Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. 4 דקות לפני, Sawyer said:

עוד נקודת אור - לפחות עכשיו כל עובדי ערוץ הספורט יפסיקו עם פרט הטריוויה (השקרי לחלוטין, אם זה עוד משנה למישהו) שמכבי עדיין לא הובילה העונה.

רבאק, שמישהו כבר יגיד את זה. ותודה רבה למנהלת שדאגו לנו לאחלה של "הגרלה". פ"ת, בני יהודה, ב"ש וחיפה תוך כדי קמפיין בבתים של הליגה האירופית, אחלה יושר וספורטיביות. מאמין שדברים יתאזנו בקרוב מאוד.

2. 3 דקות לפני, סלבה said:

אני לא ראיתי קישור מאורגן, למען האמת. היו כמה מקרים שהשחקנים דרכו אחד לשני על הרגליים.

אמת, עד שגלזר יחזור לעצמו הייתי הולך על פרץ כ-6, גולסה ביטון יוני חוזז/אלמוג ופשיץ'. הרבה יותר עוצמתי ומגוון מהיום.

3. 1 דקה לפני, אלק נילאש said:

מפלצתית זה מעורבות ב-20 גולים ומעלה.

על הנייר יש מלא אופציות. בפועל, אם יש לי מחר משחק אחד על אליפות אני לא יודע לבחור מי ה-11 שלי, בדגש על ההתקפה. להוציא את פשיץ' כמו שאמרתי.

נשמע די סביר, מבחינת האופציות אתה צודק. זה ילך ויתבהר עם הזמן.

4. Just now, אלק נילאש said:

נקודת האור בחושך. אם הוא לא ייתן עונה מפלצתית לא נוכל לדגדג את האליפות.

תגדיר מפלצתית, אותו דבר אפשר להגיד על רוקאביצה ושרי.

הוא חלוץ, הוא אמור להיות המוציא לפועל שלך. מסביבו יש לנו כל כך הרבה אופציות ואפשרויות שגורמות לי להיות די רגוע.

5. 53 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי היום היתה סופר מאורגנת. יותר מידי מאורגנת אפילו. אבל- לחוצה, באיזור נוחות, אווירת סוף קורס של קבוצת שיאים שכבר הגיעה לפיק שלה. יש עוד קצת מיץ בלימון שיספיק לכרטיס לאירופה. הארגון נדרש לחילוף משמרות ולמכירות, השאלה היא האם הוא מסוגל.

מזל רע לדוניס ש1-הוא לא איביץ ו2-הגיע בטיימינג הכי בעייתי עבורו.

חוסר בקהל רק מחדד את השיעמום של השחקנים מעצמם. רובם, כבר השיג פה הכל. החלב כבר נשפך מהקומקום. 

בגדול מסכים איתך, אבל עדיין היית רוצה את מכבי של היום בלי גלזר, פרץ ויוני ובמקומם קארצב, שחר וחוזז ?

לא חושב שיצרנו בסיס מספיק חזק למיני מהפכה שכזאת. מסכים שצריך ליצור רעב, אבל הוא לא יכול לבוא על חשבון הצלחה וגם אם היא רגעית.

6. 7 דקות לפני, MTA For Ever said:

כשביטון זז מהכנף לאמצע זה מייצר פקק ופרץ וגולסה חייביים לרווח ולהישאר יותר לרוחב מאשר לעשות תנועות לעומק, גם יוני עוזב את הקו הרבה אז הם מחפים בנוסף על 2 הצדדים. 

הוא צריך להיות חלק מהרוטציה עם השלישייה, איבדנו את השחקן כנף היחידי בקיץ וגם את חוזז שנדחק לגמרי. פשיץ׳ חלוץ. מגוון מאוד ונראה איכותי. 

מאמין שדוניס מחכה שההגנה תתאזן ותיצור תיאום ואז באמת נוכל לוותר על אחד הקשרים, להוריד את ביטון לקישור ולהוסיף את אלמוג/חוזז/טבח.

