Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. קודם כל במשחק אתמול בליגה הטורקית הם שוב הפסידו, הפעם לגוזטפה.

בגדול השחקן היחיד שם שהוא פקטור וחלה בקורונה הוא פייסל פאג'ר המרוקני המצוין, שחזר אתמול לאימונים אחרי שקיבל תשובה שלילית. מאמין שלא יפתח נגד ויאריאל, אולי נגדנו.

אל תבנו על שום קורונה, אם רוצים לעלות אנחנו פשוט חייבים לנצח את קארבח ולא להפסיד בארץ לטורקים.

2. 43 דקות לפני, המכבייה said:

כן אה. זה לא קשור למה אני רוצה, זה קשור לזה שלדוניס יש זמן עם הסגל והוא מחפש יציבות. אלו לא כלים בשחמט או במשחק מחשב שבו תכונות דומות מחליפות תכונות דומות. אני לגמרי לא עוצם עיניים רק מגחך על הטענות שהיו כלפיו לפני שבועיים, על ההפך הגמור. ושמע, זה מצחיק ועצוב גם יחד, חוסר המודעות הזאת. 

אם אתה עוזב את הפורום, אני אחריך. הקול האיכותי והשפוי בפורום.

3. 3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אתה צודק.

פשוט היינו בדרך להיות קבוצה טובה מאוד ופספסנו את זה. על שטויות.

לא חושב, הסגל קיבל במובן מסויים אחלה רענון והזדמנויות חדשות. בשורה תחתונה יש בעל בית ועליו אני סומך בעיניים עצומות גם אם זה יראה לי הדבר הכי טיפשי שיש.

4. 4 דקות לפני, Soul Boy said:

ויאריאל תנצח בחמישי כדי להוריד עומס על השחקנים שלהם, התיקו נגדנו הרס להם תוכניות. בצד השני, בסיאספור יש מכת קורונה, ניצחו די בקושי את קרבאח.

כפ"ס זה אחד המשחקים הכי חשובים ברצף הקרוב, חייבים לנצח, מצד שני, אפשר לתת לשחקנים קצת מנוחה ואם ההרכב המשני לא מסתדר, אז להעלות שחקנים שישנו את התוצאה

הייתי שמח לראות את ההרכב הזה:

דניאל - ייני (מגן ימני), טיבי, פיבן, סבוריט, קארצב, ריקן, פרץ, דן ביטון, אלמוג, שכטר.

ובמקרה הצורך להעלות מהספסל את הרננדז, גולסה, יוני, טב"ח, פשיץ'.

במקרה של יתרון בכמה שערים, הייתי שמח לראות את חוזז, תורג'מן, גררו.

זה הרכב ל0-0 במחצית שיסבך אותנו למחצית שניה סיוט. מעדיף לפתוח עם החזקים ולהחליש לפי הצורך.

5. 6 דקות לפני, Naor23 said:

לדעתי הגיע הזמן לתת יותר דקות לשחקני אגף נוספים, ביטון לא שחקן אגף ויוני לא מרשים עד עכשיו וגם הוא לא שחקן אגף קלאסי.

אלמוג יכול לעזור לנו מאוד עם מהירות ויצירתיות, הייתי נותן גם צאנס לחוזז שממש לא נספר מתחילת העונה.

גררו בקו ימין יכול לעשות גם אחלה בלאגן להגנות..

6.             דניאל

סבוריט שרן פיבן ביטון

גלזר   גולסה

טבח                 חוזז

שכטר   אלמוג

קנדיל היה על סף פציעה בסוף המשחק עם ויאריאל וחייב לקבל מנוחה. כנ"ל פרץ, ביטון, יוני ופשיץ' שיכולים להתחיל על הספסל. אין ברירה, בעונה כזאת חובה להשתמש בכל הסגל גם אם זה אומר לעלות בהרכב חלש יותר.

7. Just now, מנג'ר יונייטד said:

החדשות הטובות:

נראינו טוב, בעיקר במחצית השנייה, הוצאנו נקודה חשובה (לדירוג ולסיכוי לעלות שלב) ואנחנו תלויים בעצמנו מבחינת העפלה לשלב הבא.

התחושה שלי היא שההעפלה תוכרע במשחק מול התורכים, ואני לגמרי רואה אותנו עפים אחרי שהתורכים ינצחו שני משחקים, או לחילופין יעשו תיקו וניצחון בזמן שאנחנו לא ננצח את קארבאח. 

אופטימי

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.