Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. הקטע שאנחנו גם משחקים ב22:00 בכלל מקשה עליי.

כל מאמן נופל מחדש לשחקנים שעל פניו נראים תותחים ובפועל הם זבלק גדול - בלקמן, שוינפלד וכו' ורק אחרי חודש חודשיים מבינים את גודל המחדל שהם במכבי וזה עולה לנו בד"כ בנקודות יקרות.

2. 4 דקות לפני, הנדון said:

אפשר להאשים רק את דוניס שבמקום לחגוג עליה צריכים להתעסק בחרא הזה עדיין לא מבין מה עבר לןו בראש לא לפתוח עם ההרכב הכי חזק ונורמלי שהוא יכול להעמיד ואז לזרוק משחק אחרון.

פציעוץ של פשיץ' וגלזר, אדום של סבוריט

3. 20 דקות לפני, nirnir20 said:

הוא לא צריך לקבל כסף ממכבי או משום קבוצה מקצוענית אחרת. 

בקדנציה הראשונה הוא היה לא רע בכלל.

גם תחת איביץ' הוא היה בסדר בכמה משחקים.

אני חושב שהבעיה אצלו היא שאין לו הרבה שכל וחוכמת משחק.

4. 42 דקות לפני, אקיטה said:

ובכנות עדיין שואל, אם הגענו למספיק מצבים באחד על אחד, והיריבה שעם התקפה מסוכמת לא ממש ונתנה גול שצריך להיפסל, איך התוכנית של דוניס נכשלה בדיוק?

איחר בחילופים אני מבין, בלקמן אני מבין, לא חושב שכאשר החלוצים לא מנצלים כאלה מצבים זה היה משנה הרבה, ובטח שלא איבוד העשתונות שהולך פה.

עזוב אחי, מדובר כאן באנשים מתוסכלים שמוציאים את הרפש מיד אחרי כל תיקו והפסד. לא תראה אותם מפרגנים בניצחונות, בהצלחות וכאלה. תמיד היו כאלה ותמיד יהיו כאלה והאמת שהם לא מעט, הם רק מתרבים.

4-1 גם היה משקף את המשחק אתמול, לא ראיתי את הקטילות על דוניס בהצבה של בלקמן במשחקים מול ריגה וסודובה בהם הוא כבש ותרם מאוד בהעפלה לשלב הבתים. 

דוניס הבין שהבסיס של הקבוצה חזק, הוא מנסה למצוא שחקנים לרוטציה בכל דרך וכן זה פוגע לנו בנקודות. לא מבין אתם חושבים שפשיץ' יכול לפתוח כל משחק בכל העונה?

5. 2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש להם התקפה שאנחנו רק יכולים לחלום עליה. קישור מצוין, אבל נניח שהם ברמה שלנו שם. 

בהגנה אולי יש לנו יתרון קטן עליהם.

בקיצור יש להם סגל יותר טוב ואם לא האדום שהם חטפו כנראה שהיינו מפסידים שם.

אם לא האדום? נניח. היית מקבל פנדל ומשם אין לדעת, להזכירך עלינו בהרכב מאוד משני כי היינו בין משחק נגד באר שבע לחיפה. באים לנצח ואני מאמין שגם נעשה את זה.

האנטי שלכם לא באמת תורם וסתם יוצר מירמור שזולג גם לשחקנים.

6. 5 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

כי דוניס ימצא דרך לחרב את זה, מאמן פחדן, חוץ מלשמוע אותו צועק "האוט האוט" אין לו מה למכור.

מאמן פחדן לא עושה חילוף של גלזר יוצא בלקמן נכנס במצב של 1 - 1 נגד ויאריאל. סך הכל עלה עם הרכב לגיטימי לגמרי, הגענו למצבים טובים והוא לא רצה להחליף שחקני כי חשב שבסוף זה יכנס. באמת שאני לא מבין את האנטי אליו.

הטעות היחידה מבחינתי אתמול הייתה ההרכבה של בלקמן, לנסות להרוויח אותו לשאר העונה. לא עושים את זה בליגה האירופית.

7. 11 דקות לפני, maccabi-king said:

בונא אתם לא רציניים

אם הייתי שם את הנושא הזה בפורום של באר שבע לא היו שמים לב שאין קשר בכלל

מדהים

זה הזמן לטנף עליו? שהכל מתחיל להסתדר?

אז הבאנו תיקו, ביג דיל

עם כל הכבוד, מכבי בסדר גמור

ואף אחד פה לא ירד ליגה, למרות התגובות שנראות כאילו אנחנו מקום אחרון

אני בספק אם אפילו במשחק המביש נגד זניט אנשים כתבו דברים כאלה פה בסיום המשחק

לגמרי, אפשר לחשוב שעם איביץ' הגענו למשהו באירופה. זה המאמן וזה מה יש, אני אישית סומך עליו. מת כבר שיגיע חמישי ואנשים כאן יחזרו לחורים!

8. לפני4 שעות , הצבר said:

יותר פשוט, היה אפשר להוציא אותו בדקה 56 ב 3:0, אפילו פתחתי נושא על זה אבל הסבירו שאני לא מבין ושצריך לגבש הרכב. 

אז עכשיו הוא לא משחק בכלל במקום לצאת דקה 60

אז עכשיו אתה חכם בדיעבד? כן יש רצון לחבר ולגבש את ההרכב בכמה שיותר דקות. ברור שדוניס רוצה לתת מנוחה אבל מנגד יותר חשוב כרגע לחבר וליצור היררכיה בקבוצה.

9. 1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

דווקא המשחק הזה גרם לך לאבד את הסבלנות וקור הרוח? למרות שמאוד חששתי בגלל המערך, נראינו מצויין במחצית הראשונה והגענו ליותר מצבים מבכל שלב הבתים ביחד. 

או שפשיץ' לא כשיר, או שהוא בחר לתת לו לנוח כדי שישחק גם באשדוד וגם מול הטורקים (החלטה לגיטימית - כולנו חכמים בדיעבד)

החילופים היו מאוחרים, אבל עדיין אם יוני ודן ביטון מספיק חדים מול השער אנחנו נותנים להם 3. 

יוני במחצית הראשונה היה חייב להוציא רוחב לבלקמן מול שער ריק.

10. לילה טוב חברים, 10 משחקים אחרונים אחרי אסון הקורונה אנחנו רק עם הפסד 1 בויאריאל. עם שלושה נצחונות רצופים בליגה ומרחק נקודה מהעפלה ל32 הגדולות. 

מיום שני, אנחנו תוך שבוע אמורים לשחק שלושה משחקים לא פשוטים בכלל. מציע לשמור על אנרגיות חיוביות ואופטימיות. יאלה מכבי!

11. 1 דקה לפני, ג'ורדי said:

מאמין ומקווה שנעלה שם עם הרכב משני

אשדוד לא קבוצה פשוטה בכלל.

דניאל

סבוריט שרן טיבי ביטון(?)

גלזר קארצב ריקן

טבח שכטר גררו

חייבים להכניס את שאר הסגל לעניינים, זה פשוט זועק לשמיים ואם זה לא יקרה אנחנו נאכל פציעות שלא ניצא מהם. לתרגל ממחר את ההרכב הזה וליצור תיאום עד יום שני, אין ברירה. בחמישי הולכים למלחמת עולם עם ההרכב החזק.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.