7. טננבאום - ללא עבודה

קנדיל - אוהב אותו, אבל הוא לא שווה הרכב במכבי.

שרן - משחק טוב וחכם.

הרננדז - קשה לי לאכול אותו, התקפית הוא אחד הבלמים הטובים שראיתי אצלנו בשנים האחרונות, כל זה מגיע לצד איבודים וטעויות. חייב ליצור תיאום עם איתן.

סבוריט - מגמת שיפור, נראה עייף והפגרה באה בדיוק בשבילו.

גלזר - מאבד את עצמו במערך של דוניס ונראה מנותק לגמרי בשונה מאיביץ', תחזור לעצמך דן.

פרץ - כמו השאר, נראה עייף מאוד ואני לא מבין איך הוא אמור עכשיו להמשיך עם הנבחרת. חייב מנוחה!

גולסה - משחק פושר מאוד, בקישור של גלזר, פרץ וגולסה הוא פשוט חייב לנסות לשחק לעומק והוא לא עשה את זה.

ביטון - מפוצץ כשרון, יותר תיאום ונהנה ממנו המון.

יוני - מגמת שיפור, עדיין לא יוני שאני מכיר אבל עדיין משחק עם מעט טעויות ומלחמה. 

פשיץ' - ענק! מת על החלוצים האלה, בא לקבל כדור, נלחם וחושב עומק. פוטנציאל לחוד מצוין יחד עם יוני וביטון.

בגדול, התחלתי להבין היום את הכדורגל של דוניס ויש לי תחושה שכל הצקצקנים כאן במחזור 10 ידברו אחרת.

8. המטרה הייתה 3 נק'. פחות משבוע עבר משלושה משחקים- בחיפה, בויאריאל ובסכנין(כולם בחוץ!).

רמת הפורום ירדה לתחתית, אין כבר כמעט הבדל בין הפורום לבין הג'ונגל שהולך בפייסבוק בקבוצות של מכבי, בואו נפרגן לשחקנים על תקופה עמוסה שבסך הכל עשינו את המקסימום. אני מאמין בשחקנים שלנו, בדוניס, בצוות. תהיו יותר אופטימים!

תנוחו, יאלה מכבי!

9. 4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מבין את הרצון לתת לטיבי לנוח, אבל מפחד שנחטוף על זה. 

הביקורת שלי על ההרכב זה ההצבה של דן ביטון באגף. לצערי חברי הפורום וגם דוניס חושבים שהוא מתאים לשם וזה לא נראה ככה. 

אלא אם כן מדובר ביהלום כשפשיץ' ויוני חלוצים ודן ביטון מאחורי חלוץ.

אגב, גם אם זה יהלום וגם אם לא, זה רק מראה כמה היינו צריכים שחקן אגף טוב. במקום זה אנחנו נאלצים לאלתר. 

בלקמן פצוע נכון?

האמת שההצבה של דן יכולה להיות מתחת לחלוצים. הוא יכול להתחיל בשמאל ולפנות שטח לסבוריט, צריך לראות איך המשחק מתפתח.

מה שכן, הוא העלה לדעתי את השחקנים הכי איכותיים שיש לנו כרגע.

10. 20 דקות לפני, yellow&blue said:

הכל תלוי בפשיץ...

רק הוא יכול להקים אותנו מהבנוניות הזאת ולהתחיל לתפקד התקפית ולכבוש שערים.

הבעיה שהוא שחקן שמאוד תלוי ביכולות המסירה והכדורגל של הסובבים שלו. עם גלזר פרץ וגולסה אמנם אנחנו חזקים מאוד באמצע אבל יכולת יצירת המצבים לא בשמיים. דן ביטון הוא אולי היחיד היום שיכול לסדר לו מצב לגול, כשיוני מתעסק בלחפש איך להרוס מסיבה לא ברורה זה מה יש.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.