה, אבל אחרי שניצחנו באירופאית במחזור הראשון וחירבנו את מצבנו בטבלה עוד יותר עם התיקו מול ב"ש, דווקא חזר החשק, יש פה הזדמנות לעלות שלב מבתים באירופאית, משהו שקרה רק פעם בהיסטוריה שלנו, זה גם המון נקודות דירוג וכסף. 

באסה שזה נפל לפני חיפה שהולך להיות משחק על עונה שלמה אבל אם כבר בורחת הליגה שלפחות נתן קמפיין שנזכור להרבה שנים באירופאית. 

לעלות מחר עם 3 בלמים ולסגור אותם חזק, לא בושה לשחק על תיקו באירופה במשחק חוץ שאתה אנדרדוג. 

חיפה לא אמרו שמאוד משמעותי להם הקהל ורואים כמה קשה לשחקנים בלעדיו? ושבגלל זה התוצאות בפליאוף היו כאלה..??

מעניין מה יש לרדיו חיפה להגיד על זה.

אגב, אני אוהב את זה שהם באים עם האף למעלה, זה הרבה יותר כיף לנצח ככה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.