Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. 1 hour ago, Yellow_Hell said:

אולי אני קצת ממהר או נסחף אבל מרמנטיני זה חומר למכבי לדעתי. יש לו כמעט הכל. טכניקה, דריבל, בעיטה מרחוק, מבשל, מבקיע. מה צריך יותר מזר? יופי של שחקן. מה גם שאין לנו כלום בכנף ימין.

יש לו כאן בארץ 0 שערים ובישול 1.

לא הוכיח את עצמו בקבוצה בליגה נורמלית והיה סביר בארמניה. הימור גדול מידי זאת החתמה של ב"ש.

2. קובי השועל בנושא יתר הקודם:

צטט

אגב לחיפה יש רצף לא קל אחרינו.

לפי הלוח משחקים הם ישחקו נגד אשדוד, דרבי, ביתר בטדי וקש בחוץ.

אנחנו נגד סכנין, חדרה, כפר סבא ואשדוד.

אם מנצחים את חיפה אני מאמין שאחרי המחזורים האלה אנחנו גם עוברים אותם בטבלה. אבל קודם כל חייב לחזור לשחק כדורגל והדברים כבר יבואו לבד.

לכל אותם צקצקנים שעשו מהם מה שהם רחוקים מאוד מלהיות בו ואותנו אסופה של אפסים, מציע לכם להיות טיפה יותר בקלאס. הבכי שלכם מיותר, מדובר כאן בכדורגל ואין פה קסמים. החומר שלנו פי 3 יותר איכותי מהחומר של מכבי חיפה ואני מקווה שמעכשיו כל מסכת ההשוואות הזאת תיפסק. האליפות בידיים שלנו, נהיה טובים ניקח - לא נהיה טובים לא ניקח.

לגבינו, אני חושב שמגיע לדוניס חסד לפחות עד סוף העונה להציג יכולת טובה יותר, בנתיים בדבר החשוב ביותר שהוא מבחן התוצאה הוא הצליח בענק.

3. 47 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אמת.

לראות ברקע את האוהדים המבואסים שלהם וכאלה, לראות אותו יוצא בעצבים מהמגרש ומקלל.

לשמוע את הקהל שלנו שר תשתחוו כשהוא בדרך לאוטו היה הטופ קלאס שלו.

4. 27 דקות לפני, nirnir20 said:

מכבי צריכים שקודם כל הספרדים לא יבואו לנצח פה בכל מחיר. 

אחר כך צריך משחק עם 0 טעויות, ואולי אפשר לגרד פה איזה תיקו. 

אם ויאריאל ירצו לנצח אפילו קצת הם ינצחו. 

לא חושב שהם יגיעו לכאן בטירוף, הם אחרי משחק משוגע עם ריאל שהשקיעו בו המון וכבר אחרינו ביום ראשון הם יוצאים למשחק צמרת בסוסידאד שמובילה את הטבלה כרגע. מאמין שיעלו עם ההרכב השני שעדיין ברמה הרבה יותר גבוהה משלנו. 

5. 18 דקות לפני, Almogl said:

פרץ וגלזר ביחד עם מיכה נתנו לנו את העונה הכי מרשימה של קבוצה אי פעם בליגת העל.

אין שום בעיה עם פרץ וגלזר גם בליגה, הבעיה היא שביטון בכלל לא באיזור של מיכה בתור פליימייקר

אולי כי ביטון לא משחק את הפליימקר? ברוב הדקות הוא מתופקד יותר במקום אצילי. דווקא יוני קיבל את העמדה 10 במשחק הזה וזה היה די נחמד, כשהוא ופשיץ' יהיו מתואמים הם יהיו קטלניים ביחד. התנועה של ביטון מתחילה בצד ימין והוא נע לכיוון האמצע כשקנדיל הופך לווינגר במעבר להתקפה, רעיון לא רע של דוניס גם.

6. 28 דקות לפני, דקסטר said:

לא מצליח להבין את זה

20201122_232012.jpg

4-2-3-1 א-סמטרי כשקנדיל משחק את הווינגר ימין מה שמשאיר את יוני צמוד לפשיץ' ואת ביטון להתרכז בניהול המשחק. רעיון נחמד שכשחושבים על זה פשיץ' שחקן שחייב חלוץ לידו.

7. 4 דקות לפני, itan17 said:

בגדול זה שני ניצחונות ליגה, ושניהם בכח.

מקווה שזה יתחבר בהמשך כי בינתיים זה לא

לא מסכים שזה היה בכוח כי כן הגענו למצבים ובנס זה לא נגמר 3/4-0 . היו בעונה משחקים כן טובים וקטעים שהיינו מחוברים ומאורגנים. הלאה!

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.